24 okt 12, 00:16:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 214 215 [216] 217 218 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1148643 alkalommal)
0 Felhasználó és 77 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3225 Dátum: 12 júl 06, 21:35:57 »

Számomra nem vitaképes az ateizmus. Sosem lennék egy olyan vallás tagja, amelyet magának vallott Rosenfeld. Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3226 Dátum: 12 júl 06, 21:38:10 »

Hát igen, az ateizmusnak is meg voltak a maguk kompromittálói. Csak valahogy őket mégse bántják ezért annyira, mint a keresztényeket a saját bűnöseikért.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #3227 Dátum: 12 júl 06, 21:41:49 »

Számomra nem vitaképes az ateizmus. Sosem lennék egy olyan vallás tagja, amelyet magának vallott Rosenfeld. Nevet
Tudom hogy nem rá gondolsz Mi bajod van szegény Alexandra Rosenfeld-del? :DDD http://greenobles.com/data_images/alexandra-rosenfeld/alexandra-rosenfeld-05.jpg
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3228 Dátum: 12 júl 06, 21:44:00 »

Az egyik foga nagyobb mint a másik. Sosem szerettem az aszimmetrikus embereket. Nevet
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3229 Dátum: 12 júl 06, 21:44:21 »

Jaaa, köszi édesem hogy elmagyaráztad. :'DD De nem fogok DB-t nézni, nincs nekem arra időm a Naruto-maraton közben. Nevet
Amúgy én ilyen érdekesen hiszek benne. Alapjába véve nem feltételezem hogy létezne, de azért mondogatom hogy "jaj, Istenem!" meg ilyenek, és akkor egy pillanatig komolyan is gondolom. Nevet

Áhh, nem olvasok vissza... xd
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3230 Dátum: 12 júl 06, 21:46:27 »

Az egyik foga nagyobb mint a másik. Sosem szerettem az aszimmetrikus embereket. Nevet

Azért valljuk be, fogak ide vagy oda, le lehetett volna cserélni a te Rosenfeld-edet őrá. Legalábbis jobban jártunk volna vele, még fejre is. ikszdé
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #3231 Dátum: 12 júl 06, 21:47:28 »

Tudtam Aesnak bejön a szőke nő Nevet És szerintem az nem nagyobb,csak kicsit ferde Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3232 Dátum: 12 júl 06, 21:48:42 »

Hát jobb csaj, mint ő:



Még más hajszínnel is jobban tetszene.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3233 Dátum: 12 júl 06, 21:53:52 »

Hanii: Néha rám is rámjönnek ilyen dolgok, hogy hirtelen eszembe jut. Valami csak rám ragadt sajnos. ikszdé De aztán egyből: Nem! Én nem hiszek, szóval nincs itt ilyen.
Végül is én nem hiszek így vakon a tudományban, szóval talán Isten létezéséről engem meg lehetne győzni, vagy talán egyszer rájövök, de  ahogy Lew is írta, amit a biblia leír, abban semmiképp.

Igazából csak azért, mert van amit még most sem értünk. Például a földi élet kialakulása. Hogy hogyan születettek meg az első létformák. Erre azt hiszem még nincs magyarázat, max az, hogy Isten teremtette. Egyik tanárom ezt hozza föl érvnek. Mármint ő ilyen biológus, szóval ért hozzá, és ő is azt mondja, hogy mivel erre nincs magyarázat, ezért ő hisz Istenben.
 De ezt én nem tudom értelmes érvnek elfogadni, mivel régen ugyan így alakultak a vallások, megmagyarázták, amit nem értettek.  Csak akkor amiről még nem tudtak, arról ma már igen. Lehet, hogy erre is rá fognak jönni egy napon, ezért én erre nem alapozok.

Már megint 3-man írnak elém Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3234 Dátum: 12 júl 06, 22:03:07 »


Balotelivagykicsoda: elég ocsmány lenne, ha nem adományozna ő és az undorítóan gazdag társai ilyen hatalmas összegeket az embereknek. Bár én szívesebben olvasnék ilyen adakozó akciókról, minthogy a celebecskék éppen milyen új méregdrága Gucciban feszítenek a paparazzik előtt. :/
Viszont a róla szóló poénokat már kezdem kicsit unni, kb mint anno a Balatonba süllyedt Hammert. Fel volt kapva hetekig, hónapokig, de csak az első pár hétben volt vicces, utána csak felesleges és erőltetett. Szegény hapsi is kezd átmenni ebbe a kategóriába. (:

Én nem tartanám ocsmánynak, neki sem az ölébe hullott a pénz, hanem tett érte éppen eleget. Senkinek semmi köze ahhoz, hogy kinek mennyi pénze van és mennyit ad belőle jótékony célokra (feltéve, hogy tisztességesen kereste meg). Saját szabad akaratából adakozzon valaki, mert úgy látja jónak, ne kényszerből. Bírom, amikor valaki azt mondja, hogy "adakozna ő, de hát nem milliárdos". Az adakozás szerintem nem a felesleg odaszórásáról szól, hanem önzetlen segítségről. És nem csak pénzzel lehet, hanem pl. önkéntes munkával is (akár ismerősöknek segíteni ellenszolgáltatás nélkül, akár ismeretleneknek).

A Hummeres hasonlattal egyetértek, kezd kifulladni ez a dolog.
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3235 Dátum: 12 júl 06, 22:04:55 »

Nem tudom, szerintem még mindig tudnak vicces képekkel előállni. Én szeretem balotellit, de attól ezek még viccesek. BÁr talán már nem nevetek rajtuk, de mosolyogni még mosolygok egyet, ha akad egy jó.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3236 Dátum: 12 júl 06, 22:13:50 »

De ha csak ott ülne a milliárdjain, és azzal frenkizne, ő mennyire gazdag, mennyi szigete van, mennyi luxusvillája, az azért elég ocsmány lenne. Nevet Igazad van, semmi közöm nincs hozzá, mire költi a pénzét a gazdag ember, de nekem akkor is az a véleményem, hogyha valakinek óriási a vagyona, annak adnia kell a rászorulóknak. Ennek indoka pedig ne feltétlen az önzetlenség és a segíteni akarás legyen, hanem a szükség. Neki nincs szüksége egy negyedik tengerparti vityillóra, szóval azt a pénzt adja csak oda nyugodtan egy alapítványnak. Bár... akkor is oda lyukadunk ki, hogy nincs közöm, ki mire költi a pénzét, szóval mindegy is. x-)

Drszabi, épp ez az. Nevet Ilyenkor mutatkozik meg, hogy már unja az ember, ha nem szakad rajta, csak megejt egy fáradt, szinte kötelező mosolyt a kép láttán. Egy poén addig vicces, amíg kizökkenti az embert a nyugodt lelkiállapotából, amikor épp hogy megmoccan az álló víz, az már nem igazi humor.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3237 Dátum: 12 júl 06, 22:30:34 »

Ez az, hogy nem KELL neki odaadnia. Nekünk se lenne feltétlenül szükségünk ennyi ruhára, internetre, ilyen felszereltségű lakásra, kocsira stb. Mosolyog Ez pont ugyanolyan, mintha valaki venne magának egy negyedik tengerparti vityillót, csak a nagyságrend különbözik.

Más kérdés, hogy valószínűleg a legtöbb önerőből lett milliomos adakozik, mivel rájöttek, hogy minél többet adnak, annál többet kapnak vissza az élettől. Ez lehet, hogy kissé misztikusan hangzik, de szerintem van benne valami.
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3238 Dátum: 12 júl 06, 22:38:05 »

Igazából sztem én már az elején sem szakadtam ezektől. Vagyis nem tudom, már nem emlékszem olyan jól. ikszdé De ezt a képet is ami az avám csak ma láttam, mégis milyen jó, hogy megcsinálták, legalább illik egy kicsit egy ilyen animés fórumra, ha már itt vagyok.
Jó nyilván mindennél eljön az a pont, mikor már lerágott csont lesz és nem vicces. Hát... ez a téma is asszem már ilyen lerágott csont lett, de ha már megírtam most már elküldöm akkor is. ikszdé

Vagyis inkább hozzászólok ehhez is. Balotelli sztem semmiképp nem lenne ocsmány, ha nem adakozna. A lényeg ott van, hogy neki nem kell, de megteszi. Ez egy jó cselekedet, nem pedig az lenne rossz, ha nem tenné. Főleg, mivel önerőből tört ilyen magasra.
Persze szép lenne, ha mindenki ezt tenné, de ez nem lehet elvárásunk, főleg addig, amíg mi magunk is nem adakozunk.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3239 Dátum: 12 júl 06, 22:46:26 »

Ó, én tökéletesen tudatában vagyok annak, mennyi felesleges kacat vesz körbe nap, mint nap, és még mennyi haszontalan holmit fogok felhalmozni magam köré a jövőben. Igazából ha most körbenézek a szobámban, nem tudnék olyan tárgyat mondani, ami különös értékkel bír, ami nélkül nem tudnék létezni, ami, ha megsemmisülne, vele együtt megsemmisülne belőlem is valami, vagy... ilyesmi. x-) De ez ellen nem nagyon tudok/tudunk mit csinálni, a gyűjtögetés ösztönös viselkedés szerintem.
És igen, az adakozásnak pont az a misztérium a szépsége, amit leírtál. 2-3 éve a szeretteimnek, ismerőseimnek kézzel készített vackokat adok, pénzt igazából csak alapanyagra meg egyéb hozzávalókra költök, de ezeknek a holmiknak hatványozottan tudnak örülni, mintha megvennék például egy menő nyakkendőt papámnak a Zarából. Helyette kapott egy kézzel varrott párnát, és majd' rohamot kapott a büszkeségtől és a boldogságtól, ezeket az érzéseket pedig nekem is átadta azzal, hogy valóban érezte. Ha a nyakkendőt kapta volna meg, egyszerűen letudta volna a kötelező "köszönöm, Mónikám, vagy mi.. Nikikém"-mel (höhö, mindig kever nővéremmel, mert öreg már xD) és a varázs elmaradt volna. Adni jobb, mert ha jól csináljuk, legalább annyit, ha nem többet kapunk vissza belőle. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 214 215 [216] 217 218 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!