24 okt 07, 13:26:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 403 404 [405] 406 407 ... 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 791068 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #6060 Dátum: 12 aug 16, 07:44:31 »

A megértő emberek alatt Sabaku-t érted? ikszdé Sokféle.. Hát igen ez a téma néha nekem is sokk féle. ikszdé Adrienn remélem nem bánod de én megszoktam a Neirda-t úgyhogy lehet, hogy maradok annál mert egy hónap kell legalább, hogy átálljak. ikszdé   
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #6061 Dátum: 12 aug 16, 09:25:38 »

SzG, nyugodtan hívhatsz úgy is, hogyha neked úgy jó. Mosolyog
Apa, most előjött a troll éned.?  ikszdé Szegény lányokat ne zavard el a család topicból.xD
Áhh..Niki, nem járt itt postás, csak hát nagyapám angyali dolgait örököltem, fordítva.. ikszdé
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #6062 Dátum: 12 aug 16, 21:29:59 »

drszabi: Köszönöm a felvilágosítást sensei-em istennői mivolta felől. Ezentúl így tekintek rá: Bár nem zaklattam sokat. Próbálom figyelni a megértő emberek megérő magatartását.

Ígérem majd próbálok aktívkodni is, de még ismizek a csoportdinamikával. Alapvetően kerülöm a konfrontációt, de az szórakoztat - egy pontig -, ha színvonalas flémet olvashatok.
 
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6063 Dátum: 12 aug 16, 22:59:39 »

Idézet
A megértő emberek alatt Sabaku-t érted? 
ikszdé Átvitt értelemben egyrészt őt, de ha a trollfészt nem nézed, akkor is helytálló a mondat, mert tényleg vannak is megértő emberek. Bocsánat démonok.
Egyébként Sabaku is az, csak el kell fogadni olyannak amilyen, meg kell egy kis humorérzék. ikszdé

Idézet
Apa, most előjött a troll éned.?   Szegény lányokat ne zavard el a család topicból.xD
Jó hát egy kis trollkodás nekem sem árt, de mint az előbb írtam tényleg nyugodtan írhatnak ide, mert jófej emberek vannak. ikszdé

piros mogyi: ikszdé Nincs mit. Hát ahogy tia is írta, most nem sokat fogsz látni mivel nyár van, csak kb minket, ikszdé de majd beindul a topic. Nevet
Hát ja ha nem én lennék az egyik középpontban kb. folyton akkor én is jót nevetnék meg szórakoznék ezeken.^^
Am tényleg 32 vagy? Már ne vedd sértésnek csak úgy kíváncsiságból Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #6064 Dátum: 12 aug 18, 20:33:08 »

Cinikus, kövér (de szép), öreg milf vagyok.  ikszdé Ennyire furcsa? Naruto nézés és olvasás kimondottan jót tesz a ráncaimnak. Ezek szerint ez ennyire egyedi errefelé?

Viszont, ami az én életkoromnál is furcsább, hogy Kakashi szinkronhangja Kazuhiko Inoue, már 1980-ban, (amikor én születtem) már javában szinkronszínész volt.
Naplózva

Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6065 Dátum: 12 aug 19, 13:28:02 »

Ez nem fer Sír Mindig akkor történik minden amikor én nem vagyok elérhető Szomorú Na szóval akkor kezdjük:

Az ex öcsimre nagyon mérges vagyok, de elmúlt és túltettem magam a dolgon...

Viszont üdvözlöm drága hugicámat akivel már akkor jó kapcsolatom volt amikor még nem lépett be kis családunkba. Megígérem hogy jó nővérkéd leszek és mindenben segítek neked.
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #6066 Dátum: 12 aug 19, 15:51:03 »

Ne aggódj Lina, nem maradtál le sok mindenről. ^^ Köszönöm!(: Én meg ígérem, jó hugicához méltóan szót fogok fogadni.. Pojén ^^ Ayase miatt meg ne rágódj..ő így döntött..(öö vagyis nem ő, de mind1.. ikszdé)
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 19, 16:07:13 írta Neirda » Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
D3VON
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 599

In my eyes you're already dead.


« Válasz #6067 Dátum: 12 aug 25, 22:29:20 »

Sziasztok! Beszélgettem drszabival, Linával, haniival, Adrival, és mivel drszabi úgy kezel mint egy állatot, ezért petjének fogadott, mától én vagyok a "hűséges" alakváltó szolgája.
Adri érthetetlen okokból felnéz rám, felkért a mesterének, és elfogadtam.
Naplózva


Room! Shambles!
Mesterem: hanii Gazdám: drszabi
Tanítványom: Neirda
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6068 Dátum: 12 aug 26, 08:19:58 »

Ez elég különös, tényleg érthetetlen... Meg se próbáljatok apával és kiskedvencével beszélgetni, mert majd meg őrültem... Ez viszont így tök vicces Nevet Hanii tanítványa D3VON és az ő tanítvány Nn-chan Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6069 Dátum: 12 aug 26, 11:11:45 »

Ím' visszatért a szörnyűséges Ritli-sama! Muhahahaha! Reszkessen minenki! Ördögi

No de a lényeg. Megcsináltam végre valahára a családfa módosításokat. ikszdé
Összes
Rokoni kapcsolat
Egyéb
Kéretik minden érintettnek átnézni, mert én már a felénél iszonyatosan belezavarodtam a dolgokba szóval megeshet, hogy van benne hiba. ikszdé Csak az szerepel rajta akitől kaptam üzenetet. Akitől nem, magára vessen. (am ideje lenne megint az egészet átvariálni, mert megint átláthatatlan ikszdé talán majd egyszer évek múlva Hümm-hümm)
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6070 Dátum: 12 aug 26, 20:36:24 »

Szia Rita! Nevet Te is jól el voltál tűnve. ikszdé Múltkor voltam haverral Kaposváron. xD Eszembe is jutottál, meg a sötét urad is. ikszdé

Hogy ne csak offoljak: arról az izéről Ayase-t akár le is szedheted azonnal, ő már nem látogatja  a fórumot, mert bannolásra került. xD (Ezt ebben a családos izében akár tekinthetitek is úgy, hogy kivégezték, meghalt ikszdé)

-----


Más, és szintén off: Lina, király az avád, nagyon tetszik. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 26, 20:38:01 írta Aes Sedai » Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6071 Dátum: 12 aug 26, 21:04:35 »

Köszönöm Aes bácsi Nevet Tényleg te még nem vagy a család tagja...
Ó tényleg Ritli  nagyi ezt én is akartam mondani, hogy helyére édes kishugomat lehetne beszúrni és anyukámnak lett még egy tanítvány, Shion.
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #6072 Dátum: 12 aug 26, 22:26:07 »

Milyen kedves vagy hogy gondoltál rám Lina Mosolyog Arigatou bow
Én nem ismerlek Ritli mert még új vagyok, azt tudom hogy mélyen tisztelt mesterem anyukája vagy  Nevet
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6073 Dátum: 12 aug 28, 18:54:17 »

A buta lányomnak lehetne annyi esze hogy küldjön üzenetet a gyerekeiről tanítványairól szóval röviden... nem! ikszdé Majd egyszer talán rákerülnek Nevet Ha kapok üzit, és lesz időm. ikszdé

Am Aes ha neked meghal egy rokonod törlöd a családfádról? Ohh My God Nem túl kedves. ikszdé
Off: Aztán Seva miért nem jött veled és látogatott meg engem? Ohh My God

Ja és üdv Shion Nevet Nem biztos, hogy a legjobb mestert választottad. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 28, 18:55:59 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6074 Dátum: 12 aug 28, 19:02:26 »

Ahh köszönöm Ritli-hime végre valaki aki megért. ikszdé Én vagyok az egyetlen aki még nem törölte az aláírásából, és még a saját gyerekeim is azzal jönnek, hogy töröljem hmm. Nevet
Jó nyilván hozzá tartozik a dologhoz, hogy te nem tudod mik voltak itt. x)

D. Von mondtam, hogy Szabi2-t írj ne drszabi-t na mindegy. Nevet

piros mogyi: nem nem azért ennyire nem furi.

Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 403 404 [405] 406 407 ... 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!