24 ápr 27, 22:00:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach karakterek öltözékei és hajviseletük  (Megtekintve 3961 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Dátum: 12 ápr 11, 19:14:32 »

Arra vagyok kíváncsi h kinek milyen Bleach ruhák és hajak tetszenek, vagy éppen nem tetszenek.

Hajakban Ichigo, Grimchow, Kaien (mert olyan jó torzonborz), Byakuya és Ukitake hajának + jó az esése (és Ukitake hajszine)
Lányoknál+ Inoue és Matsumoto haja szép mind formában mind szinben (am olyan hasonló egymáshoz a 2 karakter haja), Nel haja (felnőtt Nel), rövidből + Soifon haja.
Ruha: Ichigo bankai ruhája, + az a köpeny amit Rukia +mentésénél viselt amikor levágta arról a nagy kivégzőizéről (na 1 olyat elfogadnék), az a kimono ami Rukián volt amikor bocsánatot kért Kukkakutól Kaien miatt, Orihime mostani ruhája (a mostani mangában), amúgy neki az összes többi öltözete pocsék (kivéve a sulis ruha).
Az a 2 idegesítő arrankár csaj közül (akik Aizenért nyáladzottak), a fekete hajú ruhája, csak mert merész (amúgy a karaktert utálom), és Nemu ruhája.
és Ulkioura (tuti h rosszul írtam) ruhája az valahogy olyan jó.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #1 Dátum: 12 szep 15, 10:37:48 »

Nekem Grimmjow ruhája és haja is nagyon bejön, főleg mert ha mellénye ujjak néküli lenne és a haja meg szőke akkor nagyon hasonlítana Gogeta-ra SSJ 2-ben  ikszdé
Emellet Kenpachi szétszabdalt kapitányi köpenye, kiengedett haja és a pánt vagy micsoda néküli pecsétje durván brutál kinézetet kölcsönöz neki  bow
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #2 Dátum: 12 okt 06, 22:11:05 »

Hajak közül Grimmjowé a leállatabb!=D
Nők közül Nelét bírom (már a felnőttét), mert... csak mert.^^
Ruhákban Ichigo bakai göncce, nőknél Yoruichi öltözködése tetszik.=)
Ulquiorránál meg mind a kettő ott van. Tökéletes hosszúságú haj (Középphosszú, pont, ahogy szeretem! Ördögi), és a tipikus "Las Noches viselet", ami tényleg nagyon brutáljól áll neki!xD
Lehet kicsit elfogult vagyok, de nézzétek el nekem!xD
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #3 Dátum: 12 dec 16, 03:02:45 »

Nekem Ichigo Bankai ruhája a régi és az új is. Ha a frizuráról van szó akkor Toshiroé. Lányok közül Halibel ruhája tetszik, ezen kívül Matsumoto haja tetszik ( az új ).
Naplózva
Diomendes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 25


Bleach fan! ^^


« Válasz #4 Dátum: 13 szep 24, 16:44:04 »

Tetszik Hinamori felkötött haja, de Byakuya haja sem utolsó.. Mosolyog
Valamint az összes kimonó. Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5 Dátum: 13 szep 24, 23:13:35 »

Ichigo-é általában bejön de főleg a Timeskip utáni:előttiek közül a Mugetsu(Végső Getsuga alka) jött be nagyon ha ruhának számít.
Rukia hadnagyi módban új frizurával és kesztyűkkel is az egyik kedvencem.Kivégző osztag kapitányának ruhája Yoruchin eléggé megmozgatja az ember fantáziáját Ördögi
Toshironak ez a sál pedig eléggé el lett találva.
Talán még Dark Rukia és az új quincy uniformis ami jobban bejön mint az átlag.

Mayuri ruházatain meg csak nevetek egy jót Nevet

Olyanról nem nagyon tudok ami ne tetszene inkább közömbös.
Hajaknál pontos kedvencet nem tudok de sokszor áll úgy a hajam mint Ichigoé nem önszántamból. smirksweat
Hajam aktívabb nálam.

Azt azért hozzátenném hogy Matsumoto rövid frizurája sokkal jobb mint a régi hosszú kacsint

Ui:Zöld elég ritka
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6 Dátum: 13 szep 24, 23:53:14 »

Matsumoto régen is rövid frizurát viselt amikor még fiatalabb volt. Sőt, valamilyen sálat is hordott.
Naplózva
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!