24 júl 04, 08:26:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 28
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted melyik a legmeghatóbb, legszomorúbb jelenet a Narutóban és MIÉRT?  (Megtekintve 90455 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #210 Dátum: 08 aug 28, 15:29:33 »

Sasuke-sama, először nem is tudatosult bennem ott h Sasuke "meghalt", nem akartam elhinni, de persze hoztam a formámat, és együtt bőgtem Sakurával  Pojén

Én mostanában azon szoktam szomorkodni, h eszembe jut ez a hakus rész, meg a harc Gaarával az erdőben, ahogy Sasuke mondja," h soha többet nem akarom látni h fontos barátaim meghaljanak előttem" aztán hirtelen beugrik a gondolataimba a Shippuudenes Sasuke amint éppen szelné keresztbe Narutot.... nagyon el tud szomorítani ez a változás, ha sokat filózok rajta...Szomorú (de úgy látom mégse változott annyit Mosolyog / legújabb manga spoiler/
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 28, 15:41:49 írta Korina » Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Daniel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83

A testem olyan mint a szívem


WWW
« Válasz #211 Dátum: 08 aug 29, 09:03:34 »

szerintem a eggyik legszomorúbb  jelenet az mikor meghal gaara
Naplózva
Simba-kun
Vendég
« Válasz #212 Dátum: 08 aug 29, 12:00:00 »

Az a rész alegmeghatóbb amikor kiderül hogy Itachi miért is írtotta ki a klánját... Szomorú
Naplózva
Ibo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Válasz #213 Dátum: 08 aug 29, 12:02:30 »

Hát én megsirattam Sarutobit, a temetés nagyon megható volt, aztán Saske távozása is könnyeket csalt a szemembe, de Gaara halálánál már kiborultam voltak nagy krokodill-könnyek és "nem hiszem el, nem hiszem el" fejrázás. (valamiért nagyon közel került hozzám ez a kis vörös Mosolyog )
És Asuma... ahogy Shika emlékezett, az sem hagyott hidegen.
Itachit tisztességesen meggyászoltam néhány tequillával, bár ez nem ért meglepetésként, de nagyon sajnáltam.
Amin mai napig meghatódom, ahogy Naru reménykedik, hogy még visszaviheti Sasu-t. Mindig összeszorul a kis szívem...
Naplózva
Sinztye
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23

Úttörő


« Válasz #214 Dátum: 08 aug 30, 02:47:37 »

Mindig azon hatódtam meg, amikor valamelyikük sírt...
A legmeghatóbb, amire még jól emlékszem, a 405. fejezet  Szomorú
Naplózva

Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #215 Dátum: 08 aug 30, 10:52:30 »

a 405 ugye az, amikor Sasuke sír?  Hmm? hát az a rész nekem is betett, hisz el se tudtam képzelni eddig egy síró Sasukét, és hirtalan a következő képen ott nagyban...Szomorúott én annyira meghatódtam  Neeem  na meg az se volt egy vidám rész, amikor Oro rejtekhelyén Sasuke elmegy.. és ott sír Naruto, hogy "gyenge vagyok".. és ahogy biztatja őt szintén sírva Sakura, h majd együtt erősebbek leszünk..  Mosolyog és minden kezdődött előlről..
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
naruto1995
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


« Válasz #216 Dátum: 08 aug 30, 11:15:56 »

Nekem az amikor a Harmadik Hokage meghal  ez a legszomorúb... Mosolyog
Naplózva
Sinztye
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23

Úttörő


« Válasz #217 Dátum: 08 szep 01, 20:57:02 »

a 405 ugye az, amikor Sasuke sír?  Hmm? hát az a rész nekem is betett, hisz el se tudtam képzelni eddig egy síró Sasukét, és hirtalan a következő képen ott nagyban...Szomorúott én annyira meghatódtam  Neeem  na meg az se volt egy vidám rész, amikor Oro rejtekhelyén Sasuke elmegy.. és ott sír Naruto, hogy "gyenge vagyok".. és ahogy biztatja őt szintén sírva Sakura, h majd együtt erősebbek leszünk..  Mosolyog és minden kezdődött előlről..
a 405. az, amikor NAruto megtudja, hogy Jiraiya meghal Szomorú de igazad van, a Sasukés-Itachis részek is meghatóak, csak akkor azok nem jutottak eszembe...
Naplózva

BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #218 Dátum: 08 okt 24, 15:59:02 »

Sztem Chiyo halála a legszomorúbb rész Szomorú Szegény Saku.... >.<#
Naplózva






akakashi26
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 198


« Válasz #219 Dátum: 08 nov 17, 00:04:29 »

Gaiden
Ita halála azé, mert az a "poke" amit ott elsütött az naon kihozza az emberből az érzéseit
Chiyo halála

jajj ezek a vissza emlékezések fájnak a legjobban, aszt azé ilyen sirosak!!
Naplózva
LaSasuke
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #220 Dátum: 08 nov 18, 20:33:32 »

van 1 csomó de sztem az a legmeghstóbb mikor sasuke visszagondol h itachi megölte a szüleit
Naplózva
Adam-sensei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #221 Dátum: 08 nov 25, 14:50:42 »

Van 1pár.Sírós  PL:-Mikor chouji harcol a dagi ellen. és haldoklik meg megvédi shikamarut  Pirul
                              -Ship 49 rész eleje Naruto mondja Sai-nak: Mert ő a barátom ...... ... ... Nem érdekel kivel kell harcolnom.ha kitépi a karjaimat , halálra rugdosom. Ha letépi a lábaimat ... halálra harapom. Ha letépi a fejemet... halálra bámulom. Ha pedig kivájja a szemeimet, akkor a síron túl is átkozni fogom.  (de ez inkább beleborzongós)
                               Beleborzongós még: 4. évad :My dream is that i wannabe the Hokage!!
                                                            -Edz a rasenshurikenre.. hullócsillag -feláll és egész este edzz!!                 
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #222 Dátum: 08 nov 25, 19:51:22 »

Azt telleg jo resz mikor, azt mondja Sainak! Szegeny pingalos gyerek azt se tudta mi a kukit kene mondania.  Mosolyog

Az is szomoru resz, mikor Az erdoben vannak a chuunin vizsgan es Oro ugye legyakta Sasuket meg Narutot es Sakura vigyazz rajuk. Aztan a gonosz hang ninjak meg akartak oletni szegeny kis mokust   a robbano jegyzettel. Ilyenkor hol a Green Peace??!??!!   >.<# Majd mikor Sasukebol eltor  az atokpecset es Sakura nem hisz a szemenek mi lett belole.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #223 Dátum: 08 dec 13, 00:54:01 »

Haku és Zabuza halála - azon bőgtem  Szomorú (pedig először jetixen láttam és az nemúgy adja vissza mint eredetiben) 
Kakashi Gaiden - na azonis elbőgtem magam pedig a manga nemolyan mint 1 anime  Sír (abban sokkal +hatóbb lenne)
Hokage temetése - és az áldozat amit hozott
Tsunade múltja, Gaara gyerekkori visszaemlákezése, Lee dilemmája a műtétről.
Chio-obasan halála, Asuma halála, Jiraya vs. Pein végkifejlete.  Byebög
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #224 Dátum: 08 dec 13, 10:56:01 »

Nakem a mangában elég sírós jelenet volt Jiraya halála *hüpp-hüpp*,és a 426.fejezetben(Naruto és konoha),amikor leírta Kishimoto-sensei,hogyan nyerte el naruto a falubeliek jóindilatát és bizalmát!! Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 28
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!