24 ápr 27, 15:21:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hajime no Ippo  (Megtekintve 13919 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Dátum: 12 márc 07, 14:40:32 »

Ez egy box-os manga.A főszerepben Manakouchi Ippo,Takamura Manubu és a Kamagowa gym többi tagja.
Saját véleményem róla:Ippotól nem nyelnék be ütést az hót zihe.Takamurát jobb messzire elkerülni. smirksweat
Itagaki-val nem versenyeznék.(Úgyis legyőzném ikszdé).Valamint Ez a legviccesebb Manga amivel valaha találkoztam. Nevet   
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
renato
Vendég
« Válasz #1 Dátum: 12 márc 07, 14:51:55 »

Ömm... Takamura Manubu hát... nem létezik Nevet Takamura Mamoru-t vagy Itagaki Manabu-t akartál odaírni? Nevet

Amúgy egész jó ez a mű, a gond, hogy Ippo egy kivétellel mindig nyer (ráadásul a leglehetetlenebb helyzetből hozza vissza a harcokat). A manga nekem jobban tetszik. Kedvenc harcom az animéből a Takamura Mamoru vs. Bryan Hawk, mangából pedig a Nekota Ginpachi vs Ralph Anderson (bár még csak a 425. fejezetnél járok).
Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #2 Dátum: 12 márc 07, 15:13:54 »

Ja bocs mamuro-t akartam írni.Nekem a kedvenc harcaim mind mangában mind animében az ippo vs vorg és az ippo vs sendou(2).A kedvenc jeleneteim pedig MINDEN EGYES Takamurás PILLANAT.Azokon olyat lehet nevetni hogy már sírsz.Na jó azért van hogy takamura komoly.PL:Hawk ellen.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3 Dátum: 12 aug 10, 14:34:28 »

SPOILER!!! :'D
http://mangastream.com/read/hajime_no_ippo/24138539/4
Egy "felvezető mérkőzés után össze jöhet az álmaink mérkőzése!
2. helyen lévő Alfredo Gonzales legyőzésével szabad az út Martinezhez! Ikuzo, Ippo!
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4 Dátum: 12 szep 27, 10:50:50 »

Na hölgyeim és uraim, elképzelhető, hogy Vorg kikapjon? Mert arra gondoltam, hogy Ippo megy Gonzalesre és utána Martinezre, Sendo pedig Vorg aktuális ellenfelére? (Aki szerintem megveri majd Vorgot) Kinek van véleménye erről?
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #5 Dátum: 13 feb 09, 12:07:26 »

Ippo egy kicsit visszahúzódó 16 éves gyerek. Az anyjának egy horgász boltja van és ott segít neki mivel gyakran kell nehéz dobozokat cipelnie. Ippo-t gyakran verték mikor hazafelé ment. De egy nap Takamura meglátta ezt és megmentette. Egy box edzőterembe vitte. Majd egy gyűjteményt adott neki amin a legütősebb K.O.-k voltak. Ezután Ippo meg is nézte őket. Látta, hogy a boxolók milyen erősek is és kiváncsi volt milyen is olyan erősnek lenni, így el is határozta, hogy ő is erősebb lesz a box segítségével. Ezután hihetetlenül sok edzés veszi kezdetét és végig kísérjük miként lett egy nyápic gyerekből egy izomkolosszus, hihetetlen erős, gyors, ügyes boxoló.

Egy hihetetlenül megfogó anime/manga. A manga 1989-ben kezdődött és még a mai napig is tart! Az anime 2000-2002-ig tartott de a folytatását is elkezdték 2009-ben New Challenger címmel. Egy nagyon vicces anime/manga. Sokat lehet rajta nevetni de persze a meccseken izgulni is! Nem csak olyanoknak való ez a történet akik szeretik a boxot. Mindenkiben nagy nyomot fog hagyni Ippo története. Magyarországon még nem túl ismert de valójában egy elég közkedvelt sztori. Mindenképpen nézzétek meg!
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6 Dátum: 13 feb 09, 15:13:17 »

Én is szoktam nézni, csak fárasztó, hogy angol felirattal van csak és emiatt nem olyan sokszor. Nevet
De tényleg nagyon jó, meg motivál a bunyóra. Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7 Dátum: 13 feb 09, 18:01:55 »

Örülök, h nem csak én követem figyelemmel Ippo útját , de már van ilyen topic!  smirksweat
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #8 Dátum: 13 feb 09, 21:57:06 »

Bakker pedig nem találtam...
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #9 Dátum: 13 feb 09, 22:52:31 »

téma fúzió no jutsu le castolva, mod.
Naplózva

Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #10 Dátum: 13 feb 10, 21:40:18 »

egyébként szerintetek is egy szörnyeteg Takamura? ikszdé
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #11 Dátum: 13 feb 14, 18:51:52 »

Takamura egy szörnyeteg?  Ha a medve kiütését nézzük, vagy azt, hogy egyedül megverte Sendot, Mashibát, Datét és Saekit, akkor egész biztosan. Ha pedig a viselkedését akkor sokkal rosszabb Nevet

Néha még Aokit is egészen megsajnálom azok után amit csinálni szokott vele Takamura Nevet

Kíváncsi vagyok ki lesz a következő ellenfele amúgy, remélem nem olyan lesz, mint Rabbit, hanem látunk valami izgalmasabb meccset.

Jut eszembe: azóta, hogy Eagle-t megverte Takamura feljebb lépett már egy osztállyal? Valahogy nem vagyok biztos benne habár szerintem nem.
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
Jutsu_Master
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 30


« Válasz #12 Dátum: 13 máj 13, 07:04:19 »

Sziasztok. Magyar feliratot esetleg találni ehhez az animéhez, mert nagyon tetszik. De csak angol felirattal tudom letölteni. Az indavideón is csak 37 rész van lefordítva, és hetente jön ki az új. Annyit meg kinek van kedve várni Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13 Dátum: 13 júl 25, 17:17:28 »

Jól látok? Ősszel 3. évad lesz? :'D
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #14 Dátum: 13 júl 25, 18:35:38 »

Jaja, plakát szerint kb a Takamura vs. Eagle meccsig. Valami kegyetlenül várom már. Nevet Bár úgyis darálni fogom, úgyhogy még egy jó ideig várhatok a kezdésre...
Naplózva

Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!