24 szep 22, 09:38:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1126064 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #1755 Dátum: 12 jún 03, 19:29:08 »

Te jó ég ugye nem én voltam Sasu Gondolkozik
Én és Sasu egyszer egy csomó ideig nem beszéltünk, mert én azt hittem hogy ő haragszik rám ő meg azt hogy én aztán sikerült tisztázni Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1756 Dátum: 12 jún 03, 19:31:44 »

Mora: Akkor úgy fogalmazok, hogy nálam az utálat nem a haragból fakad.
noe: Nem azt utálom, aki más, hanem azt aki teljes mértékben ellentétes velem. Nem mindegy.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 03, 19:34:01 írta gman » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #1757 Dátum: 12 jún 03, 19:37:08 »

Nem kapok levegőt xDDDDD Fb közös chaten szétszadiznak ezek a vadbarmok xDD de talán nem itt kéne részleteznem, mindenesetre Zizinek volt benne szerepe elég...ezt az estét nem fogom elfelejteni =·=  ikszdé
Naplózva

Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #1758 Dátum: 12 jún 03, 19:38:15 »

Nem nem Nevet csak nálad sose lehet tudni Nevet
Azzal tényleg nehéz megtalálni a hangsúlyt aki teljesen más, de én azért nem utálom hanem elfogadom annak aki Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1759 Dátum: 12 jún 03, 19:38:54 »

Gman (és mások is, ha valakit érdekel):
Hát nekem van ilyen teljesen ellentétes emberem... vagy lehet csak szinte teljesen... mert hát emberi lény ő is meg én is... de nem utálom max. kerülöm... de hát jók ezek az emberek az életemben, jókat tudok rajtuk röhögni...

Haragudni valakire meg hát igen az a megbántottságból ered... tudok haragudni... kicsit is, nagyon is... sőtt hosszú ideig is... bár kiengesztelni nem olyan nehéz... de ha egyszer valaki megbánt... akkor amíg nem vesz legalább kicsit tudomást magáról nem igen bocsájtok meg ikszdé szerintem xD (még ha ő magasról tesz is rá, hogy egyszer megbántott Nevet)
Olyan ember viszont kétlem, hogy létezik akit utálnék... az szerintem egy felettébb erős szó...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #1760 Dátum: 12 jún 03, 19:42:41 »

nekem a suliban is van olyan ember akivel teljesen ellentétek vagyunk... semmiben nem egyezünk... én sem utálom sőt van amikor jót dumálok vele de azért próbálom kerülni mert hát ugye 10% hogy tudunk együtt röhögni de ha van ilyen akkor örülök Mosolyog
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1761 Dátum: 12 jún 03, 19:47:37 »

Én főleg embertípusra godolok, nem konkrét személyre.
Pl. képtelen vagyok embertársamként tekinteni az olyan bürokrata nyárspolgár robotokra, akiknek nincs humorérzékük, nincs hobbijuk, egész életükben csak dolgoznak, de nincs céljuk a munkával, csak teszik, mert ez van beléjük programozva és ha porszem kerül a gépezetbe, akkor rögtön leugranak a hatodikról.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1762 Dátum: 12 jún 03, 19:47:56 »

ui.: kiss offocska --> "Hozzászólások: 1234" milyen széép *-* olyan katonás vagy nem is tudom! *örömkönny*

Nem, a katonás úgy hangzik, hogy egy, kettő, egy! Egy, kettő, egy! Egy, kettő, egy! Szakasz állj! Jobbra át! Píí-henny! Legalábbis a menetgyakorlat versenyen nekünk így kellett, bár a honvédelmisek is ezt csinálták, szóval gondolom, a katonáknál is így megy valahogy. Nevet
Naplózva
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #1763 Dátum: 12 jún 03, 19:55:34 »

betegszállítás? az milyen? Nevet (lehet hogy csak én nem tudom,de hát ez van Nyelvesít )
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #1764 Dátum: 12 jún 03, 20:01:12 »

ja értem :DD 120kg az igen *.* őt is vitték? ha igen akkor szegények xdd
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #1765 Dátum: 12 jún 03, 20:06:11 »

Ez nem semmi... Am ti miért csináltok ilyeneket?
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #1766 Dátum: 12 jún 03, 20:09:42 »

Hehe :DD vicces Nyelvesít mondjuk mi sem vagyunk tesitagozatosak de azért a tanárunk azt gondolja és eléggé megdolgoztat minket Nevet mindenki úgy jön ki az órájáról hogy meghaltunk :DD
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #1767 Dátum: 12 jún 03, 20:10:30 »

Én nem Nevet de többek szerint elemmel működöm Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #1768 Dátum: 12 jún 03, 20:13:40 »

Huhh az nem semmi... Lina azért te is fáradt vagy... futás után te is elfáradsz csak hamarabb regenerálodsz és azt se felejtsük el hogy úszás után is fáradt vagy....
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #1769 Dátum: 12 jún 03, 20:16:46 »

Na jó de csak 5 percig Nevet am azt mi is szoktuk Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!