24 okt 06, 01:32:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 553 554 [555] 556 557 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1137074 alkalommal)
0 Felhasználó és 69 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #8310 Dátum: 12 nov 17, 13:58:55 »

No, új téma.
...

Merő kíváncsiságból kérdezem hát, hogy ki, hogy van ezzel?
Nos... Egy saját család, egy kisbaba adja az életed értelmét.. Ha van valakid, akkor látod az értelmét, hogy kihajtod a beled egész nap... Mert van miért... Amíg nincs csajádod, addig a terveidért élsz, hogy majd valamikor valamit el akarsz érni.. De ez nem kézzelfogható cél...
Én itt vagyok 25 évesen, nincs senkim, van egy tróger munkahelyem, életcélom egy nagy nulla, mert miért? Sodródom az árral, minden nap ugyanolyan szürke... Gyakorlatilag nekihajthatnék egy méteres betonfalnak 180-al, az is értelmesebb életcél lenne.... Ht kb ennyi nagyvonalakban... Aki akarja vegye komolyan, aki nem, az ne is olvassa el...
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8311 Dátum: 12 nov 17, 14:09:54 »

Neked legalább van munkahelyed.  smirksweat A napi betvőért akkor is meg kel dolgozni ha nem 1 asszonykának meg gyereknek adod a pénzt hanem a saját megélhetésedre költöd.  >.<#

Idézet
Én itt vagyok ... évesen, nincs senkim... életcélom egy nagy nulla... Sodródom az árral, minden nap ugyanolyan szürke...
Dezsavűm van (együtt érzek veled).  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 17, 14:15:38 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #8312 Dátum: 12 nov 17, 14:20:13 »

Én itt vagyok 25 évesen, nincs senkim, van egy tróger munkahelyem, életcélom egy nagy nulla, mert miért? Sodródom az árral, minden nap ugyanolyan szürke... Gyakorlatilag nekihajthatnék egy méteres betonfalnak 180-al, az is értelmesebb életcél lenne.... Ht kb ennyi nagyvonalakban... Aki akarja vegye komolyan, aki nem, az ne is olvassa el...

Én úgy tudom, hogyha panaszkodunk valamiről, akkor az egy idő után helyreáll, és nem kell tennünk semmit ahhoz, hogy változtassunk a helyzetünkön.

"Az őrültség nem más, mint ugyanazt tenni újra és újra, és várni, hogy az eredmény más legyen." Albert Einstein

Miért nincs célod? Csajt szerezni, tanulni (tovább képezni magad), ezáltal másik munkahelyre menni, stb. 25 évesen ezek még nem olyan beláthatatlan, lehetetlen célok, ha 45 lennél akkor azt mondom igen, de így? Ne győzzön a lustaság, meg az hogy panaszkodni mindig egyszerűbb.
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8313 Dátum: 12 nov 17, 14:22:07 »

Miért gman, mi lesz 4-5 év múlva? Amúgy nem értem, miért gyűlölöd szívből a témát, min akadtál ki?

Tényleg ilyen rossz lenne Gabesz, Ayumi? Valami jövőképetek csak van. Vagy régebben csak volt, vagy annyira belekeseredtetek, hogy már nem is emlékeztek rá?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8314 Dátum: 12 nov 17, 14:25:58 »

Nekem az a bajom h "őt 1 pasi sem bírná elviselni", -megmondta az exem anno...  smirksweat
A munkahelyekről meg (ha egyáltalán fel is vesznek), mindig elküldenek.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 17, 14:44:05 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8315 Dátum: 12 nov 17, 14:39:41 »

Ez most éppen emeletes baromság vagy csak kifogás akar lenni?
Engem is, mondván, hogy az egyetem miatti időbeosztásom sajnos nem elég jó. Persze a próbaidőt mindig végigdolgozom, addig is kevesebbet kell fizetniük. Nevet De mindig keresek másikat. Van is, sose baj, ha csak egy hónapig. Munka mellett is lehet másikat keresni.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8316 Dátum: 12 nov 17, 15:17:12 »

Négy-öt év múlva nem tudom, mi lesz de én ez mondtam és amit mondtam, azt megmondtam.
Cseszekedés van, azért vagyok kiakadva.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8317 Dátum: 12 nov 17, 15:55:16 »

Na igen, nem könnyű meglátni bármiben a szépet és a jót, és ha ez megtörtént, csak az után menni, csak azt hajtani, túl könnyen meg lehet ragadni a lustaság és a céltalanság posványában. Viszont amint történni fog veletek olyasmi, ami hirtelen kiránt titeket onnan, és már nem a posványban fogtok depizni, foggal-körömmel fogtok küzdeni azért, hogy többet ne kerüljetek oda vissza. Sokszor a szerencsén múlik az ilyesmi, pl hogy megismerjetek valakit, akiért - ahogy mondtad, Gabesz - tehetsz, akiért felkelhetsz minden áldott reggel, máskor pedig egyszerűen arra eszmél valaki, hogy vagy nem folytatja így tovább, vagy folytatja, de nem így. Addig viszont marad a posvány meg a többi szarság. Ajánlom valamelyik megoldást a figyelmetekbe. Nevet

Ejnye, gman, milyen kis ágresszív vagy ma. Pojén
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8318 Dátum: 12 nov 17, 16:00:18 »

Én ha nagyon ellustulnék és azt érzem, hogy nincs szín az életemben, akkor a jövőbe tekintek. Azt látom, hogyha így haladok, akkor később azt fogom magamnak mondogatni minden egyes nap, hogy máshogy kellett volna és most nem szopnék. Ide viszont nem szeretnék kilyukadni, ez pedig az egy kis inspirációt. De maga, hogy teszek magamért jó érzéssel, szabadsággal telít el, már csak ezért is megéri kimozdulni a komfortzónánkból.
Naplózva



Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #8319 Dátum: 12 nov 17, 17:27:09 »

Ez most nem panasz volt, hanem közöltem, hogy ez van.. És igen.. Gyerekként még voltak céljaim, terveim, de ezeket már feladtam, elfelejtettem...
Csajt szerezni? A munkahelyemen időm nincs még beszélgetni se a csajokkal, a munkahelyen kívül meg esélytelen, amikor reggeltől estig dolgozok, szabadidőmben meg örülök hogy élek... Az a rossz vicc az egészben, hogy volt egy alakuló kapcsolatom, de a cégen belül új posztra tettek ahol mégtöbbet kell dolgoznom, csúfolhatjuk előléptetésnek is, amire ráment egy alakuló kapcsolatom... Túl sokat voltam munkanélkülin ahhoz, hogy feladjak egy biztos állást, akármilyen embertelen munkahelyem is van, hogy belemenjek egy bizonytalanba, ami vagy bejön, vagy nem.. Nem olyan egyszerű munkahelyet váltani... Főleg hogy ide is nagyon nehezen jutottam be... Sokáig úgy voltam mint Ayumichan.. Felvettek, pár hét, pár hónap után oké, köszönjök szépen, viszlát... Mosolyog
Ayumichan.. Lehet elviselhetetlen vagy, de biztos találsz egy olyan birkatürelmű srácot aki el tud majd viselni...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8320 Dátum: 12 nov 17, 18:10:38 »

Gabesz, én megértelek, hasonlóan érzek én is, bár az én helyzetem sok szempontból más persze. Nincs pl rendes állandó munkák, még akkora szívást se, mint a tiéd. De, ami a kilátástalanságot illeti, én is gyakran érzek így. De azért Laternmannak igaza van, bár én túlságosan is optimistának látom (van, amin nem lehet változtatni), de ha ezt levonjuk belőle, akkor sem mond hülyeséget. Azt tanácsolom, hogy te is próbáld meg az én elképzelésemet követni: van egy alapból szar, és teljesen kiúttalan helyzet, de ezt "atomrobbantással" lehet kezelni. Szét kell baszni mindent. Ez az életre lefordítva azt jelenti, hogy el kell költözni, minimum egy megyével odébb, de inkább többel. Én erre készülök, és nem csak fejben, hanem konkrét lépéseket is teszek ebbe az irányba. Persze ez nem egyszerű, mert nekem mindent a saját erőmből kell összehoznom, szülőktől legfeljebb egy elköszönésre számíthatok, másra nem. De talán jobb is így. Csak hát sok időbe kerül, de ha az elhatározás meg van, akkor utána már tudsz megoldást keresni, hogy hogyan lehetne ezt megvalósítani. Az meg az egyéni helyzettől függ, hogy mikor lesz belőle valami, lehet nem azonnal, hónapok múlva akár, de ha eddig kibírtam így, akkor bírom még egy darabig.

Ami meg ezt a "csaj szerzés" meg gyerek meg stb témát illeti, én asszem örök agglegény vagyok. Nem kellemes, de idővel meg lehet szokni a gondolatot, és még mindig jobb, mint mondjuk falábúnak, vagy vaknak lenni. xD
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8321 Dátum: 12 nov 17, 18:15:18 »

Valahol elképesztenek az emberek. Íme, itt vagyunk egy anime-s fórumon. S lám, az emberek még annyit sem tanultak meg egy 12 éves ninja fiútól, hogy mit jelent hinni valamiben, mit jelent, ha van egy álmod.

Többet akarsz, jobbat akarsz? Kockáztass, küzdj, légy nagyravágyó. Ölj ki magadból minden félelmet és megbánást és akkor boldog lehetsz. Mi másért dolgoznál, mi másért küzdenél, ha nem ezért? Pénzért, lakásért, autóért? Mit érsz vele, ha a magányba menekülsz? Ha nincs melletted senki, akivel mindent megoszthatsz? Örömöt, bánatot, jót és rosszat.

Ha meg kell az a lány, akkor ragadd meg két kézzel és mondd el neki, maximum aznap nem ebédelsz, vagy egy szállal kevesebb cigit szívsz amíg megtalálod. Persze, könnyű mondani. De tényleg elintézed ennyivel? Ennyit érsz a magad szemében? Ugyan már.

Hit és akarat nélkül tényleg nehéz munkahelyet váltani vagy társat nemhogy találni, de egyáltalán nekifogni a keresésnek. Sőt ezek nélkül élet sincs. Ha meg a csalódásoktól féltek, a bizonytalanságtól, akkor csak magatokban nem hisztek. Komolyan, olyan mintha lenne egy vadonatúj csúcs szuper görkoritok, amire mindig is vágytatok, de még a szobában is csak félve használod nehogy tönkremenjen. Minek van szíved, ha nem mered használni? Ej, nem értem.


Pont, hogy nem jobb Aes. A vak legalább nem fél a sötétben, te meg a saját pöcsöd sem mered elengedni, mert mi van, ha valaki nem fogja meg helyetted. Képletesen szólva.

"Van, amin nem lehet változtatni." Például?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8322 Dátum: 12 nov 17, 18:32:20 »

Szerintem te nem igazán értetted meg az előző hszem lényegét. Azt akartam kifejezni, hogy az élet azért nagyon sok mindenből áll, és nagyon sok érdekességet fel lehet benne fedezni, akkor minek leragadni olyan dolgoknál, amik nem mennek? Helyette oylasmiben kell megtalálni a célodat, amiben jó vagy. Ez lehet akár valami nagyon apró dolog is, vagy valami nagyon nagy, nem számít, kinek mi.

A vak pedig igenis sokkal rosszabb. Hiszen ő egy olyan alapvető képességgel nem rendelkezik, ami a mindennapi életben nehezíti meg a dolgát, ami minden más emberhez képest hátrányba hozza, nap szinten, sőt percről percre. Nem hiszem, hogy ennél bármi is rosszabb lenne.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8323 Dátum: 12 nov 17, 18:43:06 »

A vak a saját világában teljes életet él. Ő nem tudja, milyen nem vaknak lenni. Kivéve persze , ha idő közbe veszíti el a látását, nem pedig amúgy is úgy született.
Naplózva



heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8324 Dátum: 12 nov 17, 18:44:25 »

Persze, az élet szép. Hogy jött ez ide?
Dolgok, amik nem mennek... Persze, lehet, hogy profi gyilkos vagyok, de festeni jobban szeretek. Tudod nem a siker jelenti a boldogságot. Mosolyog

Persze, a vak azért korlátolt, mert te azt mondod. Ugyan. Az élet igazságos. Akinek az egyik lába rövidebb, annak a másik hosszabb. Te soha nem leszel képes arra, amire ő. Akkor mi is az ő hátránya? Semmi. A hátrány ott van, hogy mindenképpen különbözőnek akarod látni.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 553 554 [555] 556 557 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!