24 szep 23, 12:23:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1127446 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #1140 Dátum: 12 máj 23, 18:42:23 »

Hát ez eléggé életszerű.

Csak nekem nem tetszik a CD?! A neve ötletes, de olyan semmilyen amit játszanak. Ilyen stílusban játszik minden 5. banda. Bezzeg az oroszok xDDD. Egyszer mi is poénra vehetnénk, nme kell mindig komolyan venni ^^". Így se. úgyse szavaznak ránk..
Naplózva

sunyi96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 122


Rejtőzködő fórumozó


« Válasz #1141 Dátum: 12 máj 23, 20:04:04 »

Azért kis hazánkban ritka egy ilyen együttes,mint a CD. Talán a Brainst tudom velük egy lapon említeni, vagy talán a Carbonfools még, akik ide jöhetnek. Ha poénra vennénk az egész dalfesztivált, akkor szvsz még nagyobb marhának néznének minket külföldön Nevet. Zeneileg meg nem lehet belekötni a CD számába, ráadásul a dubstepes hangzással elég egyedi színfoltot képviselnek a dalfesztiválon Nevet .
Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #1142 Dátum: 12 máj 23, 20:37:31 »

A CD dalával az a legnagyobb probléma, hogy első hallásra nem igazán fogja meg az embert. Néhányszor meg kell hallgatni, mire a dallam beleivódik a füledbe, márpedig ez az Eurovízión elég nagy hátrány.
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1143 Dátum: 12 máj 24, 14:03:18 »

Jah. Beatreexnek szerintem is igaza van. Am engem úgy általánosságban a CD a Linkin Parkra emlékeztet. Csak a Linkin Park jobb...
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1144 Dátum: 12 máj 24, 14:07:31 »

Hát vagy akármilyen ilyen tömegcuccra...
de amúgy én most tök büszke voltam rájuk mikor megláttam ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nWoQtzFbnZ0 Nevet olyan kis aranyosak xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1145 Dátum: 12 máj 24, 15:44:15 »

Hát. Azért, amíg nem mondták, hogy nagyon jóképű fiatalember az illető, én azt  hittem, hogy nagyon erős izomzatú csaj. Nevet
Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #1146 Dátum: 12 máj 24, 17:08:11 »

Igen, én is azt hittem. Nevet

Még jó hogy ma nem tesiztem, mert gerendáztunk. Utálom a gerendát, mert nekem sajnos meghaladja a képességeimet, hogy a talajtól egy méterre egy keskeny gerendán egyensúlyozzak, közben legyek lábujjhegyen, közben ugráljak meg guggoljak le meg forduljak meg, és közben nem nézhetem a gerendát, hanem egyenesen előre kell néznem. Mindegy is, nem ez a lényeg. Legutóbbi alkalommal valamit szerencsétlenkedtem, de végül a tanár adott rá egy 4-est, majd mondta, hogy a gerenda végéről ugorjak le a szivacsra. Én egy megkönnyebbült sóhaj kíséretében elindultam a gerenda vége felé, közben örültem hogy nem estem le róla és kaptam egy négyest! Mosolyog Leugrok, majd a földet érés pillanatában az egyik lábam megbicsaklott, elkezdtem előre zuhanni, ezért előreléptem a másik lábammal, viszont a lábam belesüppedt a szivacsba és eldőltem oldalra. Az egyik kezemmel próbáltam felfogni az esést, de ennek valahogy az lett a vége hogy végiggurultam a padlón. ikszdé Ezután egy pár percig feküdtem a földön és annyira szakadtam a röhögéstől hogy nem bírtam felállni. ikszdé Persze mindenki látta. ikszdé Az egyik barátnőm azt mondta, hogy magáért az esésért kellett volna kapnom egy 5-öst. ikszdé És azt is mondja, hogy azóta is a legváratlanabb pillanatokban, mondjuk óra közepén eszébe jut az esésem, és elfogja a röhögőgörcs. ikszdé Én csak azt sajnálom, hogy nem láthattam saját magamat. Nevet
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #1147 Dátum: 12 máj 24, 23:03:49 »

Nálunk tesiből általánosban a tanár már arra kettest adott hogy a szándék megvolt benned, hogy egyátalán megpróbáld teljesíteni a feladatot. Felfogta, hogy nem mindenkinek van arra ereje, hogy pl felhúzza magát a kötélen (nekem nem volt soha pl) és ezért nem adott elégtelent.. Mosolyog
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1148 Dátum: 12 máj 25, 05:10:47 »

Az én tesitanárom meg annak adott év végekor ötöst, (annak ellenére hogy izomból négyesre állt az illető) ha tudta róla, hogy mindent megtett, amit ő maga meg tudott tenni a jobb jegy érdekében, ja, plusz csípnie sem ártott a szerencsés flótásokat. Nevet Én általában így kaptam ötöst, bár a tökömet se érdekelte, amíg lefutottam 10 percen belül a 2000-et és (ha már mászás) felmásztam a kötélen. Nevet
Csak ne lett volna egy pedofil állat az a hapsi, jobban csíptem volna. Nevet
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1149 Dátum: 12 máj 25, 05:48:48 »

Vissza kanyarodnék a halál témához mert eszembe jutott valami. Mindenki tudja milyen a halál. Aki él az tudja, hogy milyen lesz.  Olyan mint az az idő mikor még nem élt az ember vagy éppen te nem éltél.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1150 Dátum: 12 máj 25, 07:49:44 »

Köszönjük, most ezzel megváltottad a világot.  Hmm?
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1151 Dátum: 12 máj 25, 07:52:21 »

Loah, nagyon szeretem mikor néha napján beírsz.  Nevet

Csak ne lett volna egy pedofil állat az a hapsi, jobban csíptem volna. Nevet
Ilyen tesi tanárom nekem is volt... Nagyon "ijesztő" tekintete volt néha. Na de ő össze jött az özvegy rajztanárommal és elmentek a suliból, bár akkor már nem jártam oda.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 25, 07:54:44 írta Minagi » Naplózva


Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1152 Dátum: 12 máj 25, 07:53:48 »

Örülök neki, hogy boldoggá tehettelek egy pillanatra. Nevet
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1153 Dátum: 12 máj 25, 11:34:13 »

Én már nem nagyon akarok visszafordulni lapokkal ezelőtti témához, de SzG, honnan ismersz te olyan dolgokat, amiket még át sem éltél? Nem tudod, milyen részegnek lenni, amíg be nem rúgsz, nem tudod, milyen érzés a szabadesés, amíg nem ugrasz le egy felhőkarcoló tetejéről, nem tudod, milyen érzés lánynak lenni, a lányok, pedig nem tudják, milyen érzés fiúnak lenni. Vannak dolgok, amiket sosem tapasztalsz meg, és vannak, amiket csak egyszer fogsz. Ha már haltál meg, és hoztak vissza halálból, egy szavamat se vedd figyelembe, mert akkor talán tudod, milyen a halál, de ha még nem... akkor nem igazán értem a logikádat.

Mini; akkor mindenki jól járt? Nevet Kivéve szegény születendő gyermekeiket, őket nem sajnálom. Mosolyog Az én tanárom nem volt olyan kőkemény pedofil, csak lehetett érezni rajta, hogy nem veti meg a frissebb húsokat sem. Nevet
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #1154 Dátum: 12 máj 25, 14:47:07 »

A szlovák emberkéről először én is azt hittem, hogy lányka. Csak közbe láttam a nevét is. smirksweat
Ez a videó azért rendes volt tőlük.

SzG: De akkor általunk használt tudatunk sem lesz, azaz már nem lesz mivel felfognunk, hogy éppen meg vagyunk halva. Vagy pedig olyan lesz mint az alvás, csak egy resettel az agyunkban, és akkor hirtelen kibújunk valakinek a lába közül... reinkarnáció rulz. xd

Amúgy, mizu veletek? Írtam egy 5-ös matek dogát! Nevet Vííí! A múltkori kettes után jól jött. xd (nem mintha érdekelne xd)
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 25, 14:47:50 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!