24 jún 22, 11:44:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 28
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted melyik a legmeghatóbb, legszomorúbb jelenet a Narutóban és MIÉRT?  (Megtekintve 89505 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Kriszti203
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 54



WWW
« Válasz #75 Dátum: 08 márc 09, 19:38:12 »

Csatlakozom azokhoz, akik szerint az a legszomorúbb, amikor Naruto és Sasuke hírcol a vízesésnél és a végén beugrik a gyerekkoruk...Kevés rész volt amit nem bírtam volna, de ez közéjük tartozik... Szomorú
Naplózva

Határtalan az én Hülyeségem
Ez az egyetlen jó Képességem!
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #76 Dátum: 08 márc 09, 19:50:35 »

(arigatou az új téma névért ^^)
Lehet, hogy közbe játszanak bizonyos külső tényezők ( mint pl Sasuke jelleme :'X), de valóban én volnék az egyetlen akit ez a harc annyira nem ütött szíven?  Pirul Én sokkal inkább sajnáltam az olyanokat mint Sasori vagy Gaara (bár utóbbi magára talált) akik egész életükben senkire sem támaszkodhattak.
Én valahogy Sasukét nem tudom sajnálni, >a mostanit < simán lehetettek volna barátai ha nem ilyen beképzelt, ráadásul egész életében mindenki körülrajongta.
no de elnézést a kis kitérőért csak kikívánkozott^^'
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #77 Dátum: 08 márc 09, 20:02:45 »

mondjuk nekem az teccik amikor gaara harcol deidra ellen, hogy gaara a falut védi
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Chidori
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #78 Dátum: 08 márc 09, 20:06:44 »

Csak így hirtelen...

Sasuke elhagyja Konohát.
Sasuke & Naruto harca.
Haku & Zabuza halála.
Menma önfeláldozása.
Amikor Shikamaru sír a kórházban.
Gaara múltja.
Tsunade múltja.
Sasuke múltja.

 >.<#
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 09, 20:07:42 írta Chidori » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #79 Dátum: 08 márc 11, 16:41:52 »

seiri: lehet hogy télegte vagy az egyetlen akit nem "ütött szíven" a naruto vs.  sasuke harc, de én ott nem sasukét sajnáltam, hanem hogy naruto milyen elszántan küzd sasukéért, és elvileg ők barátok és mégis egynésba nyomják az akkori leghalálosabb jutsujukat.. hát én ettől akadtam ki Szomorú
Naplózva
Chidori0123
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #80 Dátum: 08 márc 11, 19:40:35 »

egyértelműen Sasuke Naruto harc.Bár az első movie szomorú...Főleg amikor a börtönben van.De Naruto minden harca megható mert olyan részeket idéznek fel a gyerekkorából,ami szívszorító.. Szomorú Szomorú
Naplózva

[Naruto]:Kakashi sensei tudom a Nyali-fali éjszakák befejezését...
WillOfFire
Vendég
« Válasz #81 Dátum: 08 márc 12, 01:27:38 »

Nehéz egyet kiemelni.
Ott az a rengeteg harc, amikor Naruto megváltoztatja a társait/barátait/ellenségeit, de abból túl sok van. Hümm-hümm
Az egyik legszebb rész Iruka beszéde a 3. Hokage temetésénél, és nekem személy szerint nagyon tetszett, mikor Naruto megígért Sakura-nak, hogy visszahozza Sasuke-t. Mosolyog
Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #82 Dátum: 08 márc 13, 18:21:38 »

Az is szomorú rész mikor Naruto mondja Zabuzanak hogy maga szívtelen...
Naplózva

Chidori0123
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #83 Dátum: 08 márc 13, 19:38:01 »

Amikor Sasuke,Naruto,Lee és Gaara gyerekkorára tér vissza,meg amikor gaarat mentik meg
és a legtöbb harc amikor visszatérnek a gyerekkorokra...
Naplózva

[Naruto]:Kakashi sensei tudom a Nyali-fali éjszakák befejezését...
Kriszti203
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 54



WWW
« Válasz #84 Dátum: 08 márc 14, 15:39:14 »

Sasuke vs Itachi harc végén Itachi megpöcköli Sasuke homlokát ( mint régen) Na engem az nagyon meghatott.
Naplózva

Határtalan az én Hülyeségem
Ez az egyetlen jó Képességem!
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #85 Dátum: 08 márc 14, 15:50:52 »

Engem be kell ismernem nagyon meghatott inari apja és Haku tőrténete tudom ,hogy az elején volt és azután tőbb megható és szomorú történte volt (Lee, Sasuke ,Gaara ,Tsunade, meg persze Naruto és a fillerek között is pár), de be kell ismernem,hogy a  Naruto Sasuke csatánál nem sirtam annál inkább amikor Sasuke otthagyta Sakurát És még Zaku története is  ,de az az elején nagyon meghatott Haku és Zabuza
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #86 Dátum: 08 márc 14, 17:11:00 »

Háát nem tudom , engem most meghatott (nem sírtam rajta , de eléggé földhöz vágott) Itchi halála  Neeem Tudom , hogy tök beteges volt meg megölte a szüleit ( jobban kedvelném , ha ezt nem tette volna ) , de már olyan közel járt a céljához már csak pár másodperc és sasuke inkább vaktyúk sensei -t választja (értsd vak tyúk is talál szemet és neki lett volna r szüksége) , mint Kakashi -t ... ( csak pélának) ... De Itachi meghak Szomorú Már mjadnem meg is volt ... Meg eleve , hogy sasuke azaz az öcce miket be nem vetett , hogy megölje és azért se sikerül Johhny Depi
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Had2222
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 208


WWW
« Válasz #87 Dátum: 08 márc 14, 19:51:36 »

Csatlakozom,sztem is szomorú rész volt ez.. Hogy Itachi Sasuke fele megy, mond vmit, elmosolyodik aztán megpöcköli a homlokát, és leesik.. Szomorú Na ezen a részen egy picit könnyeztem (ez fura, pedig nem is szeretem Itachi-txD)
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 14, 20:18:05 írta Had2222 » Naplózva
Sofia-chan
Vendég
« Válasz #88 Dátum: 08 márc 14, 20:15:01 »

Amikor Gaara múltját néztem én már zsepiket, ölelgettem, de ami azt illeti szomorú voltam még annáll a résznél is, amikor Naruto visszatér a Sasuke utáni harcból (135. epizód), és találkozik Sakuraval. Én ott úgy megöleltem volna Narutot, mert hát kiteszi a lekét, hogy betartsa, amit ígért, meg mert "szereti" is Sakurát, de Sakura meg állandóan csak Sasuke után fut.   Neeem  De az is szomorú, amit már többen írtatok: Mikor Sasuke és Itachi kapcsolatát ismerjük meg.
Én Tsunade múltját is végig sírtam, olyan aranyos volt a kisöccse (Nawaki).  Neeem Tiszta Naruto volt...
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #89 Dátum: 08 márc 14, 20:20:43 »

Ez ez most tényleg durva volt  Hmm? énénén... még mindig nem jutok szóhoz pedig Ita nem volt kedvenc, de azért bírtam  Szomorú Nem volt egy megtestesült Teréz anya, de igen karizmatikus volt  :/  .
Azt hiszem Akatsuki fanok, elég nehéz időket élünk  Neeem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 28
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!