Micsudi
|
 |
« Válasz #11790 Dátum: 13 jan 19, 14:25:19 » |
|
Sziasztok. Tegnap voltam Szallagavató afteren kegyetlen jó volt. A Könyvesnek volt a bulija és 1000 éve nem szórakoztam ilyen jól... Most kicsit még másnap, de totál megérte 
|
|
|
Naplózva
|
Some men just want to watch the world burn. 
|
|
|
Ayumichan
|
 |
« Válasz #11791 Dátum: 13 jan 19, 14:28:14 » |
|
Másnap? mármint másnapos vagy?  Hány felest ittál? őszintén.  Mostanában beteg vagyok az alkoholtól, legalább is legutóbb nem éreztem jól magam másnap pedig nem is rúgtam be. 
|
|
|
Naplózva
|
Normális vagyok, a hangok is ezt mondják. 
|
|
|
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
Nem elérhető
Hozzászólások: 2089
|
 |
« Válasz #11792 Dátum: 13 jan 19, 14:32:38 » |
|
Könyves Kálmán? Ezt úgy mondod mintha ismernünk kéne.. de az a lényeg hogy jól szórakoztál. ^^ Én meg lementem Sparba.. látom hogy egy néni nagyon lassan totyog át az úton egy autó meg száguldva közelít felé... ah mondom ez az.. de nem lett semmi gond, pont jól kicentizték egymást.. Bemegyek a Sparba.. egy néger fazon próbál kijönni a bejáraton.. de nem nagyon sikeredik.. szerencséjére nem ragadt be a két ajtó közé.. mert jöttem és megmentettem... de nem csak hogy megmentettem, még a kijáratot is megmutattam neki. A sparos dolgozók meg végig bámulták az egészet.  Féltek egy szerencsétlennek segíteni. Aztán.. végzek a boltban.. átmegyek a piacra.. de a kettő között megint egy út... itt már zebra is van.. Jön egy nő a gyerekével.. piros.. autó közeledik.. de meg se fogta a kezét.. átsétál a piroson, szerintem... az a kocsi jött több mint 50-el.. ha szemmel ölni lehetne halott lenne.. de persze semmi beleszólásom hogy egy anyuka hogyan öleti meg a gyerekét. Ah szánalmas.. nah mindegy.. bementem a piacra ami már igazából tök üres volt.. de a kedvenc zöldségesem még csak félig pakolt el.. így még hozzájuttattam fél perc munkához és négyszáz forinthoz.. aranyos volt. Pedig már nagyon pofátlanság volt vásárolni de nem baj.. szerintem mindketten elégedetten távoztunk.  Nah blog off.
|
|
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 19, 14:35:06 írta Éjfél »
|
Naplózva
|
|
|
|
Ayumichan
|
 |
« Válasz #11793 Dátum: 13 jan 19, 14:39:10 » |
|
Én meg korábban keltem fel mint szoktam (11órakor) és ma még nem voltam sehol sem.  Már megint estére fogunk főzni (krumplifőzelék + rántott parizer) ahogy ismerem magam és a "kései" életemet, mert nálam minden "kitolódik". 
|
|
|
Naplózva
|
Normális vagyok, a hangok is ezt mondják. 
|
|
|
Eperke
Kezdő Jounin
Nem elérhető
 Szökött Shinobi
Hozzászólások: 525
A Real Sir!
|
 |
« Válasz #11794 Dátum: 13 jan 19, 21:19:49 » |
|
én ma csak egy fél műszakot bírtam kicsit legyűrt a nátha szóval (Y) és asszem egy kis időre eltűnök  majd eperszezonkor visszanézek jók legyetek! (felnézek időszakosan de max csak felnézek)
|
|
|
Naplózva
|
Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! 
|
|
|
hanii
Uchiha Madara
Nem elérhető
 Rejtett Hó Falu
Hozzászólások: 3202
~démoni GoblinGirl >:3
|
 |
« Válasz #11795 Dátum: 13 jan 20, 20:12:14 » |
|
Amióta facebookon beszélünk, itt semmi élet sincsen. 
|
|
|
Naplózva
|
Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion  
|
|
|
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
Nem elérhető
Hozzászólások: 2089
|
 |
« Válasz #11796 Dátum: 13 jan 20, 20:14:43 » |
|
Szerintem hétvégente amúgy sem nagyon szokott. ^^
|
|
|
Naplózva
|
|
|
|
Ayumichan
|
 |
« Válasz #11797 Dátum: 13 jan 20, 20:15:26 » |
|
Ejj, de kihalt most a topic.  Egyre jobban utálom ezt a telet, de nem is igazán a telet hanem azt h leesik a hó és 2 napon belül más fajta csapadék esik ami miatt locsipocsi van (mert ugye 7vége van, mégúgy se takarítják ilyenkor), most vagy essen le a hó "normálisan" vagy ne essen semmi.  Felmentem a Sparba (a platánnosba) macskaalomért (hát persze h nem volt 1 darab se), fel kellett mászni a locsipocsiba az Avasi gimihez a Sparba érte h szegény cicának legyen "wc-je".  Hogy ne panaszkodjak egyfolytában, vettem mogyorós ízesítésű cappuccinot (életemben először iszok olyat) és nem rossz. Egész jó. 
|
|
|
Naplózva
|
Normális vagyok, a hangok is ezt mondják. 
|
|
|
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
Nem elérhető
Hozzászólások: 7459
|
 |
« Válasz #11798 Dátum: 13 jan 20, 20:22:31 » |
|
Én is átaludtam a napot, ráadásul nemtudom hogy 5-re, vagy 6-ra kell mennem dolgozni reggel....  De jah. Vasárnap este mindig is pangás volt... Ilyenkor mennek vissza a kócerosok a koliba, vagy még punnyad mindenki a szombati buli után..
|
|
|
Naplózva
|
|
|
|
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
Nem elérhető
 Rejtett Csillag Falu
Hozzászólások: 2210
|
 |
« Válasz #11799 Dátum: 13 jan 20, 20:58:02 » |
|
Nem, szerintem most konkrétan amiatt van pangás, amit Detty írt.  És amit két perccel ezelőttig le akartam írni a chatbe én is, de megnéztem a biztonság kedvéért, hogy változott-e a helyzet, és változott, tehát már nem aktuális ellőni ezt az igazságot.  Ayumi, miért, miért, miééért? Kérlek, annyira idegesítő az a kis betűzgetés, főleg így, hogy semmi értelme sincsen. Nem mondhatom meg, mit csinálj, de tanácsot adhatok: szerintem ne használd, vagy ha mégis, ne ilyen szituációban. Bár remélem, hogy előbb-utóbb hozzám hasonlóan leszoksz róla. (:
|
|
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 20, 21:00:59 írta Nikuccia »
|
Naplózva
|
|
|
|
Ayumichan
|
 |
« Válasz #11800 Dátum: 13 jan 20, 22:21:48 » |
|
Látom még mindig vasárnapi pangás van, na majd holnap nem lesz az (holnap hétfői pangás lesz)  Na már megint avatárt cseréltem (mostanában sűrűbben cserélek avatárt mint valaha bármikor), na nem baj ez van. 
|
|
|
Naplózva
|
Normális vagyok, a hangok is ezt mondják. 
|
|
|
Morita
Rikodu Sennin
Nem elérhető
Hozzászólások: 3837
|
 |
« Válasz #11801 Dátum: 13 jan 21, 06:29:28 » |
|
Szép reggelt!
Tegnap este egy kicsit fáradt voltam. Kivettem a fagyasztóból egy szelet kenyeret, aztán beraktam a mikróba, hogy felolvadjon. Pár másodperc után realizáltam, hogy az nem a mikró, hanem visszatettem a kenyeret a fagyasztóba.
Jah igen a facebook egy élmény...főként mikor 15. alkalommal lépsz ki a beszélgetésből. Ne vegye senki sértésnek, de épp tanulni kellett. Meg amúgy se szeretek facebookon írosgatni. Jó a fórum anonimitása és valljuk be, az avatarom is szebb mint a profilképem xD
|
|
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 21, 06:30:18 írta Morita »
|
Naplózva
|
|
|
|
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
Nem elérhető
 Rejtett Csillag Falu
Hozzászólások: 7663
A legrégebbi Fórum Isten.
|
 |
« Válasz #11802 Dátum: 13 jan 21, 08:11:31 » |
|
Két gondolat merült fel bennem. Az első, hogy miért van a kenyér a fagyasztóban?  A második meg, hogy sosem értettem nálad ezt az avatár dolgot. Annyira nem jó, a te profilképed szebb. 
|
|
|
Naplózva
|
|
|
|
Morita
Rikodu Sennin
Nem elérhető
Hozzászólások: 3837
|
 |
« Válasz #11803 Dátum: 13 jan 21, 09:01:04 » |
|
A kenyér azért van a fagyaszóban, mivel ott nem penészedik meg és kiengedve finomabb mint 2 naposan. Amúgy köszönöm a bókot. Anyum szerint le kéne cserélni a profilképem mert "hideg"vagyok rajta. Szerintem nem 
|
|
|
Naplózva
|
|
|
|
Hiei D. Legend
|
 |
« Válasz #11804 Dátum: 13 jan 21, 11:47:16 » |
|
Anyudnak üzenem, hogy szerintem az a képen nem te vagy, hanem egy rajz. Nem ismeri meg a saját lányát?  Többet kéne haza járnod:D
|
|
|
Naplózva
|
Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
|
|
|
|