24 szep 28, 22:17:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1132777 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #210 Dátum: 12 máj 06, 10:51:00 »

Én nem félek a pókoktól Nevet Tegnap este is feküdnék le erre látom, hogy van valami fekete pont a plédemen, nézem erre megmozdult Nevet mondom f@sza... felkapcsoltam a lámpát és egy szép kis pókica volt ott Nevet felkaptam az asztalról egy papírzsepit azzal megfogtam, összenyomtam és mehet a kukába Nevet
Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #211 Dátum: 12 máj 06, 10:57:08 »

Én így reagáltam volna a takarómon lévő pókra:
1. Egy hangos sikítás vagy egy csendes "b~sszameg", az a pók méretétől függ
2. Ha úgy veszem észre, hogy ő erősebb nálam, akkor gyorsan hívok segítséget, ha meg még talán én vagyok a domináns, akkor a kezembe fogok valami könyvet vagy újságot
3/a. Ha a segítség megérkezett és az akció sikeresen végre lett hajtva, akkor megnyugodok némiképp
3/b. Ha sikerült lecsapnom, akkor valamelyest megnyugodok
4. Körülnézek a szobába, hátha találok még párat és akkor újra előlép az 1;2;3. pont.

Ha viszont a 3. pont nem sikerül, akkor az nap éjjel nem alszok a szobámba. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #212 Dátum: 12 máj 06, 11:02:47 »

Én nem inkább félek hanem inkább undorodok az ilyesmiktől. Hörcsög, egér, patkány, pók...>.<#. Amitől igazából félek az a tyúk meg a kakas ( van is miért ikszdé ). Régebben macskától is féltem de az szerencse elmúlt.
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #213 Dátum: 12 máj 06, 11:03:42 »

Én így reagáltam volna a takarómon lévő pókra:
1. Egy hangos sikítás vagy egy csendes "b~sszameg", az a pók méretétől függ
2. Ha úgy veszem észre, hogy ő erősebb nálam, akkor gyorsan hívok segítséget, ha meg még talán én vagyok a domináns, akkor a kezembe fogok valami könyvet vagy újságot
3/a. Ha a segítség megérkezett és az akció sikeresen végre lett hajtva, akkor megnyugodok némiképp
3/b. Ha sikerült lecsapnom, akkor valamelyest megnyugodok
4. Körülnézek a szobába, hátha találok még párat és akkor újra előlép az 1;2;3. pont.

Ha viszont a 3. pont nem sikerül, akkor az nap éjjel nem alszok a szobámba. ikszdé

A pókokat én is utálom. :/ Inkább fogok patkányt, mint pókot...
Első hozzászólásom a DT 9-ben! Partyyy
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #214 Dátum: 12 máj 06, 11:05:17 »

Kenton, hogy lehet félni olyan cukiságoktól, mint a hörcsög meg a macska? :O xD A patkányok amúgy tök cukik, csak sajnos sok betegséget terjesztenek.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #215 Dátum: 12 máj 06, 11:06:47 »

Ezt valahogy én sem értem Nevet Félni a hörcsögöktől?! ikszdé És a tengerimalactól is félsz? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 06, 11:08:01 írta Pacee » Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #216 Dátum: 12 máj 06, 11:20:33 »

Van, aki a kacsáktól fél. ikszdé
Olvastam valahol, még latin neve is van ennek a fóbiának.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #217 Dátum: 12 máj 06, 11:24:07 »

Szerencsére a macskáktól már nem félek, de a hörcsög még tabu. Nem tudom miért ikszdé...egyszerűen lehet hogy nem vagyok hozzá szokva persze tudom hogy nem harap xD. Patkányokat remélem nem kell magyaráznom mert kifogna meg egy betegség terjesztő állatot meg az a hosszú farok  >.<#. Tengerimalac? Akkor őt is besorolnám oda amiktől félek. Engem a hörcsögre emlékeztet csak nagyobb kiadásban ikszdé.
Egy féléve mikor még mankóval jártam akkor lent aludtam a nappaliba mert nehéz volt felmenni. Éjszaka hallok fura hangokat a kanapé alól. Nem tudtam mi lehet de akkor amikor felkapcsoltam a villanyt és az ágy alá lestem akkor láttam a patkányt az ágy alatt matatni. Felmásztam kb 10 perc alatt a lépcsőn  smirksweat. Majd anyáméknak szóltam hogy öljék meg vagy mit tudom én. Míg ők cselekedtek én addig elbújtam a wc-be ikszdé. Kb azóta sem láttam patkányt de nem is akarok  Lehánylak.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #218 Dátum: 12 máj 06, 11:37:38 »

A szomszéd lány 13 éves és már gyerekkora óta fél a tollaktól... Még ilyent én se hallottam, gondoltam csak hisztizik. De elég ha 1 tollat mutatok neki és rendesen reszketni kezd. Még sír is. Amikor kisebb voltam sokat szórakoztam vele  ikszdé
Naplózva

mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #219 Dátum: 12 máj 06, 11:42:32 »

Fura,de tok jó Mosolyog
Én szeretem a pókokat , kigyokat, krokodilokat.....
De a kaszaspok, darazsak(aminek szárnya van és csip arra kicsit allergiás vok, csak annyi hogy nagyon bedagad)
Az élősködők (tetű ,moly,)
Ezektől se félek csak undorodok!mondjuk a darazsak azok az elkerülendő listán vannak miután a nappaliban egy festmeny mögé beköltöztek és  fura volt hogy mindig beszáll egy darazs, aztán egyszer véletlen meglőtték és leesett a kaptár, na azóta !!!:)
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #220 Dátum: 12 máj 06, 11:45:16 »

Én a pókoktól, csigáktól és gilisztáktól undorodok >.<#
És még úgy 3 éves lehettem, amikor egyszer megharapott a hörcsögünk. Akkoriban még nem ismertem a vér fogalmát, és azt mondtam anyukámnak, hogy "ketchup van az ujjamon" ikszdé Ezt azóta is mindenki felhozza ikszdé 5 éves koromban meg egy kutya szépen bokán harapott. De úgy néz hogy ezek nem okoztak nálam túl nagy traumát, mert mindig tele van a ház állatokkal, most is van egy kutyám Mosolyog Meg 12 japán táncoló egerem Nevet
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #221 Dátum: 12 máj 06, 12:00:20 »

Amitől igazából félek az a tyúk meg a kakas.

Azt hittem egyedül vagyok ezzel.ikszdé Mondjuk szerintem az én fóbiám arra vezethető vissza, amikor kiskoromban [4-5 éves lehettem] megtámadott egy kakas, háromszor.>.<# Múltkor papám megkért, hogy menjek már be a tyúkólba és nézzem meg van-e tojás. Én meg felvettem egy hosszú botot és azzal "védekeztem", ha egy is a közelembe jött.Nevet [nem bántottam egyet sem, ahhoz is nyuszi vagyok><]
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #222 Dátum: 12 máj 06, 12:10:47 »

Én félek az ilyen pók és egyéb bogarakról. (Shino lennék már rég megőrültem volna) Krokodillal nincs bajomvolt is a kezemben sőt simogattam is. Kakas, tyúk nem zavar de nem lennék a közelükbe olyan nagyon szívesen. A macskától fél a Doktor(Doctor Who) is. Nekem nincs vele bajom.

Ma megyek megnézni a moziba a Bosszúállókat. Valaki aki látta, véleménye?

 
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #223 Dátum: 12 máj 06, 12:12:35 »

A bogarak többségétől nem félek, de egy gilisztát nem merek megfogni. >.<# Értem, hogy szükség van rájuk a természet szempontjából, de akkor se fognám meg...a hörcsögöktől nem félek, ahogy a macskáktól és a tengerimalacoktól sem. Ngaoyn cukik. ^^ A nagyobb kutyáktól viszont félek, de ha nem ugrál rám, mint egy hülyegyerek, akkor már megszűnik a félelmem. Mosolyog

Bosszúállókat nem láttam, de a Filmes topicban írják, hogy jó. *-*
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 06, 12:13:43 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #224 Dátum: 12 máj 06, 12:13:42 »

SzG: Én ajánlom a filmet. Tetszett. Én online néztem neten de nem nyújtott annyira nagy élményt ikszdé. Am moziba biztos jobb. Nézd meg szerintem.

Kallen: Én is kb emiatt félek tőlük. Én engem is megtámadott ikszdé.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!