24 okt 07, 11:19:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 404 405 [406] 407 408 ... 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 791008 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6075 Dátum: 12 aug 29, 16:39:57 »

Neked csak Ritli-sama. Durci Nevet
Amúgy igen attól, hogy bannolva lett még a gyereketek. Nevet Csak száműzve lett. ikszdé A kettős személyisége miatt Aes doktor úr bezáratta a gyogyóba. Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
D3VON
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 599

In my eyes you're already dead.


« Válasz #6076 Dátum: 12 aug 30, 01:48:13 »

Rendben, drszabi, megpróbálom a Szabi2-t használni. (Még próbálkozom csak, de amíg nem dalolsz nekem valamit skypen, addig maradok a próbánál) xD
Ritli-sama: hát, igen, bannolva lett, mert nem kedvesen válaszolt Aes biztosúrnak. ^^
Naplózva


Room! Shambles!
Mesterem: hanii Gazdám: drszabi
Tanítványom: Neirda
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6077 Dátum: 12 szep 03, 14:41:20 »

Először is: HE? Hmm?

Ez de komoly volt. Dupla reg, dupla személyiség, dupla nem, dupla agy, na nem, az nem. ikszdé
Azt hiszem ehhez nem is nagyon kellene többet hozzáfűznöm.  smirksweat Vagyis lehetne, de ááá...

Utólag is üdv minden jövevénynek, lurkónak és bolhás dö... mármint petnek!


Egyébként pedig Boldog Születésnapot TsunadeHime-nek! (Aki férfi?  Ohh My God )


S persze ismételten óriási köszönet Ritli-sama-nak!
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6078 Dátum: 12 szep 03, 22:05:09 »

Ritli-hime: oké akkor bocsánat, Ritli-hime.  ikszdé

Üdv itthon mester. Ő hát igen történtek dolgok. Nevet Hallod ezt, Ari bolhás dög lettél. ikszdé
Most visszakapod a drszabit minden hsz-ben máshogy foglak hívni. x))

ÉS szeretnék én is boldog szülinapot kívánni a tanítványomnak. 11 óra van szóval még belefértem. Egyébként járkálhatnál többet is msn-re.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 03, 22:05:58 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6079 Dátum: 12 szep 04, 14:53:50 »

Hát drszabi ezért leviszlek a kínzókamrába. Ördögi Amúgy miért van apósodról egy fotó az aláírásodban? Nevet Ennyire szereted és tiszteled? *-* Vagy megfenyegetett? Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6080 Dátum: 12 szep 04, 19:11:42 »

Az megtiszteltetés számomra, ha megmutatod a családi kínzókamrátok. Már alig várom, Ritli-hime. Nevet
Egyébként, nem dehogy fenyegetett meg, egy zsír alát kerestem, amikor rátaláltam erre, plusz igen a tiszteletem jeléül. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6081 Dátum: 12 szep 05, 11:46:46 »

Itthon mi? ikszdé Kicsit üres a ház, se gyerek, se asszony. Olyan ez, mint egy álom, csak még nincs eldöntve, hogy rémálom vagy sem.  >.<#

D3VON, érdekes neved van. Először azt hittem az 'a' és 'r' közül kimaradt a 'd', de tévedtem. Újabb névvel gazdagodott az általam is ismertek tárháza. Nevet

Szabi2, a helyedben nem nagyon vágynék oda, élve még nem jutott ki onnan semmi és senki. Még Sabaku jányom is kocogó térdekkel megy el az ajtó előtt, főleg, ha Ritli-sama éppen bent "munkálkodik".
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6082 Dátum: 12 szep 09, 13:53:27 »

Nincs gyerek se asszony? Miért én hol vagyok én férjecském? Igaz elvagyok tünve, de előled soha. Pirul
És a férjem nem bolhás dög. -.-'

Anyám: Nagyon örülök hoyg megcsináltad a családfát végre... kicsit... durva, nem csodálom ha belezavarodtál, remélema  régebbi posztom ahova írtam ki kinek a kije, az segített.
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6083 Dátum: 12 szep 09, 16:32:08 »

Valamit félreértettél ezzel a bolhás dologgal kapcsolatban kicsim. Én a petekre írtam, Szabi2 meg D3Von-nak.
Akkor este találkozunk a hálóban, reggel úgyis korán kell majd mennem, így legalább még látlak mielőtt elmegyek. Ámor
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6084 Dátum: 12 szep 30, 13:35:16 »

Egy kicsit bennragadtam abban a hálóban. De megérte. Ámor


Szóval utólag is Boldog Születésnapot angyalainknak Shiro-nak és Aes-nek, GepgurU-nak kit hanii küldetései örökké távol tartanak innen, Zizi-nek aki örökké a házában kucorog és Rikan-nak aki nem nagyon hajlandó visszatérni a nászútjáról.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6085 Dátum: 12 szep 30, 13:58:07 »

Én is nagyon boldog szülinapot kívánok mindenkinek! Boldog Születésnapot! Pirul

Fú, ne is mondjátok, szegény GepgurU nagyon elkallódott. Én sem tudom hol lehet... remélem nem ette meg őt egy vad sárkány valahol a nagyvilágban.. Sír Vagy.. nem ölte meg őt egy gonosz mágus..
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6086 Dátum: 12 szep 30, 19:29:49 »

Boldog szülinapot mindankinek Nevet Boldog Születésnapot!
Anyu azt a tanítványodat én még nem is láttam... Szomorú Nagyon eltűnt szegény... Szomorú Te jó ég még a mesterem is elveszett és STM bácsi is aki szokott edzeni... Mentem a Marsra szokás szerint erre nem látom sehol Hmm?
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #6087 Dátum: 12 szep 30, 19:55:53 »

Nagyon Boldog Születésnapot Drága férjecském, Rikan, így utólag is! Ámor Torta
Az én kis tanítványom, Bogi-chan is elkallódott valahol az Óriás Pókok Völgyében(?). Remélem, semmi baja nem esett, kár lenne érte. Szomorú
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6088 Dátum: 12 okt 02, 17:51:11 »

Egy kicsit bennragadtam abban a hálóban. De megérte. Ámor
Kicsit? Nevet Pirul

Meg is állt a fórum. Na de emberek, úgy pörgött ez a hely, naponta fent maradtunk Ritlivel és heoval, hajnali 1ig minimum irkálni ide, most meg mi megy... születésnapot kívánnak itt, ez nem pálya, ez a hely nem erre való.  Hova lett a tűz? A bele élés, a ... szerepjáték, és nem csak annyi, hogy "Na a tanítványom megmászta az a 3 kib*szott hegyet aztán beugrott egy vulkánba, onnan egy jeges vízbe, hogy elhozza nekem a sütimet..."  és ez csak egy hasra ütéses tipp. Nevet (Lehet éhes vagyok? >_<) megértem, hogy sok dolga van mindenkinek, na meg én is, havonta egyszer ha feltudok nézni, vagy legalább írni tudok, de próbáljátok meg vissza szerezni a tűzet, mert jó volt ez a topic és hiányzik is. Mosolyog Meg a kis férjem. Pirul De ez más téma.
Bocsi, eme "indulatos" levelet, de munka közben vagyok és amint megláttam ezt, eléggé elszomorított. Úgy hogy húzzatok bele emberek, vagy baj lesz.  Izé José...
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6089 Dátum: 12 okt 02, 20:43:29 »

Mini *-* Igen én is így vagyok vele. Szomorú Felpöröghetne kicsit a téma, de sajna nekem most nincs semmi ötletem. :/ Esetleg fenyegessek meg mindenkit, hogy szörnyű kínokat fog átélni ha nem húz bele? Nevet Abban jó vagyok. Pirul Kedvenc unyokám is el van tűnve a nagy pofájával ikszdé meg a szemtelenségével Szomorú A jányaim meg felém se néznek. Szomorú Magányosan ülök palotában és unatkozok. Na mindegy megyek megpörkölök valakit, hogy jobb legyen a kedvem...
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Oldalak: 1 ... 404 405 [406] 407 408 ... 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!