24 okt 09, 20:16:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 643 644 [645] 646 647 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1144779 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9660 Dátum: 12 dec 17, 20:45:56 »

én se tudtam így hirtelen ki az a Rumli meg a bátja.... sose fogott meg eddig igazán a Kertvárosi gettó... szóval valahogy nem értem a fekete pasis félelmet sem Szomorú
buta vagyok, nyem szeretek buta lenni Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #9661 Dátum: 12 dec 17, 20:48:57 »

Jah, addig amíg a nagyanyja nem kezd haldokolni :'DAkkor aztán a jövő hét is kiderül Nevet
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #9662 Dátum: 12 dec 17, 21:22:14 »

LOL Kirito most nézem az aláírásod ikszdé akkor én is kiírom :'D
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #9663 Dátum: 12 dec 17, 21:33:16 »

De akkor ki a leghűbb társad? Pikachu? ikszdé All?
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9664 Dátum: 12 dec 17, 21:38:03 »

A francba, annyira elmerültem az internet csodálatos világában h elfelejtettem cappuccinot inni (már v 2 órája akartam)  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #9665 Dátum: 12 dec 17, 21:44:09 »

Nem pikachu hanem Infernape :p Nevet szegény Ayumi :"D
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9666 Dátum: 12 dec 17, 21:47:11 »

én is azért jöttem vissza a szomszéd látogatásból hogy átvigyem a bögrém, meg a cappuccino porom, csináljak itthon ,meleg szenyát amit szintén átviszek valamint átvigyem a tanulni valóm (és ne aludjak soha többé... na jó csak szerdáig ikszdé) de helyette itt kötöttem ki -.-"
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9667 Dátum: 12 dec 17, 21:55:00 »

*Témábavágás*

Istenem. Néha megtetszek valakinek, az is valami nyomi, aki perverz, meg hülye, meg undorító, és általában mindenki utálja, nem is véletlen, de bennem akarja meglelni az ő Júliáját. Vajon velem van a gond, vagy mindenki mással?  ikszdé

*Témábavágás és kiakadás vége*
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #9668 Dátum: 12 dec 17, 22:17:19 »

Hát a világ elég érdekes, szóval könnyen megeshet, hogy hülyékkel vagy körülvéve. xD Bár szegény nyomit ne bántsd érte, hogy tetszel neki xD, nem ő tehet róla.
Mondjuk azt nem tudom, hogy tettek is-e ellened a perverzségeikkel, úgy már más tészta.

Noe, ha a melegszenyát átviszed, az addigra már nem is lesz meleg. xD Azt az úgy nem fincsi.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9669 Dátum: 12 dec 17, 22:18:31 »

de még meleg

am én ilyenkor mindig azon bölselletet használom, hogy az esetek nagy részében mindkét féllel xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9670 Dátum: 12 dec 17, 22:21:48 »

Az egyik kifejezetten a szó szoros értelmében perverz volt, és fiatalabb is nálam... ami nagy szó. Arról fantáziált, hogy leüt, aztán kikötöz, és hát... egen. Amikor toppban voltam, a melltartópántomat kicsatolta, már nyáron is majdnem mindig pulcsiban voltam miatta, és amikor alig voltak körülöttünk, mindig magához szorított, nagyon irritáló volt. Aztán mikor elaludtam az udvaron (ezt barátom mesélte) elkezdett jönni felém, szinte futólépésben, és úgy kellett arrébb löknie őt, hogy ne érjen hozzám, mert csillogott a szeme kb úgy nézett rám O.o nem is mert utána egyedül hagyni, bevitt a szobába és még ott is őrködött úgymond. Nem hiába, mert megpróbált egyszer-kétszer bejönni...
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9671 Dátum: 12 dec 17, 22:41:03 »

Néha megtetszek valakinek, az is valami nyomi, aki perverz, meg hülye, meg undorító, és általában mindenki utálja, nem is véletlen, de bennem akarja meglelni az ő Júliáját.
dezsavűm van.  smirksweat
Miért van az h engem az ilyen alkesz paraszt vénemberek néznek meg (meg ilyen "lepusztult" kisebbségek)?  Gondolkozik
Jó, tudom h azok mindenkit megnéznek, de akkor is. miért csak ők >.<#

Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9672 Dátum: 12 dec 17, 22:54:56 »

Nincs bennetek elég tündekisugárzás VAGY nem vagytok elég erotikusak, ugye, Aes? ··

Akkor is éljenek a tündék! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 17, 23:01:54 írta Saphira » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9673 Dátum: 12 dec 17, 23:04:03 »

Vagy? A kettő nem biztos, hogy kizárja ám egymást. Én iylet nem mondtam. Hiszen a vanyákat még nem láttuk. ikszdé Addig wenm ítélkezek. Nevet
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #9674 Dátum: 12 dec 17, 23:05:45 »

Szia Aes! Már hiányoztál!! (4444444444)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 643 644 [645] 646 647 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!