24 szep 27, 17:16:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 295 296 [297] 298 299 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1494468 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #4440 Dátum: 10 aug 11, 21:02:34 »

Én is a Barlangra tippelek. Nekem speciel nem tetszett a Paranormal activity. Végig unatkoztam, pedig szeretem az olyan típusú filmeket ami után kétszer is meggondolom a wc-re menést éjszaka  Nevet .
A kedvencem az ideglelés meg a Red rose című Stephen King film.
Azt mindenkinek ajánlom aki nagy házba akar költözni Ördögi.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 11, 21:03:38 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4441 Dátum: 10 aug 11, 21:14:18 »

Nekem a Stephen King adoptációkból kevés jött be... Ragyogás , Tortúra , Halálsoron amiket kapásból azt mondom nálam epic mint film. Viszont akárhány könyv is került a kezembe , mind sokkal jobban megérintett. Ez alól is van persze kivételem :'D Haálsoronban Tom Hanks hatalmasat alakított szerintem. Alapjáraton az egyik legjobb színésznek tartom mondjuk...
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #4442 Dátum: 10 aug 11, 21:31:40 »

Szerintem nem készült még olyan King adaptáció, ami olyan jó lett volna, mint a könyvek. Mondjuk ez általában a legtöbb könyvvel így szokott lenni. Amik megközelítik a könyvet az a Halálsoron és a Remény rabjai és tényleg nagyon jó Tom Hanks a Halálsoronban. A ragyogás nem tetszett.
Életem legnagyobb "King adaptáció csalódása" (éljenek a nyelvújítók Nyelvesít) az az Álomcsapda volt.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #4443 Dátum: 10 aug 11, 22:05:07 »

Barlang juj, annak meg kéne néznem a második részét, csak nem visz rá a lélek, hogy letütsem... meg úgy hallottam, hogy a második nem lett olyan jó.

De ha a Barlang tetszett nézd meg a másik Barlang c. filmet is ikszdé annyi hogy annak az angol c. az Cave Mosolyog Az sem rossz, bár a beszorulós helyzetek a Descentben jobban tetszettek. Meg a Cave-ben a felszerelés is modernebb és igy nem olyan félelmetes Nevet meg a lények is másmilyenek. Inkább fantasy szerűek, mint a 22 évente sötétségben.
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #4444 Dátum: 10 aug 12, 11:20:22 »

 ismeritek a grace klinikát én mostnság naon rákattantam nem tudtam hogy egy ilyen fajta sorozat a kedvencem lesz
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #4445 Dátum: 10 aug 16, 20:59:18 »

Régen néztem, de mostanság nem tom mikor megy. Egyszer elcsíptem egy részt, amikor az esküvő volt.

Nem tudom ki látta a Repo men-t de aki még nem látta annak nem is ajánlom. Két óra az életemből ekkora baromságra. Az alapötlet jó, de a story valami borzalom volt ...
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4446 Dátum: 10 aug 17, 00:14:43 »

Ja, azt én is ismerem! Én most a Tekken filmet néztem meg ismét, mert nagyon tetszik. Továbbá tervezem azt hogy lemezt veszek, és még irok ki pár jó filmet. Amúgy ha jól láttam, a Vektor fent van Youtube-n, 12 Part-ra szedve. xD
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #4447 Dátum: 10 aug 18, 13:23:09 »

Tegnap láttam moziban Az utolsó léghajlító c. 3D-s filmet. Szerintem jó film volt, jobb lett mint vártam. Bár nem látszódott rajta annyira a 3D (pedig rajtam volt a szemüveg  Nevet). A szereplő válogatás lehetett volna alaposabb, nem nagyon jönnek be nálam, ezek az indiai típusú emberkék. Zuko arcán szinte egyáltalán nem látszódott sebhely, csak amikor közelről mutatták, de akkor is erőltetni kellett a szemem. A Tűz úr-nak kicsit más szereplőt vártam, ez túl "átlagos" volt. A szinkron jó volt, meg a szereplőkhöz rendelt hangok is. Egyedül az nem tetszett, hogy mindenhol azt mondták hajlítás pl.: föld hajlítás, (felszólitás) hajlítást abbahagyni!. Néhány helyen jobb lett volna ha idomítást mondanak, mint az anime-ben, mert így kicsit hülyén hangzott. Aang repülő bölénye is elég élethű volt, egyedül az arca volt túl sötét, és nem látszott belőle szinte semmi.
Ezek csak apró hibák voltak, tehát összességében nekem tetszett a film első része.
Naplózva

....................................................................................................................
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #4448 Dátum: 10 aug 18, 15:26:22 »

Én a hangon besírtam és kikapcsoltam az első 10 percnél.katara hangára nem találok szavakat
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #4449 Dátum: 10 aug 18, 18:36:01 »

Énis a hetekben néztem meg még hazai moziban (mivel éppen nyaralok). Nekem Aang nagyon ellenszenvesnek nézett ki, pedig ő egy életvidám srác az animében. Katara hangján énis forogtam a székemben, párszor sikerült félrenyelni a kólát  smirksweat Amúgy nemértem, mért Az utolsó léghajlító amikor az légidomár..... Zukon tényleg nem látszott a sebhely, Appa pedig jó volt úgy ahogy Nevet
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #4450 Dátum: 10 aug 19, 08:47:25 »

De, azért jó film volt. Viszont 2 évet várjak a folytatásra  ? Figyelmeztetés   Abba beleőszülök!  Nevet
Naplózva

....................................................................................................................
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #4451 Dátum: 10 aug 19, 08:54:46 »

nézd végig animében az sokkal jobb Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #4452 Dátum: 10 aug 19, 08:58:49 »

Az a baj, hogy össze vissza már láttam belőle részeket és nagyjából tudom, hogy mi fog történni. De amúgy meg szivesen megnézném, csak úgy nincs kedvem, hogy akkor ezt a részt megnézem kövi 2-t kihagyom, majd megnézek megint 1-et, 2-t megint kihagyok. De ha meg mind megnézem, megint nem jó, mert unalmas az amit már láttam.
Az idő sok mindent megold. Egy ideig nem nézek belőle részeket, a többit meg elfelejtem és kb fél év múlva majd megnézem rendesen az egészet.  Nevet
Naplózva

....................................................................................................................
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #4453 Dátum: 10 aug 20, 13:05:52 »

Tegnap megnéztem a Predátorokat . Nem is tom milyen volt a reakcióm , nem volt csalodás de nem is ugrottam ki a székemből. Több vérre számítottam .Eléggé biztonságosra mentek és elég sok jelenetet átvettek az első részből . AvP után tiszta felüdölés volt. Nem akarok spoilerezni szóval itt abba is hagyom.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 20, 13:06:32 írta Banzai » Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4454 Dátum: 10 aug 20, 13:25:35 »

én most húzom  a Predatorok c filmet remélem jó  Hümm-hümm
Naplózva

Oldalak: 1 ... 295 296 [297] 298 299 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!