24 szep 23, 15:35:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1127686 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1230 Dátum: 12 máj 26, 20:39:56 »

Nem igazán hiszem, hiszen ha valaki azt mondjA én kritikus vagyok nem fogom mondani hogy nem az
Mert azert egy kritikusnak legyen meg az oka ha valamire nemet mond ne csak annyi hogy nem. Mert nem tetszett.

Ez a csoport mekkora jó !Amit csinált Mosolyog
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #1231 Dátum: 12 máj 26, 23:45:38 »

Úgy látom megint elment innen az élet az Én topicba.. Nevet nem tudtam ehhez a témához érdemben hozzászólni tekintve hogy nem nézem ezeket a tehetségkutató maszlagokat...  >.<#
Khm nem nézek tv-t sem... Nevet
Holnap meg mehetek mindenféle koncertre itthon mert anyáék kitalálták Hümm-hümm marhára nincs kedvem mert ilyen xfaktoros hősök jönnek akiket a hátam közepére kívánok. Szívemből gyűlölöm a megasztárt és társait. (Főleg azért mert minden héten ezt kell hallgatnom hogy így x-faktor úgy x-faktor (áve hogy már vége) de most így csillag születik úgy csillagszületik előtte meg így megasz*r úgy megasz*r elegem van belőlük. Ez már nálam a Való Világ szintjére süllyedt. Pedig az első megasztárt én is néztem de a minőség már messze nem ugyanaz. Meg az egész egy nagy bunda. És ezekért kell holnap egész nap talpon lenni... meg kasza tiborért? Hümm-hümm remélem anyámék meggondolják magukat -.-
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1232 Dátum: 12 máj 27, 00:39:58 »

 Hát a színvonal az tényleg.... Ott van kb ikszdé Mondjuk ha ebbe a kis országban évente 10 ilyet rendeznek, akkor nem tudom honnan kne annak a sok szupertehetségnek előteremtődnie, meg, hogy mit várnak. Meg most is csillag születikbe csak úgy dobálóztak a 10 pontokkal.
Arra is 10 pontot adtak, aminél már volt jobb produkciója az adott embernek, és akkor mégsem 10 pontot kapott. Most csak azért is mert már a végén járunk. Semmi értelme. Kivétel ez alól Puzsér. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1233 Dátum: 12 máj 27, 06:10:21 »

nem tudtam ehhez a témához érdemben hozzászólni tekintve hogy nem nézem ezeket a tehetségkutató maszlagokat...  >.<#

Nálam dettó. Mondjuk ehhez egyébként lehetetlen is értelmesen hozzászólni, mert semmi értelmük sincs.

Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1234 Dátum: 12 máj 27, 09:36:15 »

Emberek. Szerintem ilyen másnapos még nem is voltam. A fejem úgy fáj mintha satuba lenne szorítva, megittam kb 1,5 liter vizet de még mindig ég a belem, hányingerem van de nem tudok hányni... Mondjuk az este se volt kutya, balhéztam öcsém valami haverjával mert köcs*gre itta magát, ellöktem, megütött, visszaütöttem mondtam neki hogy álljon le és most haverok vagyunk Nevet Mondjuk bal pofám eléggé fáj :S gondolom oda kaptam... ö meg az orrára panaszkodott.

Többet nem iszok bort :S fehéret ittunk , de ilyen nagyon édeset meg nagyon finomat. Azt ,eh ugye iszod mint állat mert finom, aztán 1-1,5 óra és K.O
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1235 Dátum: 12 máj 27, 09:55:41 »

Bort érdemes inni, csak nem fehéret, és főleg nem édeset. Nevet Én egyszer nagyon kiütöttem magam, csak bortól, minőségi, száraz vörösbor, és másnap komolyan semmi bajom se volt. Alig éreztem valamit.

Édes piákat viszont alapból messziről kerülöm. Voltak rossz tapasztalataim... főleg róka terén, de a másnaposság is brutál tud lenni nagyon.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 27, 09:56:50 írta Aes Sedai » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1236 Dátum: 12 máj 27, 10:07:28 »

Én a száraz fehér borért vagyok odáig... Száraz borra meg édes piát inni nem szabad... csúnya vége lett nálam is...
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1237 Dátum: 12 máj 27, 10:30:33 »

Édes bor természetes úton nem létezik, telenyomják sok szarral. Akárcsak a bor alapú italokat, mint a pezsgőt vagy a habzó bort. Nem szívesen iszok, mert legyen bármilyen neves borásztól is, arra akkor sem tudom mondani, hogy minőségi, mert lehetetlen, hogy jó minősége legyen jellegénél fogva. A félédes már egy más tészta, abból tényleg vannak jók. Imádok leülni egy palack borral beszélgetni bárkivel, mindig kellemes érzés tölt el, amikor felidézem az ilyen alkalmakat. Nem tivornya, hanem borozgatás és beszélgetés - ég és föld.

Van egy pont, amikor érzem, hogyha még egy cent valamit megiszok, akkor részeg vagyok. Szerencsére mindig sikerül itt megállni és jól érezni magam. Teljesen részegnek lenni kifejezetten utálok, nem tudom magam jól érezni, már csak a fizikai állapotom miatt se.
Naplózva



Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1238 Dátum: 12 máj 27, 10:59:50 »

Vannak édes borok, mármint olyanok, amik nincsenek utócukrozva, csak kevés. Azok a desszertborok...
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1239 Dátum: 12 máj 27, 11:23:34 »

Én a száraz fehér borért vagyok odáig...
Oh én is, azt nagyon szeressük, de a száraz vöröset is. Édeset nem szoktam inni borból, úgy... soha, maradok a száraz, félszáraznál...
Most is voltam egy esküvői fogadáson, nagyon jól esett az a 5-6 fehér Fröccs.... meg egy kis feles is becsúszott, de még be se csíptem, már ez egész kevés, meg ettünk közben sütit persze, de jó volt. Nevet

Viszont olyat láttam amit még soha. Két ismerősöm sört ittak (lányok) és a sörben szívószál volt... azzal magyarázták, hogy így nem szívják fel a habot, vagy ér az arcukhoz. >_<  Nagyon... érdekes volt így látni sört, még nem volt hozzá szerencsém.

Ma meg felmegyek facebookra és olyan drámát láttam egy kép alatt... egyik lány ellopta a barátnője pasiját, vagyis azt hiszi a másik tagad, az egyik szakít, meg fúúúú.... jót nevettem kávézásom közben. ikszdé
Naplózva


Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #1240 Dátum: 12 máj 27, 13:29:01 »

Nekem nagy kedvencem, hogy a családi életüket élik fb-n. Van olyan ismerősöm, akinek mindig tudom, hogy mi történik a családjában mert a testvérével mindig fb-n tárgyalják ki egymás falán... smirksweat A legjobb mikor ott ülnek amúgy egymás mellett... Ennyire elavult az, hogy beszélgessenek? Nevet
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1241 Dátum: 12 máj 27, 13:31:44 »

Mennyit ittál ,hogy ilyen KO
Nem tom én ilyen vodkalikőből ittam multkor sokat,de semmi se volt:D
Én csak jóminőségü piát iszok:D
A bor az nem alkesz pia:DAbból elég egy üvegy.D
Nekem volt egy 2003es tokaji aszum és finom volt:D
Minek ittál annyit,mi értelme van berugni?
Lehet anélkül is inni Nevet
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1242 Dátum: 12 máj 27, 13:36:50 »

Nemtom valami 2 litert leküldtem asszem. Nyílván én sem úgy mentem el itthonról hogy: "Na most berúgok és holnap tök jó lesz másnaposnak lenni " de így alakult.

De mondom ez a bor itatta magát =D rám nézett és szinte mondta hogy: igyál még belőlem =D

Egyébként egri gyerek borozik, ez alapszabály. Meg a tokaji is =)
Naplózva


mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1243 Dátum: 12 máj 27, 13:43:09 »

2litertől berugtál?
Akkor te nem az a tippus vagy aki birja
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1244 Dátum: 12 máj 27, 13:51:49 »

Szerintem ha valaki melegben megiszik tisztán 2 liter fehérbort és nem rúg be már rég rossz. Akkor vagy szuper mája van, vagy alkoholista.
Mondjuk sörözgettem is mellé de az nem ér semmit.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!