24 júl 04, 08:23:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 28
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted melyik a legmeghatóbb, legszomorúbb jelenet a Narutóban és MIÉRT?  (Megtekintve 90449 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
SasuSaku
Vendég
« Válasz #195 Dátum: 08 aug 20, 22:26:51 »

Nekem még az is, amikor Shikamaru, Naruto, Chouji, Kiba és Neji elmennek Sasuke és a Hang Négyese után; pontosabban a Neji vs. Kidomaru, és a Chouji vs. Jirobou harc... Ott is főleg az emlékek...  Szomorú Mosolyog
Naplózva
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #196 Dátum: 08 aug 20, 22:31:58 »

Azt hittem az amikor Saske elmegy, mert nekem az csak jo jelenet...xD
Szerintem is iTachi halala meg minden amiket mar emlitettek, az ha animeben meglesz tuti sirogorcsot kapok :'D
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #197 Dátum: 08 aug 20, 23:02:55 »

ez rám kétszeresen igaz... én vagyok a rinyagép ugyanis általában  Hümm-hümm
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #198 Dátum: 08 aug 22, 10:03:50 »

Nagyon szerettem Jiraiyat, de nem gondolom h a halála különösebben megható lett volna (előre szólok h nem vitatkozás csak vélemény), télleg szerettem azt a karit, de olyan kis eccerűen halt meg, semmi extra megható nem volt benne sztem.... Pirul
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #199 Dátum: 08 aug 22, 10:12:43 »

Hát akkor tényleg én lennék ennyire eltúlzottan érzékeny? amikor Jiraiya visszaemlékezik és kisodródik a folyóba, és mosolyog közbe írják h a béka kijutott a folyóra, vagy vmi ilyesmi, én ott is sírtam... Nyelvesít  sztem nagyon is megható volt Szomorú
Naplózva
Kakashi-senpai
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 74


« Válasz #200 Dátum: 08 aug 22, 13:14:13 »

 :(Itachi halála  :(persze hisz ővolt a kedvenc gonosz szereplőm (vagyis igazábol nem volt gonosz)
De még az is a shippuden 50-es részeknél amikor Narutó rádöbben hogy  megint kudarcot vallot és nem tudta megmenteni a legjobb barátját Szomorú
Naplózva

..........AZOKAT, AKIK A NINJA VILÁGBAN NEM KÖVETIK A SZABÁLYOKAT,
SZEMÉTNEK HÍVJÁK....
..........AZOK, AKIK NEM TÖRŐDNEK A TÁRSAIKKAL,  ROSSZABBAK A SZEMÉTNÉL.
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #201 Dátum: 08 aug 22, 16:15:55 »

igen! amikor elkezd sírni, és ott mondja saukra h együtt még erősebbé válunk és sai is csatlakozik.. az olyan megható volt  Pontosan (egyetértünk Kakashi-senpai ikszdé)
Naplózva
Kakashi-senpai
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 74


« Válasz #202 Dátum: 08 aug 22, 16:37:25 »

Jaja  Pontosan egyet kacsint am most olvastam el megint a Kakashi-gaident és ott is amikor végleg otthagyák Obito-t hát az is: Szomorú
Naplózva

..........AZOKAT, AKIK A NINJA VILÁGBAN NEM KÖVETIK A SZABÁLYOKAT,
SZEMÉTNEK HÍVJÁK....
..........AZOK, AKIK NEM TÖRŐDNEK A TÁRSAIKKAL,  ROSSZABBAK A SZEMÉTNÉL.
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #203 Dátum: 08 aug 22, 17:33:23 »

én a Kakashi Gaidenre az utóbbi hónapban kerítettem sort, és most már teljesen átérzem, Kakashi viselkedését  Szomorú hogy "az életem árán is megvédelek" szövege, meghogy minden reggel ott ál az emlékműnél  Szomorú
Naplózva
jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #204 Dátum: 08 aug 23, 23:52:55 »

egyértelmü melyik a legszomorubb:(
Sarutobi-sensei halála:( és temetése az nagyon szomorú rész volt:(nagyon megrázó volt amikor elöször láttam...Szomorú
Naplózva
Daniel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83

A testem olyan mint a szívem


WWW
« Válasz #205 Dátum: 08 aug 26, 10:33:40 »

amikor sasuke otthaggya narutot
Naplózva
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #206 Dátum: 08 aug 26, 10:36:54 »

Szerintem az is szomorú volt, mikor Naruto zokogott Gaara holtteste fölött (anno shippu. valamelyik részében). Jaj ott úgy sajnáltam.  Szomorú
Naplózva
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #207 Dátum: 08 aug 28, 07:19:14 »

az animében a legmeghatóbb, legszomorúbb, és egyben legjobban kedvelt részem az, amikor naruto a 40. rész körül.. átváltozik a mini kyuubivá, és előtte a belsejében egy gyönyörű aláfestés alatt visszagondol, h minden áron erősebbé kell válnia h visszahozza Sasukét!  " nem ismert engem, mert gyengébb voltam nála.. ezért kell erősebbé válnom, nem számít mi az ára.."  Szomorú

a mangában többé kevésbé már elmondtátok a legszomorúbb részeket, és nem  szeretnék senkit untatni azzal, h újra elmondom ugyanazokat ^^
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Uchiha Sasuke-sama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 236

Sasuke azért is "jó"


« Válasz #208 Dátum: 08 aug 28, 07:21:47 »

Remélem még nemvolt de sztem az is eléd szomorú rész mikor a Great Naruto Bridge-en azt hiszik h Sasuke meghalt és Saskura elkezd keservesen bőgni torkaszakdtábol.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak, ezért a moderátor (Aes Sedai) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
SasuSaku
Vendég
« Válasz #209 Dátum: 08 aug 28, 13:47:23 »

Remélem még nemvolt de sztem az is eléd szomorú rész mikor a Great Naruto Bridge-en azt hiszik h Sasuke meghalt és Saskura elkezd keservesen bőgni torkaszakdtábol.

Ezt én is írtam... De igen, ez tényleg nagyon megható volt... De akkor is, az első számú sírós rész számomra akkor is Gaara gyerekkora volt. Szomorú
Naplózva
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 28
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!