24 jún 16, 00:15:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 28
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted melyik a legmeghatóbb, legszomorúbb jelenet a Narutóban és MIÉRT?  (Megtekintve 89106 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #60 Dátum: 08 márc 08, 09:25:34 »

a 134. részben amikor sasuke és naruto egymásba nyomják a rasengant meg a chidorit és beindul a zongora, és a mininaru és minisasau megfogja egymás kezét.. aztán leesik a fejpánt és sasuke mondja hogy naruto.. na én attól totál kész lettem Nevet
aztán chiyo-baasama halála.. önmagában is nagyon szomorú de aztán berakták az aláfestést meg kankurou beszédét.. na ott megint nem birtam visszatartani.
aztán, amikor a haku elleni harcban sasuke megmenti narutot, és berakják a sadness and sorrowot, aztán összeesik és azt mondja narutonak, hogy ne hagyd meghalni az álmaid..páff és már megint azon kaptam magam hogy könnyezek:(
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #61 Dátum: 08 márc 08, 19:48:13 »

    szerintem az amikor naruto gaara ellen harcol és mutatják hogy mindketten milyen egyedül voltak
    aztan naruto vs. sasuke ott úgy az egész sasuke bevalja hogy naruto a legjobb barátja meg minden és nem ölimeg a végén
    no és természetessen chiyo-baa halálla no és ott még amikor gaara... jaj
     
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #62 Dátum: 08 márc 08, 21:00:42 »

Mangából lehet mondani...? ^^
Mindegy, ha lehet, ha nem, én mondok.

Jiraiya-sensei visszaemlékezése és elmélkedése a halála(?) előtt. Naruto manga: 382 és 383. rész.
Az egy kicsit... szomorú volt.
Ha azt az animében is sikerül legalább ilyen jól összehozni, mint a mangában, akkor az minden eddigi szomorú jelentet ütni fog. Szerintem.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hiei
Vendég
« Válasz #63 Dátum: 08 márc 08, 21:47:17 »

Az télleg szomorú volt,de amikor elismerte Narutot az volt a legmeghatobb. Főleg hogy elötte nem ajánlotta hokagenek Narutot.
Nekem ami úgy mond meghatott az az animében az öreg asszony halála ott még Gaara arcán is nagyon jól ábrázolták az érzelmeket.
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #64 Dátum: 08 márc 08, 23:17:01 »

Chakra természetesen lehet a mangából is írni^^ én is helyből ki tudnék ragadni belőle olyan jeleneteket amik már most vetekednek az animésekkel... példálul 2 kedvenc karim halála, Dei és Jiraiya  Szomorú nem is tudom hogy fogom tudni ezeket végignézni animében Neeem tudom hogy ez már itt kicsit off de mért raktál (?)-et a halála után? csak érdekel Pirul

a téma címéhez meg csak annyit hogy jogosak az  észrevételek^^'
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 09, 00:08:02 írta seiri » Naplózva
Superlight
Vendég
« Válasz #65 Dátum: 08 márc 08, 23:30:04 »

Szerintem amikor Rock Lee veszítet Gaara ellen meg chiyo-baasama halála és jiraiya halála
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #66 Dátum: 08 márc 08, 23:57:04 »

Szomorú volt az is mikor sasuke - ről azt hittte naruto , hogy meghalt közben meg csak elvesztette az eszméletét vagy valami hasonló (a haku *s részre godnolok ) ... De , ha most az anime szomorú jeleneteiről van szó akkor miért a mnga -ból modnjuk a felét ?  Hmm? Vagy akkor miért nem törlődik a toppic címéek a végéről az a 2 szó ?  Hmm?
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

R4z0r
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 432


« Válasz #67 Dátum: 08 márc 09, 00:05:52 »

Lehetne a vége simán a Narutoban Mosolyog

Egyébként Naruto,Gaara és Haku gyerekkore elég szomorú volt Szomorú
Naruto v Sasuke vége :/
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #68 Dátum: 08 márc 09, 11:24:41 »

jaj még elfelejtettem az nem hogy szomorú hanem inkabb megható volt amikor Gaara és Naruto kezet fonak juuuj az olyan jó volt,
persze a mangában az nagyon amikor Jiraiya meghal előtte az emlékei meg minden és Obito halálla (hhh) amikor odadja a szemét kakashinak mert hogy ő nem adott neki semien ajándékot
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hiei
Vendég
« Válasz #69 Dátum: 08 márc 09, 12:32:08 »

tudom hogy ez már itt kicsit off de mért raktál (?)-et a halála után? csak érdekel Pirul
Mert nem derült ki hogy meghalt még nem biztos csak valoszínű szerintem ezért rakott. De igaza van mert én is bizom benne hogy nem halt meg
És hogy ne legyen off Asuma halála és amit a királyról mondott az is megható rész volt.
Na de ennyi elég volt mert még azt hiszitek ember vagyok Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 09, 12:33:41 írta Hiei » Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #70 Dátum: 08 márc 09, 13:54:56 »

Szerintem harom resz resz is van amikor Sasu megtudja , hogy a szereto es torodo batyo meg sem olyan es megolte a klanjat ennek tetejeben meg meg is kinozza Sasut a MS-nal , a 2. akkor van amikor Sasu megmenti Naruto eletett Haku tamadasaitol es majdnem meghal , a 3. amikor Naruto es Sasu harcol es jon a visszaemlekezes aval a kezfogassal.
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 23, 19:36:58 írta ipirike » Naplózva

Had2222
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 208


WWW
« Válasz #71 Dátum: 08 márc 09, 14:10:36 »

Tényleg, ezt kifelejtettem! Az tényleg szomorú rész volt, meg még Rock Lee múltja, ha jól tudom azt sem írtam le! (Am. meg Jiraiya biztos hogy nem halt meg? Hiszen Kishi mondta hogy "Még él....a szívünkben")
Naplózva
R4z0r
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 432


« Válasz #72 Dátum: 08 márc 09, 14:13:49 »

De Jira már meghalt azért mondta,hogy a szivünkben gondolom
Jah és még Obito halála is szomorú volt,és kicsit brutális :'X
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #73 Dátum: 08 márc 09, 14:43:44 »

Háááát mivel a Topic címe az hogy az animeben mivolt a legszomorúbb ezért csak onnan írok.
Tsunade története ami lehangoló és Sasuke története. A mangából meg inkább nemírok ha már nemez a topic címe Mosolyog
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #74 Dátum: 08 márc 09, 16:42:59 »

Moderátor:
Téma címe módosítva.
Mostmár mindent lefed: szomorú, megható, anime, maga. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 28
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!