24 szep 27, 21:30:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 427 428 [429] 430 431 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 784718 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6420 Dátum: 13 feb 12, 20:31:34 »

Kiki a pokemonom, Hide mellett. Ők az engedetlen, veszekedős, pukkancs, örökmozgó, vicces, kicsit szerencsétlen, de azért aranyos és hű pokemonjaim. Mosolyog

Jó az avád Zizi-sama Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 12, 20:33:03 írta Lina Lisana » Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6421 Dátum: 13 feb 12, 20:37:13 »

Magyarul Pokémonokat kell rajzolni. ikszdé Oké, főnök meg lesz, te is megleszel, nyugi. xd És köszönöm, igazi Magdus Anyusból készült. Pirul xd
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #6422 Dátum: 13 feb 12, 20:47:59 »

Nem , mert RITLI-SAMÁT lefoglalta más :ss  Azért nem vagyunk családfában Nevet És én többnyire ember vagyok ·^·
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6423 Dátum: 13 feb 12, 22:14:04 »

Ezek a hsz-ek majdnem megvannak másfél sorosak. (y) Attól, hogy múltkor Sabaku megengedte magának, hogy ne írjon ennyit, attól még nem kell nektek is. ikszdé

Egyébként rólam sem készült még portré, vagyis készült, tia-chan csinálolt nekem egy fantörpikusat, most, hogy vége a barlangnak vissza is pakoltam. De közös még nem, a kis feleségemmel meg kölkeimmel elfogadnék egyet x)
Póni? Graww... de azt megeszem, az nem baj?
Ennek Ritli-hime nem fog örülni szerintem. xD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6424 Dátum: 13 feb 12, 22:51:27 »

Jaja a póni nem evésre való, egyrészt lerúgja a veséd ha megpróbálod megenni másrészt olyan méreganyagokat bocsát ki ami sharinganos macska-Magdi mutánsokra igencsak veszélyes ha szájon át a szervezetükbe kerül. Lesütöttszemek Érdekes, hogy másra nem veszélyes csak ezen ritka fajra. Gondolkozik
Amúgy Zizi én mindenhogy menő vagyok. Kúl

STM régen te edzettél engem a Marson ha jól emlékszem Gondolkozik Lenne kedved esetleg megint? Képzeld a Nagyitól kaptam egy király kardot és szeretném megtanulni a használatát. Tudnál ebben segíteni? Pirul
Hát ja ha már megkaptad jó lenne ha megtanulnád használni. De ha sötömö-chan nem akar segíteni, akkor felkérhetem a kastély egyik démoni kardforgató mesterét, hogy tanítson ha akarod. Pontosan

Jólvan jólvan ígérem megcsinálom a családfát csak nem nagyon van rá időm. :S Most a héten minden nap 8kor tudok csak géphez ülni, akkor meg már agyhalál van. Ráadásul még a színezést is be kéne fejeznem Lewnek meg mindenféle.... Váhh. Technikai KO
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6425 Dátum: 13 feb 12, 23:30:44 »

Csak Nikit írd bele, a többi mindegy.
Amugy edzem szivesen végülis, de a kard használatára annyira nem tudom kioktatni.  Mondjuk ha tudom is, bazi uncsi lenne, és ha valami mágikus cuccli, akkor... Jó, elválalom, de egy olyan kardforgató mestert is kérek, visszük őt is. Tízóraira jó lesz. És a mars tú meddze van, megyünk az antarktiszra.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6426 Dátum: 13 feb 13, 11:55:00 »

Én is kérek portrét, meg amit heo kért, vele természetesen egyet!  Pirul

Nikit majd hozzám is bele kell írni, így köss össze velem is egy vonalat! Nevet

Ritli, nyugi, csak a közel jövőben csináld meg. Nem sürget senki, csak emlékeztetünk hogy esedékes lenne hamarosan. Annyi a sok új ember, hogy pl én se tudom ki kinek a kije néha.
Naplózva


drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6427 Dátum: 13 feb 13, 18:38:56 »

Ráadásul még a színezést is be kéne fejeznem Lewnek meg mindenféle.... Váhh. Technikai KO

Igeeen már tök kíváncsi vagyok, még egy színezést se láttam tőled. Kíváncsi vagyok mennyivel vagy jobb, mint én. x)

Nikivel majd nekem is lesz valamiiim, szóval várd meg Ritli-hime míg becsaládosítjuk Nikit azt majd utána megcsinálod. ikszdé


ui.: És boldog valentinnapot imádnilavó kis feleségemnek. <3
És boldog szülinapot Sevanna (:
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 14, 19:41:15 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6428 Dátum: 13 feb 14, 18:13:04 »

Boldog születésnapot Seva! Partyyy

Az ötlet már lassan megvalósult és pár nap múlva, a hivatalos topic nyitás, 1 éves lesz.  Be van tépve Néha vissza kéne olvasni, milyen f*szságok mentek akkoriban.  smirksweat
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6429 Dátum: 13 feb 14, 20:41:46 »

Boldog születésnapot!^^

Ééééés szeretnék nagyon boldog valentin napot kívánni az én egyetlen drága férjemuramnak, Szabi2-nek! Szeretet Ámor Ezenkívül a gyerekeimnek, a szüleimnek, a szeretett nővérkémnek és férjének, valamint minden démoni rokonomnak, illetve mindenki másnak is a családban! Nevet Pirul Szeretlek titeket, nem csak most, mindig, de gondoltam most ezt így megosztom, miután tulajdonképpen erről szól ez a nap. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6430 Dátum: 13 feb 14, 21:47:15 »

Boldog szülinapot Anyus~ Ha sűrűbben felbukkannátok, szerveztem volna egy szülinapi bálat a tiszteletedre, de így nincs értelme. Feleslegesen nem etetem a csürhét. Találják fel magukat, fogjanak pár vérpockot Ritliék hátsókertjében és süssék meg azt, vagy mit tudom én... Durci
Naplózva

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6431 Dátum: 13 feb 14, 22:41:23 »

Kap mindenkin portrét, nyugalom... Amúgy, már készülnek, nyugi, nyugi. xd
Boldog születésnapot Seva.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6432 Dátum: 13 feb 14, 23:31:50 »

Boldogat Seva-san! (A chan azért már nem lenne helytálló. Nyelvesít)

No, embörök, nem vagyok az a zsarnok fajta, de ha van valmi új embőcke, vagy kapcsolat, azt ide is be lehetne ám firkantani, mert amikor az alákból látom, hogy "Zizi a húgom", "Berni az állatkám" és ki tudja mi, amit nem is láttam, akkor csak nézek. Oszt az nem esik jól a pici szívemnek, mert információ függő kis mocsok vagyok ám, vagy nem, csak jó lenne tudni az ilyet, akkor is, ha Ritli-sama varázslósat játszik és eltűnik, esetlegesen.

No, egy szónak is száz a vége, tessék beírni ide, ha bővülnek a családi kötelékek!

Köszöntem! kacsint
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #6433 Dátum: 13 feb 20, 21:08:24 »

Boldogat(Megkésve) Sevanna-sama!


Óóó! Lina-san a gazdim Manga újonc lett *oo* Gratulálok, Lina-san! De azért majd ne legyél szigorúbb c: Ugyan olyan édes, jó pokémon leszek xd (Aham, nagyon xd)
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6434 Dátum: 13 feb 20, 22:01:46 »

Ajánlom is! Nem leszek szigorúbb, csak éppen annyira, hogy kordában tudjalak tartani.
Mostanában nem írtunk ide Gondolkozik

És utólag mindenkinek boldog szülinapot/névnapot/stb... Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Oldalak: 1 ... 427 428 [429] 430 431 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!