24 szep 28, 00:18:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 784859 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #600 Dátum: 12 feb 20, 16:11:15 »

Azt nehezen, mert az az én hatásköröm alá tartozik, és bárki aki szabotálni akarja, annak átharapom a torkát ^^" Megvédem a nutellát akár az életed árán is!

akkor pattogj kiscsíra, ha túlélted Hieit Nevet mellesleg, abból hogy Ritli sensei megverte Hieit, arra következtetek, hogy erősebb nála, tehát én is túlteszek rajtad intelligenciában és erőben Nevet

Seva': nem volt szó? hiszen éppen én mondtam!
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #601 Dátum: 12 feb 20, 16:16:05 »

Akkor pattogok, mert még élek  Kúl sztm ez egész szép teljesítmény :"D És Hiei még szép, hogy nem veri meg Baa-chan,nem az a nőverő típus,még ha titkolja is  Pirul
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #602 Dátum: 12 feb 20, 16:17:23 »

Semmi baj Lille-san, látom tanultál a hibádból, így megbocsátok. Mosolyog Te, Flexee és én csapatot alkotunk, hogy részt vegyünk a sámán harcban és én lehessek a Sámán Király. Indián

Sabaku-chan, mit szólnál egy kis néger kockához? Én azt nagyon szeretem. Főleg a habot, meg a csokiréteget a tetején. Pirul

Seva már mondtam, hogy van szolgánk. Csibe. Ő majdnem felér egy 150 éves rokkanthoz. ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #603 Dátum: 12 feb 20, 16:19:57 »

Nyamiii :O köszi, Ritli ^^ De ha adhatok egy tanácsot,vigyázzatok Zikkel  Pojén Jó haverom,modta, hogy csinál egy 'kis meglepetést' a viadalon
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #604 Dátum: 12 feb 20, 16:21:01 »

Hát ha fel nem is ér az biztos, hogy ijesztőbbXD Amúgy Seva Dani egy darabig szívhatja mert miden reggel Kyuubit reggelizem test mozgást ként előtte levadászomxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #605 Dátum: 12 feb 20, 16:24:03 »

Akkor pattogok, mert még élek  Kúl sztm ez egész szép teljesítmény :"D És Hiei még szép, hogy nem veri meg Baa-chan,nem az a nőverő típus,még ha titkolja is  Pirul

még élsz, de túlélni mást is jelent. akkor így mondom: akkor pattogj, ha Hieit letaszítottad a trónjáról Nevet

sámánharc? fasza Nevet majd lemágiázom én őket!! én leszek az egyetlne olyan faun, akinek Ritli sensei a mestere és akit Igirisu képez ki a mágiára ikszdé minél előbb meg akarok idézni egy Russia niichant Nevet

AMúgy ki kellene találni már egy jó nevet is. Mondjuk ne Frost család legyen mert olyan már van ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 20, 16:25:10 írta ^^ » Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #606 Dátum: 12 feb 20, 16:25:40 »


Seva már mondtam, hogy van szolgánk. Csibe. Ő majdnem felér egy 150 éves rokkanthoz. ikszdé


 Kiröhög Kiröhög

Hát ha fel nem is ér az biztos, hogy ijesztőbbXD Amúgy Seva Dani egy darabig szívhatja mert miden reggel Kyuubit reggelizem test mozgást ként előtte levadászomxD

 Kiröhög Kiröhög

Na jó leteszek a párviadalról, mert ha erőben és észben nem is  Kúl de humorban mindig győztök.  ikszdé Mindkét szöveg nagyon ott volt.  Nevet
De egy békepipás, nagy lakomás estét elvárunk. Cserébe megtisztelünk titeket azzal, hogy tökből faragott hintóval megyünk. A gyerekeket is visszük had mulasson az ifjúság. :3
Az állatokat meg a szolgákat pedig kizárjuk a hidegbe.  Ördögi ikszdé

Sabaku milyen meglepiiii?? Akkor mégis legyen viadal?  Pojén
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #607 Dátum: 12 feb 20, 16:29:44 »

Áhh Zick (vagy Hao, kinek mi Nevet) egy kis semmi hozzám képest. Nem kell aggódnod. Te leszel a sámán királynő kisunokája. :3

Hát igen Seva, mi ilyen vicces arcok vagyunk :3 Bár egyik Csibés dolog, se volt vicc. Ez a valóság ikszdé

Na gyermekek, elmentem a városba barátnőzni. Majd este visszatérek és ünnepelhettek. Pirul
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #608 Dátum: 12 feb 20, 16:31:08 »

Flexee: azért álljon már meg a szekér xD de ki tudja, lehet, közel a nap  Ördögi *ördögi terveket szövöget* Meg engem egy félszerzet ne oktatgasson ki xD Russiával meg spanok vagyunk, rámidézed, leülünk vodkázni xD

Sevenna: valami olyasmit mondott,hogy 'nagy durranás lesz'...meg amikor mesélte, volt még vele valami hosszú, szőke hajú csávó,akinek valami D-betűs,hülye neve volt.Néztem is rajta,miért visel kesztyűt  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 20, 16:32:20 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #609 Dátum: 12 feb 20, 16:37:02 »

Flexee: azért álljon már meg a szekér xD de ki tudja, lehet, közel a nap  Ördögi *ördögi terveket szövöget* Meg engem egy félszerzet ne oktatgasson ki xD Russiával meg spanok vagyunk, rámidézed, leülünk vodkázni xD

ömm ezt már kielemeztük, már nem miattad tervezem megidézni, hanem mert jó buli lesz Nevet amúgy én meg Igirisu spanja vagyok és ha nem is olyan erős mint Russia, attól még jófej és aranyosabb is Nevet

jó mulatást sensei ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 20, 16:37:48 írta ^^ » Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #610 Dátum: 12 feb 20, 16:39:36 »

Igrisu, gondolom Anglia Nevet de amíg te idézni tanulsz,elmehetnénk füvezni egy kicsit... én szívom, te pedig majd eszed xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #611 Dátum: 12 feb 20, 16:44:22 »

igen van eszem Kúl ami kell is a mágiához.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #612 Dátum: 12 feb 20, 16:48:10 »

Viselkedjetek, mert így bizony bajok lesznek, az APH-val a megfelelő topicba menjetek.
A versengés jó dolog, de kezd elfajulni.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #613 Dátum: 12 feb 20, 16:51:12 »

Én már befejeztem.. tényleg, az apa mi japánul? o.O mert ha Minagit Cassannak szólítóm,akkor már egy nyelven beszéljünk családon belül :
szerk: mi az az 'APH'?
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 20, 16:52:42 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #614 Dátum: 12 feb 20, 16:53:15 »

Axis Powers Hetalia... Nevet mondom hogy verlek intelligencia terén ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!