24 szep 28, 00:19:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 415 416 [417] 418 419 ... 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 784861 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #6240 Dátum: 13 jan 27, 14:22:42 »

Hát nekem még nincs családom szóval még egyke vagyok Nyelvesít Nevet Nekem még csak egy második leghűbb társam van, Kirito-kun Nevet Na mind1 legalább van egy társam heh :DD így van kivel beszélnem pokémonul Lesütöttszemek
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6241 Dátum: 13 jan 27, 15:18:18 »

Szegény Ritli, annyira unod magad hogy drszabival* állsz le beszélgetni?:O Pedig még hanii minden jó(rossz) szándéka ellenére is ők hozták össze az itteni fura kölkök felét... Mondjuk a te hibád, nem melósokkal kellett volna azt az elefántcsont-tornyot építtetni, meg a lift is felesleges beruházás volt hozzá..

Jézusom de nehéz másfél sort írni a semmiről....
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6242 Dátum: 13 jan 27, 15:58:22 »

Hát most nézd meg. :/ Amúgy valóban igen fura unokáim vannak azon az oldalon (bár te a te testvéreidet is megemlíthetnénk ikszdé). Szerinted mit kéne tennem? O_o Tagadjam ki őket? Vagy egyszerűen vadásztassam le őket a démon-ninjáimmal, hogy elkerüljem a kínos pillanatokat?

Hát kikkel kellett volna építtetnem? Nemesekkel? Nevet A lift meg nekem kellett, hogy ne kelljen annyit másznom. A védővarázslatok miatt beportálni nem tudtam volna. Lekódoltam, hogy más ne használhassa de valahogy feltörték. Mondjuk tuti nem Szabi2 volt, valakit felbérelhetett.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6243 Dátum: 13 jan 27, 16:08:19 »

Na igen, Bogi túl jó, Rikan meg hord szoknyát helyettem is Szomorú De leglább én normális vagyok.

Ö.. mágiával, vagy démonokkal, egyiptomi rabszolgák lelkeivel?
Én ismerem a sztorit, nem varázslattal törte fel, csak feszítővassal leszedte a lakatot... normálisan elfelejtették levédeni xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6244 Dátum: 13 jan 27, 16:14:45 »

Már megint velem van a baj, pedig én úúgy igyekszem. Szomorú
Lift? Minek kéne nekem az, tudok repülni. Puszta szórakozásból, meg trollkodásból pedig nem szoktam ilyeneket csinálni. Valaki biztos felvette az alakom, és a képemben tette ezt.
Engem mindenki rossz színben akar feltüntetni, pedig már így is zöld vagyok, de még ez sem elég. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 27, 16:16:10 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6245 Dátum: 13 jan 27, 18:09:48 »

Persze, nem vagyok itt és ócsároltok engem meg a gyerekeimet. :c Nagyon-nagyon gonoszak vagytok. Durci Hellchan te meg főleg, még Facebookról is töröltél. Lesütöttszemek xd Szörnyű..
Egyébként nemtudom mit szóltok be a férjemnek is, szerintem szexi a zöld bőre. :3
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6246 Dátum: 13 jan 27, 18:38:23 »

Jajj drága lányom nem téged ócsároltunk, csak a férjed meg a kölykeid. ikszdé Nem mindegy! Nevet

Saba-chi ez az egyiptomi rabszolgalélek nem is rossz ötlet. Gondolkozik No majd legközelebb.

Szabi2 nem megint, hanem mindig veled van a baj! Nevet El kell viselned. Technikai KO Pojén
Amúgy meg a védővarázslataim miatt nem tudtál volna berepülni, ne nézz már madárnak. Megsütött volna mint egy pulykát ha csak az ablakok közelébe mész. Nyelvesít

Amúgy hanii csak azért mondod ezt, mert neked is zöld bőröd van.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6247 Dátum: 13 jan 27, 18:55:41 »

Jó ayasén értem mit van ócsárolni, de a többi kölkön, meg legfőképp rajtam? Semmit, semmi más baj nincs velem, csak a bőröm színe. Mindig a rasszizmus. ikszdé

Értem értem, de te is azért építetted a liftet, mert nem volt kedved mászkálni. Nem hiszem, hogy az ablakon közlekedtetek. xD Ezek szerint van valami lépcsőterem, ott meg ha tudok repülni, akkor nem kell mászkálni. Vagy én már onnan is ki vagyok tiltva? Mivel érdemeltem ki e szörnyű bánásmódot? x(
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6248 Dátum: 13 jan 27, 19:24:52 »

Hát istenem, 1x akarok beírni ide, csak nem tudok másfél sort írni a semmiről. Egyszerűbb belekötni vki, arról úgyis bármikor tudok bármennyit írni Nevet Drszabi meg kéznél volt, na.

Hopsz, lehet áldozatul estél egy ismerős-törölgető hadjáratomnak.

Tudom, nekem csak jó ötleteim vannak, ezért nem mesélek még a negyedülről sem. Túl zseniálisak, levédetni meg lusta vagyok őket. Persze meg is fenyegethetnék mindnekit, de hát mindenre nekem sem lehet időm.

Most érvet vász miért érdemelted ki? Démonoktól? Ugyan, már az is OOC tűlünk, hogy egyáltalán eltűrűnk itt midnenféle más lényecskét.  Hmm?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6249 Dátum: 13 jan 27, 19:40:18 »

Amúgy ezek az új fiatal arcok, mint Hiname, Kirito, mugen, dreamfolow és lehet hogy kihagytam valakit, szóval ők kiknek a kijük?  Hmm? Mikor lettek ők "hivatalosan" bemutatva itt? Valahogy nem látom őket a családfában sem, úgy mellesleg...  Hümm-hümm

Saba-chin, kicsiny leányom, mielőtt démonnak kiáltanád ki magad. Először csekkoljuk a családfádat. Ott van Hiei nagyapád, aki ízég vérig angyal. Ritli-sama démoniságához nem fér kétség. Rólam, pont ő híreszteli szomorúan, hogy a leánya egy semmirekellő "fényhozó angyalhoz" ment hozzá. Szóval, most meg kell tudnod a szomorú valóságot. Te háromnegyed részt angyal vagy. Háhá!  Ördögi

Én értem miért a tanítványomat választotta mindenki goblinhugija. Ő volt az egyetlen, akit nem izgatott, hogy sonka szaga van és nem is akarta felfalni emiatt. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6250 Dátum: 13 jan 27, 19:49:31 »

Sehol  se lettek semmi hivatalos alapja nincs az idetartozásuknak. ikszdé Vagyis Hiname talán, ő Dettynek a tanítványa, Detty meg csak küldött Ritli-himének valamit. (?) vagy nem xD

Sabaku, így már értem. Hát ha csak így tudsz ide írni, akkor köss belém xD annyira nem zavar, legalább nekem is van mit írnom. Bár mint az imént kiderült...  Nyelvesít
Piccolo daimaot a földön a legvérszomjasabb démonként tartották számon, jó az már más kérdés, hogy későb kiderült, ő csak egy földönkívüli namek. x) De ennyi erővel én is vagyok annyira démon, mint te . Nevet

Mester.. .még te is.. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6251 Dátum: 13 jan 27, 19:49:58 »

A bukott angyal az majdnem ugyanaz mint a démon, csak a szárnyai fehérek és tollasak, nem olyanok mint Ritli nagyi szado-mazo fekete bőrszárnyai ikszdé Bár a karmok menők a végén, olyat én is elfogadnék, de nekem csak azok a fránya tollak jutottak Szomorú Bár legalább nem fehérek és nem kell őket folyton hypozni xD
Bár ha ezt így ilyen szépen levezettem, akkor én mi is vagyok fajilag? A démoni 3/4 angyalra csak van egy szép kis szakkifejezés...

Ez  ugye tudod h úgy hangzott, mintha másnak nem kellett volna hanii, és ezért csak jobbhíján szedte fel drszabit? ikszdé

szerk:
Nem zavar annyira? Ez a mugenizmus miatt van?
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 27, 20:02:40 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6252 Dátum: 13 jan 27, 20:03:29 »

A démoni 3/4 angyalra csak van egy szép kis szakkifejezés...
Szatyorszájú plöm-plöm lány. Pojén Ez a hivatalos neve.

Amúgy Szabi2 nem csak a bőröd színe a baj. Minden más is. ikszdé És megmondtam, hogy ott nem lehet repülni! Durci Értetlen kölök.

Heo kaptam 1-2 üzenetet azt hiszem az utolsó családfa óta de azokat lusta voltam megcsinálni. Nevet Most meg lusta vagyok visszanézni, hogy megerősítselek (vagy ellenkezőleg Nyelvesít).

Szerk: Amúgy Hiei-sama talán egyszer angyal volt, de már ízig-vérig démon. Tán nem hallottátok Lucifer történetét? Nagyon hasonlít Hiei-samára.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 27, 20:08:14 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6253 Dátum: 13 jan 27, 20:17:42 »

Ritli-sama azt mondotta vala, hogy ő biza egy PÜ-t sem kapott egyik lurkóról sem, úgyhogy ezért is kérdeztem rá, hogy mi folyik itt? Kik ezek az arcátlanok?  >.<#

Jó-jó, a Namek faj, mint démoni klánként van számon tartva, de valami rejtelmes katasztrófa végzett velük és ketten élték túl. Mit gondolsz ki játszott arrafelé amíg nem figyeltünk a kiságyra? Sabaku rossz kislány volt ám. Nevet

Lányom, ha nem démon, hanem ember lennél, akkor lehetnél Nefilim, így viszont, hát, csak az én tündéri hercegnőm vagy. Pirul

Úgy hangzott, úgy hangzott, egy humanoid csiga nem eszik sonkát, ideális párosítás, a többiek meg úgyis belehaltak a próbákba. Nyelvesít

Én ismerem Lucifer, a fényhozó történetét *khm, khm* de ő csak egy lázadó kamasz volt, kit végül nem saját apja dobott ki a mennyei kecóból, hanem az egyik dada. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6254 Dátum: 13 jan 27, 20:51:17 »

Nos, kissé vissza olvasva. Szabi2, nem ciki ha magadban beszélsz, de mikor ott vagyunk melletted mint társalgó partnerek. Arról majd nem tehetek hogy kifognak bannolni ha magadban beszélsz állandóan itt. Nevet Bár hugicámat kicsit sajnálom, meg téged is hogy ennyire nem figyel rád, meg te ő rá, és nem látjátok hogy milyen magányosak vagytok.
És ne aggódj, férj uram volt anno a bobzsák etéren. Anyám, szereti az őrületbe kergetni leányai férjeit.

Kislányom, erre igazi szó most nincs. De édes apád szemében tényleg a kis tündéri hencegője maradsz, akármilyen gonosz is vagy. Nevet

Amúgy nem lettem elkergetve, nem ijedtem meg húgom kicsit férjétől, csak túl fáradt voltam, apámra nem vártam, hogy elmondja a választ, férjem meg megérkezett.

hanii, amúgy ez a lényeg. Mi cikizhetjük, de tudod hogy csak azért mert élvezzük. Nevet

Naplózva


Oldalak: 1 ... 415 416 [417] 418 419 ... 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!