24 szep 24, 22:20:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 391 392 [393] 394 395 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1490725 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5880 Dátum: 12 okt 31, 08:28:33 »

Facen is dobtak róla hírt a Star Warsnál.
Itt egy videó. Sok mindent megmagyaráz Lucas bácsi.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=YyqlTi7lkhY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=YyqlTi7lkhY</a>
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5881 Dátum: 12 okt 31, 10:30:56 »

Indexen is volt már közben róla cikk. Hát nem tudom, én kissé bizonytalan vagyok. ikszdé Nekem nagyon szívügyem a Star Wars. Persze azért valahol tetszik, hogy lesz Ep7-8-9. Csak olyan is legyen. Dark Empire sorozatot pl megcsinálhatnák. Erről a történetről nem tudok annyit, mert képregényben van, azok meg annyira engem nem érdekelnek, valahogy nem tudnak úgy megfogni, mint egy regény. De a lényeget azért így is vágom, és ebben vannak a  legnagyobb kalandok. (Palpatine feltámad, a birodalmiak felélednek, Luke átáll a sötét oldalra stb.) Ez talán még a Thrawn-trilógiánál is érdekesebb lenne. (Ez utóbbit látnám még szívesen.) De hát Disney, nem tudom, valahogy a két világot nem tudom összehozni a fejemben.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 31, 10:35:31 írta Aes Sedai » Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #5882 Dátum: 12 okt 31, 13:47:25 »

Amit olvastam hírt, abban valami olyasmi állt hogy Lucas eladta a Lucasfilmet a Walt Disney-nek aki már jó pár dolgot/filmstúdiót felvásárolt az elmúlt években úgyhogy igen sok   jó képzettségű szakembere van és 2015-től 2-3 évente akarnak a piacra dobni egy új filmet. Lucas nem lesz producer de megmarad majd tanácsadó/ötletgazdá-nak.
Emelletr Lucas megírt már 30 rész forgatókönyvet egy élőstereplős sorozathoz de ameddig nem tudja látványvilágot jól és viszonylag költséghatékonyabb módon elkészíteni addig még nem kezd bele.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5883 Dátum: 12 nov 01, 22:38:23 »

"The film's story will be completely original and not based on any prior source from the Expanded Universe."

Ennyit erről. Bekaphatják..
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5884 Dátum: 12 nov 02, 05:42:15 »

Aes muszály volt azt ide beírnod?! Elég lett volna ha 2015-Ben tudom meg...hogy teheti ezt? A filmtörténet legnagyobb mérföldköve a Star Wars erre..  Kapunk egy teljesen más történtet... Tudom hogy eredetileg is 9 részt akart de ezzel mindent elrontott. Gyerekek és felnőttek ezrei és ezrei rajonganak egy örökéletű film után.. Erre a kedvelt és nem kedvelt de mindenképpen népszerű karaktereket és történetet leváltja.. Fegyverek mi jön még Vissza a jövőbe 4 csak másokkal..
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5885 Dátum: 12 nov 02, 21:39:32 »

Sorozatbuzik, bocsánat sorozatmelegek tanácsára lenne szükségem. A Battlestar galactica jó sorozat? Érdemes elkezdeni? A trailerek ígéretesek, de ugye jó trailert könnyebb csinálni, mint jó filmet. xD Egyébként meg nem tudok róla sokat, és a spoiler miatt csak óvatosan merek guglizni. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 02, 21:42:55 írta Aes Sedai » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5886 Dátum: 12 nov 02, 22:03:38 »

A régi vagy az új érdekel?
Igazából mindegy, egyiket sem ajánlom. Szerintem nagyon unalmas, a történet vontatott, elnyújtott és igazából semmiről sem szól. A látvány világa harmat gyenge, a karakterek ócskák és az érzelmi játékok is erőltetettnek tűnnek a legtöbbször.

Minagi-nak viszont tetszik. Valamennyire mindkettőnket ismersz, az itteni topicból is. Döntsd el, hogy melyikünknek hiszel.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5887 Dátum: 12 nov 02, 22:08:29 »

Inkább az új érdekelne. Köszi amúgy a tanácsot. Nekem szimpatikusnak tűnik, de, mint mondtam, trailerekből nem lehet kiindulni, a nézők véleménye érdekesebb. Mindenképpen akarok találni magamnak valami jó sorozatot, olyat, ami sok részből áll, és rá tudok kattanni, nagyon, hogy a napjaim azzal teljenek el, hogy azt várjam, hogy mikor tudom nézni a következő részt végre. Ez eltereli a figyelmemet a rossz dolgokról, nagyon hasznos. Mint a Trónok harca meg a Walking Dead. Csak ugye az előbbire még várni kell, az utóbbinál, meg heti egy rész van csak, az nem elég a drogból. xD És valami sci-fi kéne, űrutazós mindenképpen. És olyan, ami "komoly" szóval elképzelhető, és semmi ilyen viccesnek szánt baromság, ahhoz nincsen kedvem most.
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #5888 Dátum: 12 nov 02, 22:19:19 »

Firefly-t nézz, annál jobb sci-fi nincs. Sajnos elkaszálták az első évad után, de szerencsére legalább egy befejező egész estét filmet kapott a Serenity-t. Hihetetlen hangulatos, a szereplők is szerethetőek, akciódús és drámai is egyben.
Naplózva


Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #5889 Dátum: 12 nov 02, 22:26:28 »

Aes Sedai az eheti WD drog mit nyújtott neked?
A következő sorok nyomokban Spoilert tartalmazhatnak a The Walking Dead sorozat 3. évadjának 3. epizódjából
Szerintem semmi érdemleges nem történt a katonás afféron kívül meg hogy keresik a jó módszert arra hogy a zombikat írányítsák. Amúgy szerinted a kormányzó mért gyűjti a levágott fejeket?
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5890 Dátum: 12 nov 02, 22:33:14 »

Laterneman, köszi a tippet. Frefly-ról hallottam már, bár nem sokat, az űrhajót láttam képen, és tetszett, jól néz ki. Megnéztem most egy trailert is, elég ígéretesnek tűnik. Azt mondd még, hogy valamilyen befejezést a zárófilmben kap azért ugye? (Erre tippelek, de fő a biztonság, nincs rosszabb egy félbehagyott sorinál. Főleg ha bekattansz rá)

Zaraki K!
Szerintem jó volt. Kell néha egy kicsit nyugisabb rész, meg jó volt Andreáékat látni. Mosolyog A kérdésedre válaszolva: WD s03e03 spoiler Szerintem kutatásokat folytatnak, és ehhez kellenek ezek a fejek. Bár elég bizarr szokás, lehet csak valami perverzió. xD Viszont az nem tudom feltűnt-e, hogy a Kormányzó azért nagyon meglepődött, hogy a pilóta feje is oda került. Ez elsőre nekem nem tűnt fel, csak újranézésnél.
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #5891 Dátum: 12 nov 02, 22:44:31 »

Igen. A rajongótábor érte el, hogy legyen legalább egy tisztességes befejezése. Nem tudom, hogy a Cowboy Bebop megvolt-e, nagyon hasonlít rá, ugyanúgy űrcowboy sztori, csak szerintem sokkal élvezetesebb, kiforrottabb, emberibb szereplőkkel.

Walking Dead meg képregénybe jó. A sorozatot a második évad feléig bírtam. Hihetetlen milyen módszeres ügyességgel sikerült kiirtaniuk mindent, ami a képregénybe jó és működik. A karakterek silányak, valamiféle árnyai a képregénybeli énüknek, vagy teljesen kifordított, idegesítő koloncok - pl. Lori, aki egyáltalán nem ilyen jellem a képregényben.
Persze érthető miért lett ilyen, jobban eladható a nézők számára, de szinte egy másik történt lett így. Így kevésbé egy túlélősztori valós emberekkel, mint inkább egy akciófilm macsó szereplőkkel, mint az a redneck faszi a számszeríjával.
Valahogy a comic jobban megtalálja az alaphangot, a szereplők fontosak lesznek és nem vagy akcióhősök, vagy picsogó idióták, hanem hús vér, hétköznapi emberek, akiket szép lassan átalakít az új világ. A párbeszédek nem helykitöltők két zombitámadás között, a zombik sokkal inkább mint díszlet vannak jelen a történet folyamán, ahogy minden rendes zombifilmben - hisz azok a karaktertanulmányokról és nem a marcangolásokról meg az akcióról szólnak, sokkal inkább moralitás.
Na meg az is sokkal hangulatosabb, hogy az egész képregény fekete-fehér, és így idézi Romero első zombifilmjeinek hangulatát.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5892 Dátum: 12 nov 02, 22:59:02 »

Azt hiszem ezt le fogom szedni, és elkezdem nézni. Elég meggyőzőnek hangzik, rátorrentezek. Így, hogy van befejezés, így jó. .)

Érdekes, amit WD-ről írsz. Amikor elkezdtem nézni, írtad nekem, hogy nem igazán jó, a képregény jobb,  kb ugyanezeket írtad, mint most. Én azért néztem tovább, és igazság szerint engem nagyon megfogott. Ráadásul pont olyasmik miatt, amiket a képregényre írsz, és, hogy a tévébe nem került be. Azt el tudom hinni, hogy a képregényben erősebbek a jellemek, de szerintem a filmben is van arca a szereplőknek, vannak jellemek (idegesítőek is, de ez is hozzá tartozik), és én nem érzem nagyon akciófilmesnek a dolgot. Pont erről (is) beszélgettünk itt korábban Nikucciával, esetleg olvass vissza ha van kedved, elég jól leírtam, hogy mi tetszik a WD sorozatban.

A szempontjaid azért nem rosszak, és nyugodtan mondhatom, hogy a legrosszabbkor hagytad abba. Az a fajta vontatottság, amit felrósz a sorozatnak, az elején valóban megfigyelhető volt, bár engem annyira nem zavart, mert találtam magamnak szerethető szereplőket, és innentől ugye más a dolog. (Ezért megy nekem a többezer oldal Idő kereke is. Egyszerűen szeretek egyes karikról olvasni, akkor is, ha nincs pont semmi igazán érdekes. xD Ugyanez igaz itt is.) Később viszont egyre jobban pörögnek fel a dolgok, és felvesz egy ütemet a történet, ami utána nem szakad meg, egészen az aktuális részig.

És szerintem a sorozat sem csak a belezésről szól. Vannak benen durva jelenetek néha, végülis ez horror, de a filmben nem érzem ezt túlerőltetnetek a történethez képest.

Persze igazából nem tudom megvédeni a  sorozatot, mert tudom miylen az, amikor valaki előbb olvasott valamit, és utána került elé a megfilmesítés. Ezért csak simán elhiszem, hogy a képregény jobb, mint ahogy a Trónok harcából meg a  könyv a jobb, mert a szavaid alapján kb ugyanazt érezheted itt, mint én ott. Mosolyog

Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5893 Dátum: 12 nov 02, 23:59:50 »

Én csak azt várom már a Walking Deadban, hogy az öreg és Lori haljon meg.  Illetve Lori nem feltétlenül kellene meghaljon, csak egy jó nagy pofont kellene neki adni. Én nagyon szeretem az érzelmeket és engem is általában azok hajtanak, de ilyen szitukban hideg logika kell és amikor elkezd hisztizni jól pofán kéne vágni. Az öreg, meg meg akarta gyógyítani a HALOTTAKAT. Erre nincs mentség. Nevet
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #5894 Dátum: 12 nov 03, 13:15:55 »

Spoiler WD s03e03:Aes Sedai én észrevettem a pilóta fejét csak azt nem hogy meglepődött rajta, már mikor kérdezte a társairól akkor sejtettem hogy meg fogja ölni. Amúgy szamuráj csaj mért nem vette vissza a zanpakutoját Nevet ?
Ott bolt a vitrinben amikor ebédeltek.
Gdat88 Lori-t tényleg fel kéne pofozni, de az öreg is végre rádöbbent a pajtás incidens után hogy, ezeket nem lehet meggyógyítani.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 03, 17:44:10 írta Zaraki Kenpachi » Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Oldalak: 1 ... 391 392 [393] 394 395 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!