24 szep 28, 00:24:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 784889 alkalommal)
0 Felhasználó és 46 vendég van a témában
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3360 Dátum: 12 márc 05, 12:01:56 »

A felnőtt sárkányokat nehezebb idomítani. Menj el egy feketesárkány fészekbe és lopj el néhány tojást. Megismered majd. Feketék és ilyen fura pikkely szerű a felszínük. Uzsgyi.

Igen tudom, hogy nem tartana vissza ez meg a másik oka hogy felesleges. Nyelvesít
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3361 Dátum: 12 márc 05, 12:06:40 »

Jó, elmegyek hülye sárlánytojást keresni, és megint nem kapsz sört. Majd jövök egyszer, ne várjon senki...
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3362 Dátum: 12 márc 05, 12:08:58 »

Nem jó ez így felebarátaim, ez az STM kódnévre hallgató fura fenevad gyanús nekem.  Gondolkozik Vmilyen ravasz trükkel elérte, hogy ártatlan, a világról mit sem tudó, mindeddig intézetben nevelkedő Anna leányom beengedje őt a kastély területére.  Ördögi Fogadjunk, hogy a Démon családba is vmilyen hátsószándékkal férkőzött be.  Figyelmeztetés Pl a sárkányok megölésével csökkentette a védelmüket.  Figyelmeztetés Úgyhogy csak a legszigorúbb mágikus őrizet alatt léphet be a kastély területére. Ez grófnői parancsom!  Király És ezt is csak azért engedem meg, mert nem akarom, hogy Anna olyan színezetbe kerüljön mint aki nem tartja meg, amit ígér. Ez egy nemesi családban nem lenne megengedhető. Noblesse oblige. 
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3363 Dátum: 12 márc 05, 12:11:42 »

Héhéhé! Add oda a sört mielőtt elmész! ikszdé Ne legyél szemét. Pojén

Seva valóban hátsó szándékkal férkőzött be hozzánk. Ami a süti. Bár ez annyira nem hátsó mert egyből közölte. Gondolkozik Hozzátok is csak a perecek miatt jár...
Majd ha megy hozzátok perecért az egyik családtagom vagy tanítványom elkíséri aki jártas a mágiában. (tehát nem hanii ikszdé)
Bár ott van nálatok Lille hercegnő aki szintén elég ügyes tanítványom, szóval talán visszatartja STM-et.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 05, 12:14:00 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3364 Dátum: 12 márc 05, 12:23:43 »

Mióta szereted a sört?  Pojén Nevet

Hát szerintem annál eszesebb, hogy csak az étel motiválja, főleg mivel magának is tud szerezni gyilkolás útján keresztül.  Gondolkozik Szóval ez csak egy ügyes álca. Tuti az életünkre tör. -.- Nagyon eredeti.  No comment Kiröhög

Lille hercegnő neked hála valóban jártas a mágiában. :3 De még fiatal és nem elég gonosz, úgyhogy nem biztos, hogy meg tudna fékezni egy fenevadat.
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3365 Dátum: 12 márc 05, 12:29:55 »

Gyilkolással szerezzen finom sütiket? Hmm? Hogyan? Megöl egy cukrászt? ikszdé
Gyümis sört ígért nekem. Azt pedig szeressem. Lesütöttszemek
Lehet, hogy nem tudná Lille hercegnő megfékezni, de visszatarthatja míg elmenekültök. Nevet
Nem hiszem, hogy az életünkre törne, de ha megpróbálná arra van egy tervem... Hümm-hümm
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3366 Dátum: 12 márc 05, 12:34:15 »

Sosem tagadtam, hogy a saját önző céljaim miatt teszem amit teszek  Ördögi
De nem tervezek semmi különöset, először is, túl kockázatos lenne (ez a gyomósabb ok, hülye leszek kockára tenni az életem), másodszor, minek? Így is elég mókás, és elég hazsnos is, szabadon járkálhatok a pokolban, ami ugye eleve kiváltság, kapok sütit, más jó kajákat is, meg mókás az egész.  Nincs oka senkinek gyanakodni.   Lesütöttszemek
Bár meglep, hogy rájöttél, hogy a STM egy kódnév.

Akkor odaadom a sört Ritli, de amúgy már elindultam, csak visszajöttem mert nem találtam hülye sárkányfészkeket és rájöttem, egyszerűbb megkérdezni, merre élnek ezek?
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 05, 12:35:37 írta STM » Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3367 Dátum: 12 márc 05, 12:40:00 »

Pfff. Buta. Adok egy térképet és bejelölöm rajta a fészek helyét... smirksweat
Kétszer írtad, hogy mókás. :3 STM szereti a mókát. A tökéletes pet számomra. Én is szeretem a mókát. Yaaaay! *-* Móka. :3 Az egyik kedvenc szavam. Nevet
Az önző céljaid meg nem érdekelnek, amíg viselkedsz. Lesütöttszemek

Szerk: Ja és kösz a sört. Söröz
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 05, 12:41:59 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3368 Dátum: 12 márc 05, 12:47:55 »

Hát nem kell annyi sütit enni, még cukros lesz a végén.  smirksweat STM a cukorbeteg szörnyeteg.  ikszdé
Nem szeretném ha legkisebb leányom ilyen áldozatot vállalna. Ez nem egy fejezet a Mártír gyermekekből.  Nevet (ez egy annyira szomorú könyv  Szomorú)

Persze, hogy rájöttem hogy kódnév.  Nevet Ramaty egy spinkó ez a Zsófi néni.  Kúl Kiröhög (na ki tudja ez melyik filmben volt? Nyelvesít)
Amúgy a pokol is egy idő után unalmas lehet.

Ezüstöm, ami neked móka nem biztos, hogy másnak is az...  smirksweat ikszdé :3

Naplózva


STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3369 Dátum: 12 márc 05, 12:57:13 »

Nem leszek cukorbeteg. Ha képes lennék cukorbeteggé válni, már rég az lennék.  Durci
Amúgy meg nem bántanám Lillét, meg tiát, bírom őket. Csak olyanokat ölök, akik megpróbáltak megölni, megsértettek, nem szimpatikusak, szükséges a haláluk valami fontosabb célból, vagy... finomnak tűnnek és nem kedvelem őket eléggé, hogy azt akarjam, hogy éljenek inkább tovább.   Pirul

Amúgy meg is vannak a sárkánytojások, így térképpel tök könnyű volt, nem tudom mért volt olyan nagy kár ezért a háromért.
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3370 Dátum: 12 márc 05, 13:19:19 »

Ezüstöm, ami neked móka nem biztos, hogy másnak is az...  smirksweat ikszdé :3
Ünneprontó vén boszorkány. Durci

Jólvan intézkedek a keltetésük és nevelésük érdekében.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3371 Dátum: 12 márc 05, 13:56:16 »

A sárkányok biztosan végtelenül büszkék lesznek rá, hogy egy Fényhozó fogja hordani a maradványaikat... ikszdé
Inkább a fényhozó lehet büszke, hogy az én sárkányaimat hordhatja. Nyelvesít
Egy csizmának/pénztárcának még örülnék is, vagy egy sárkánykarmos nyaklánc/kulcstartó is jópofa lenne a gyerekeknek.

Az a büdös rohadt életbe... -.- Megírtam a hsz-t akarom elküldeni de vacakolt a böngésző erre mondom a biztonság kedvéért ki ctrl+c-zem... erre ctrl v-t nyomtam mert miét ne és eltűnt az egész.... vááááááááááááá!
Figyelmedbe ajánlanám a Ctrl+z illetve a visszavonás parancsot, drága Ritli-sama. Nevet

STM a cukorbeteg szörnyeteg.  ikszdé

Amúgy a pokol is egy idő után unalmas lehet.
STM a sütiszörny, milyen jó kis műsor volt az régen...

Sosem lehet unatkozni, mindig tele van új arcokkal. Nevet


Látom az ifjabb generáció még az iskolapadokat koptatja, nemsokára elszabadul majd a pokol, nem csak képletesen szólva. ikszdé
A bál hány órától veszi kezdetét? Erről meghívóban tájékoztat majd minket grófnő?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3372 Dátum: 12 márc 05, 14:04:53 »

Looool Sütiszörny. ikszdé STM --> Kiröhög

Igaz, visszahozhattam volna de nem jutott eszembe. Nyelvesít Mindegy ez van. Leírtam megint, mert ügyes vagyok. Nyelvesít
Talán kaphatsz valami ilyesmit is. Övet vagy cipőt. A sárkánykarom meg kell a főzeteimhez, azt nem adom. >.<#
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3373 Dátum: 12 márc 05, 14:10:39 »

Ááá jó poén.  Kiröhög STM hasonlít rá. O.o

Csak a szívük kell a főzethez, nem? Vagy ők élve kellenek neked ha már megfőzöd őket? O.o Juj... mondom hogy beteg vagy, kínzod a saját állataidat, élve főzöd meg őket.  Szerencse Pedig egy-kettővel, kicsi korom óta olyan jól összebarátkoztam.  Johhny Depi

heo: Azon a napon (őő 10.-én, ugye?Nevet) csak simán betoppansz bármikor. Náluk éjjel nappal tart a bál, nincs kötött időpont hogy 6-tól, majd éjfélkor mars az ágyba. -.-

Én örülök hogy még nem szabadult el a pokol, lusta lennék olvasni. Nevet
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3374 Dátum: 12 márc 05, 14:14:16 »

Mivan? ikszdé Már miért főzném meg a saját állataimat élve? És még én vagyok beteg állat mikor ilyen őrültségeket találsz ki? Csak azokat használom fel amiket STM véletlenül lemészárolt, hogy ne legyen felesleges a haláluk. A karmaikat is használom 1-2 dologhoz porítva. Lesütöttszemek
STM-et hibáztasd Kócos és Csókos haláláért.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!