24 szep 23, 15:26:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1127672 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1245 Dátum: 12 máj 27, 13:53:52 »

Oh mugen, miért te olyan jó piás vagy már hogy ennyire tudod? 2litertől simán bele rúgni.
Plusz ha meleg van süt a nap rád, eleve hamarabb rúgsz be, vagy ha nem is nagyon evett semmit s Lew.

Basszus miközben ezt írom kint ülök a kertben... És a csodás napsütésemből elkezdett csöpögni az eső. Macskám meg nagyon társasági lény, ha mi kint vagyunk a kertben akkor körülöttünk bóklászik... Meg is tálalt.  Nyelvesít

Na Lew beírt elém. Viszont Lew borra SOHAne igyál sört, az csak fordítva szabad... De ha elkezdtél borozni, nem szabad már keverni, mert az lesz a vége amit kaptál.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 27, 13:54:49 írta Minagi » Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1246 Dátum: 12 máj 27, 14:04:55 »

2 litertől nem rúgsz be, mugen? Ha meginnék 1 liter bort, úgy kellene hazavonszolni engem, miből van a te májad? Vagy ilyen sok felesleges idegsejted van, amit pusztíthat a pia? ikszdé

Ha ittam már finom alkoholt, azt csak a Fütyülős valamelyik tagjai közülinek mondhatnám. Nem kell bevágni az egész üveget, csak megalapozni vele az estét. Amúgy meg, abban igazad van, mugen, hogyha valaki iszik, nem feltétlen kell a sárga földig leinnia magát, létezik a mértéktartás nevű becses tulajdonság is, de hát... ha olyan a társaság, aki előtt nem szégyen sugárban okádni, akkor megengedheted magadnak. Nevet Amúgy ne. Mert amúgy nincs annál kiábrándítóbb, mikor valaki egyszerűen felállni sem bír a földről, de még inni akar, ő még bulizni akar, mert még fiatal az este... :S Részeget nem funny pesztrálni. Nevet

Minagi, bemért a kis radarjával? ikszdé Láttam a háziállatos topicban (ha arról a szürkés, tömött szőrű makkáról van szó), nagyon cunci. ((:



Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1247 Dátum: 12 máj 27, 14:09:31 »

Nem vagyok piás, csak szeretek iszogatni:)))
Őő a sör hatástalanságát alatamasztanám azzal hogy lengyel sört ittam  aztán palinkát 10kor etgyomorra és utána mentünk strandolni:)))
Csak savam volt semmi más Mosolyog
Igazából eddig 3 alkalom volt , hogy nagyobb mennyiségű alkoholt fogyasztottam ebből kettő volt ami keverés volt:)
Nem vagyok Alkesz szal ....
Mondjuk a bor az alattomos, de nagyon finom:)))
minagi
Miért te ?Mosolyog

Nikuccia
A majam nagyon jó , de tegnap sikerült leamortizalni a szervezetem:)
Nem tudom hogy Mi szamIt soknak, de hála a jó istennek nem voltam meg részeg Mosolyog
Ha akarod leírom és meg mondhatod hogy kevés vagy átlagos Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 27, 14:15:29 írta mugen » Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1248 Dátum: 12 máj 27, 14:16:45 »

mugen 15 évesen nem az ivásnak kéne, hogy természetes legyen. Milyen világban élünk?(költői kérdés és ideírom mert ha már megint válaszoltok a költői kérdésemre megőrülök)
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1249 Dátum: 12 máj 27, 14:23:03 »

Nem természetes !
Csak annyit iszok amenyitol nem lesz bajom:)
Viszont nem dohányzom:)
Meg én nem azt csinálom mint az osztálytarsaim , hogy elszívják napi 1 doboz cigit és hétvégén meg berugok és össze. Hanyja a BKV buszt!
Ettől én távol állok:)
Tudod csak az izeert:)
Szg te mennyi idős vagy?
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1250 Dátum: 12 máj 27, 14:47:06 »

SzG rettenetesen bölcs, szerintem 60 fele jár köbö. ikszdé

Mugen, ne is cigizz! Soha! A cigi megöl! Inkább igyál helyette. Nevet
A majam nagyon jó

MEE? Majam? Jaa, hogy a májad. Nevet
Én nem az ízéért iszom az alkoholt, mert amúgy pocsék az íze mondjuk egy teához vagy egy kakaóhoz képest az összesnek. Ha már legális bódítószer, arra használjuk, ami a funkciója. : D
Amúgy meg még mindig jobb, hogy 15 évesen nem szurkálja magát az egyik Meki retkes mosdójában vagy nem füvezik épp egy emós társasággal valamelyik budaörsi híd alatt, nem? Az alkoholivászat legyen a legmegbotránkoztatóbb dolog, amit fiatalon valaha elkövettél. (Najó, azért ne! Nevet )

Nálunk meg -ha már füvezés- a kertben vadkender nő. ikszdé Komolyan, ott virít a drága a répa meg a kapor között. Majd jönnek a navosok, aztán jól legyomirtózzák nekünk ingyen és bérmentve az egész kertet. x-)
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1251 Dátum: 12 máj 27, 15:06:43 »

Ahogy észrevettem, mikor az ember elkezd kicsit rendszeresebben iszogatni olyan 15-16 éves kora felett, mindig olyan iszonyat büszke magára hogy mennyire bírja. De hát... olyan mint barátnőm, aki elkezdte ecsetelni, hogy hányszor féldeci töményet ivott meg, mire felvilágosítottuk, hogy az egy háromcentes pohár, amit ráadásul színültig kéne tölteni, szal ossza le kettővel amit mond és akkor helyben vagyunk.

Vadkender a szőlőben is nőtt nálunk. Anyummal így nézzük, hogy vajon az-e. Mondtam neki, hogy szívjuk el, ha jókedvünk van akkor gazdagok vagyunk Nevet. Ő röhögött egy jót és végül kiirtottuk.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1252 Dátum: 12 máj 27, 15:10:35 »

Én meg gazt dobáltam rá, hogy ne látszódjon a műholdas felvételeken. ikszdé Mert most egy hétig nem leszek otthon, és lehet, kezdek vele valamit, ha hazamegyek. Hm, vagy ez már bűncselekmény bevallásának számít? Mert akkor visszavontam. Nevet

Nekem amúgy kimaradt ez a 15-16 éves koromban való ivászatos időszak. Először 15 évesen csiccsentettem be az első középiskolai kirándulásomon, utána évekig szerintem meg se közelítettem azt a durva alkoholmennyiséget, amit akkor fogyasztottam. Nevet (Fél liter vörösbor? xD)
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 27, 15:12:32 írta Nikuccia » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1253 Dátum: 12 máj 27, 15:16:27 »

Noémi barátnéméknak a kert végében nőtt... de ők is kivágták... mondjuk mifelénk már nem 1 razzia volt a vadkendert termesztés miatt... xD

Nekem megvolt az ivászatos időszakom xD de sose ittam durván... akkor azt hittem huh de király az anyagcserém bírom a piát stb. mostmeg már nem tudom igazam volt e vagy csak okosan iszok xD
1x akartam hányni piától gólyatáborban, mert fájt a pocim... de akkor elkezdett pár srác a női mosdó előtt arról dumálni milyen gáz az amikor egy csaj hány -.-, így hiába dugtam le az ujjam a torkomon nem akart sikerülni a dolog... helyette elfutottam a kis házamig, leültem az ágyra és 3 óra múlva felébredtem arra, hogy véget ért a buli... mehetünk haza...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1254 Dátum: 12 máj 27, 15:20:27 »

Nálunk a sportcsarnok sarkán is nő vadkender. ikszdé Már várom, hogy mikor szedi le valaki. Pojén
Én nem bírom az alkoholt, egy kevéskétől is jó kába leszek. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1255 Dátum: 12 máj 27, 15:24:30 »

Háh vadkender?
attl ugyan nem állsz be!Volt drogelőadás és mondta ,hogy van ipari,vad és indiai és ugyan ugy néznek ki és csak mikroszkop alatt lehet megkülönböztetni és csak az indiaitól lehet betépni.mert a vadtól fosol,régan hashajtónak használták:D
Hát nem akarok senkit megbántni,de aki nem az izéért issza azt sajnálom:D
Akkor minek?
Drogozni nem fogok!:D
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1256 Dátum: 12 máj 27, 15:26:10 »

Oh mugen, mikor kivágnak az uccsó vizsgádról is, úgy hogy úgy ültél be hogy mindent tudsz és ne cseszhetnek ki veled és mégis megteszik mert a 70000 tételedből egy van amit mégse tudsz oda vissza... nah akkor nem az ízéért iszod az alkoholt... xD

(Van valaki aki pesti és ért a valséghez, de nem gimis szinten? És van olyan aki ráadásul még segítene is benne?)
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 27, 15:27:26 írta Morita » Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1257 Dátum: 12 máj 27, 15:26:52 »

Szg te mennyi idős vagy?

Nem emlékszem pontosan 956 vagy 2012 nem tudom. ikszdé

Már 14 évesek is isznak? OMG  Wátdöfákk

Én SOHA nem szerettem az alkoholt.(na jó a diannás cukorkába)

Nagyapám nagyon megszívta a cigivel ami egy tökéletes példa rá, hogy NEM szabad dohányozni!

Ne is drogozzál!
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 27, 15:33:30 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1258 Dátum: 12 máj 27, 15:34:22 »

SzG (hazudni bűn) Márha nem vagy tényleg 956 vagy 2012 éves. Bár még ha azt írtad volna, hogy 1956, de ez azért elég nagy különbség a két adat közt. Azt csak tudod, ha kétszer olyan idős vagy nem?
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1259 Dátum: 12 máj 27, 15:37:24 »

Viccelődni viszont nem bűn. Nevet És miből gondolod, hogy nem vagyok annyi? Én vagyok a Doktor vagy esetleg Yoda. (na meg esetleg ki született [rajtam kívül »∂] 2012 éve? ķ€Ņ ĶŅ߆ą~†≠ Ķ^~∂€~ ŻŅĶĶ€~†€Ķ „…ˆ…~ Ņ„ąßķą††ŅŻ €ˆ« ^«€~ }„^∂ €∆†€†† \ź€~€†€†; €””€~ ąź ^– ķŅˆ« ßź€€†~…Ķ Ķ€ˆŻ…~^ ßźą”^2–†– ķŅˆ« †ą†ßą †^ßź†€€†”€~ ąź†– ķŅˆ« ą ŻŅŅĶ ąź †^†ŅŻ Ķ€† ∆Ņ”” ķą Ķ^~… Ż€„€ß€””€† †¨∂†ŅŻ ≠ąĶ$
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 27, 16:05:03 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin Š 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!