24 ápr 28, 09:33:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Melyik a kedvenc bankaiod? És miért?
Tensa Zangetsu (Ichigo) - 26 (29.9%)
Hihio Zabimaru (Renji) - 3 (3.4%)
Ryūmon Hōzukimaru (Ikkaku) - 3 (3.4%)
Kokujō Tengen Myō'ō (Komamura) - 1 (1.1%)
Suzumushi Tsuishiki: Enma Kōrogi (Tousen) - 1 (1.1%)
Konjiki Ashisogi Jizō (Mayuri) - 2 (2.3%)
Jakuhō Raikōben (Suì-Fēng) - 1 (1.1%)
Kamishini no Yari (Gin) - 12 (13.8%)
Raika Gōen Kaku (Amagai) - 0 (0%)
Daiguren Hyōrinmaru (Hitsugaya) - 7 (8%)
Tekken Tachikaze (Kensei) - 2 (2.3%)
Senbonzakura Kageyoshi (Byakuya) - 19 (21.8%)
Kōkō Gonryō Rikyū (Sasakibe) - 2 (2.3%)
Zanka no Tachi (Yamamoto) - 8 (9.2%)
Összes szavazó: 84

Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik a kedvenc bankaiod? És miért?  (Megtekintve 36401 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #15 Dátum: 12 dec 23, 11:55:51 »

Úgy látszik rajtam kívül csak 1embernek a kedvence a Ryūmon Hōzukimaru (Ikkaku) Nevet Pedig ha Ikkaku egy kicsi időt szánna a fejlesztésére és nem törte volna szét az Arrancar ellen, akkor nagy eséllyel nevezhetne a következő Kenpachi címre.(Persze csak akkor hogyha nem lenne Zaraki smirksweat )
Naplózva
Focou
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


Xenotyle


WWW
« Válasz #16 Dátum: 13 máj 31, 09:58:45 »

Nálam Tensa Zangetsu (a nem Fullbringes) viszi a pálmát, imádom azt a köpenyt, nagyon tetszik a kardja is, az a hosszú, vékony kard, az a kedvencem, na meg a keresztvas, meg a lánc is zseniális. Meg tök jól néz ki a Getsuga Tenshou (Kuroi Getsuga), fekete, és vörösen világít. Byakuya ellen iszonyatosan jól nézett ki. Aztán neki is elment a haszna, Ichi is egyre gyakrabban használja, már csak azért, hogy tetsszen az olvasóknak/nézõknek. Az elején iszonyat erõs is volt, meg mekkora nagy szám volt, hogy ,,Jézus, ez egy Bankai!", most meg már mindenkinek van. Kár érte...
Tensa Zangetsu-nak az ,,emberi alakja" is iszonyat jó, amikor elõször megláttam csuklyában, mondom, ,,Á, csak egy kis változás lesz", de nem, mikor levette, elkerekedtek a szemeim, s mondom ,,Azt, a...r*hadt jól néz ki!!" De tényleg...he's hot  Pirul
Naplózva

Utálom, mikor veszek egy tasak levegõt és van benne chips is...
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #17 Dátum: 14 feb 22, 16:31:04 »

Lehet, hogy jövő héten már új kedvenc Bankaiom lesz. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #18 Dátum: 14 feb 23, 01:58:09 »

A Mostani áradatban még ne kiabáld el ezt előre Nevet

Tényleg ki kéne bőviteni a listát Rose Bankaival,és talán Renji mostani változatával is Gondolkozik

Anno még Ichigoéra tettem a voksom,főleg a praktikussága miatta,és olyan kézre álló.Meg hát a sebesség.
Nem ugye nem hazudtolom meg a nevemet se.Aktiválás terén sem utolsó.
Többit meg fölösleges lenne leírnom mert azt már nagyrészt Focu leírta,leszámítva azt hogy a Fullbringes változat jön be jobban.
Habár ilyen téren(aktiválás) az egyik legjobb nálam az Ikkaku kacsint
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #19 Dátum: 14 feb 23, 02:03:00 »

Szerintem Rukiáét egy ideig nem fogjuk látni. Ezt megtartja Kubo a későbbi érdeklődésre való tekintettel. Adott nekünk egy ilyen távoli képet és annyi. Legyünk elégedettek vele. Nevet
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #20 Dátum: 14 márc 07, 10:23:22 »

nálam a senbonzakura nyert:) elegáns, szép gyilkolás... ez illik is a használójához;)
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #21 Dátum: 14 márc 12, 19:55:24 »

Hmm... én szépen felírtam Rukia Bankaiát a kedvenclistára, de ami nálam a favorit, az a Soiféle bazooka. ikszdé Először jót röhögtem rajta, aztán Soion, hogy szerencsétlennek hogy lehet ilyen ordenáré nagy Bankaia, de aztán megtetszett.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #22 Dátum: 14 júl 28, 09:45:58 »

Áhh csak nekem a kedvencem Tousen ban-kai-ja...  Ohh My God Pedig szerintem az övé az egyik leg ötletesebb, eredetibb, badass-ebb ban-kai. Mert a legtöbb kb annyit tud, hogy megváltoztatja az alakját, aztán lő valami színeset, vagy nagyobbat üt mint amúgy, azt ennyi.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #23 Dátum: 14 júl 28, 12:08:22 »

Nekem is Tensa Zangetsu lenne a favorit de valamiért Kommammura Bankait jobban bírom bár ezzel egyedül vagyok.Valamiért imádom ahogy az az óriás pusztít Nevet
Naplózva
hell.girl
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10



« Válasz #24 Dátum: 16 jan 24, 14:37:47 »

Szerintem hyourinmaru egy gyönyörű és nagyon erős bankai, csak Hitsugaya még túl fiatal hogy teljesen ki tudja használni. Én nagyon szeretem a sárkányokat, a YuYu hakushoban is imádtam Hiei fekete sárkányát, így én erre a bankaira szavazok, bár tisztában vagyok vele, hogy még sokat kell fejlődnie a használójának. Dragon powa  Nevet Nevet
Naplózva

Ha kedves vagy valakihez, nem leszel az emberiség legalján. Azt jelenti: van valamid, amit megoszthatsz.
cica99
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #25 Dátum: 16 jan 24, 14:41:45 »

Byakuya kardja sokban hasonlít Yama papus kardjához, és rettenet gyorsan lehet ezzel a képességgel fejlődni, erősödni, ennél a kardnál nem sok korlát van, ráadásul igazi kétélű penge  Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!