24 szep 27, 22:26:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 252 253 [254] 255 256 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1495577 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #3795 Dátum: 09 jún 28, 13:12:22 »

Ma bukkantam rá egy - az egyöntetű vélemények alapján zseniális - sorozatra, ami a Skins címet viseli. Tud róla valaki közelebbit? ^^
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
mates07
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 223


« Válasz #3796 Dátum: 09 jún 28, 13:16:40 »

Amerikában number 1 sorozat. Arról szól hogy egy csapat 17 éves különböző helyzetekbe kerül.
Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #3797 Dátum: 09 jún 28, 13:32:00 »

A kúúlon szokott menni azt hiszem, hogy az első két évad le is ment. Én is láttam az első kettőt és tetszett nagyon jó volt. A harmadik évadban már más szereplők vannak azt csak elkezdtem, de nem néztem még végig. Én ajánlom jó kis sorozat.  Mosolyog
Naplózva
Saleen S281
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 191

...:::Uchiha Saleen:::... --=EAÉ avatar készítő=--


« Válasz #3798 Dátum: 09 jún 28, 13:40:35 »


hol lehet leszedni?

javitás:  Nevet (14:48)
azt szeretném megkérdezni hol lehet leszedni?
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 28, 13:49:17 írta Saleen S281 » Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #3799 Dátum: 09 jún 28, 13:47:17 »

Hát a jutubon fennt van szinkronosan az első két évad meg a harmadiknak egy-két része feliratosan, egyébként meg a google csodákra képes.  Ohh My God

4 szó
Naplózva
mates07
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 223


« Válasz #3800 Dátum: 09 jún 28, 13:47:31 »

Ügyelj a 4 szóra és a Google a barátod. A nagyobb torrentes oldalakon fennt van. Torrent keresőn kress rá és megtalálod hogy hol.
Naplózva
Saleen S281
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 191

...:::Uchiha Saleen:::... --=EAÉ avatar készítő=--


« Válasz #3801 Dátum: 09 jún 28, 13:51:38 »

te julius 31-én elkezdik vetiteni a Cool-tvn elvileg.
Naplózva
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #3802 Dátum: 09 jún 28, 13:54:26 »

De amúgy angol sorozat, nem? És azt olvastam, hogy egy teljesen új szempontból járja körbe a tini sorozatok kérdéseit...
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #3803 Dátum: 09 jún 28, 14:04:56 »

2008ban már leadta a Kool tévé szinkronizálva és igen angol. Itt van róla körülbelül minden:

http://hu.wikipedia.org/wiki/Skins
Naplózva
Saleen S281
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 191

...:::Uchiha Saleen:::... --=EAÉ avatar készítő=--


« Válasz #3804 Dátum: 09 jún 28, 14:07:34 »

oouppsz!
ezt egy kicsit elnéztem.  Nevet
Naplózva
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #3805 Dátum: 09 jún 28, 14:08:38 »

Köszi, bero, majd átbogarászom, és mindenképp megnézem a sorozatot =}
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #3806 Dátum: 09 jún 28, 17:19:21 »

nahh szombaton nekem is megvolt a transformers 2ő Nevet igaz nemsikerült 3D ben  de  azért megvolt :'DD
állatira tetszett Nevet voltbenne  izgalom... látvány..poén...romantika..ami sztem kicsit sokvolt de még  pont  elfér a többi mellé Nevet tuti h megnézem még párszor  mert  1X  űen kell!! xDD
remélem hamarosan lessz  torrenten elfogadhato  verzsönben és akk lehet  lefelé szedegetni Nyelvesít
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3807 Dátum: 09 jún 28, 17:57:13 »

Én is a jó minőséget várom Nevet már nagyon érdekel a film  Kúl
Naplózva
mates07
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 223


« Válasz #3808 Dátum: 09 jún 28, 18:07:02 »

Az minimum 2 hét míg lecsökken a néző, a háttér zaj a mozikban és lehet buherálni az hang be-ki menetet.
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #3809 Dátum: 09 jún 29, 07:56:54 »

Tranformers 2 Revenge of the Fallen


Ha megengedtetik akkor először a szép és jó dolgokkal kezdeném, mert azokból van kevés. Az első rész hatalmas problémáját sikerült megoldani. Végre nem dolgozott hiába a CG team, hisz ezúttal nem remeg a kamera a csatajelenetek közben.
Aztán ott volt az a mexikói srác, akiről tényleg elmondhatni, hogy voltak egész jó poénjai, szal respect. LaBeouf sem volt már annyira idegesítő kis geek mint az elsőre részben. Azt hiszem itt végezhetek is a jó dolgok felsorolásával.
A múvi végére végre megismerhetjük Bay összes perverzióját. Nem ez nem jó. Újra sikerült minden létezőt felrobbantani a faasztaltól kezdve a vizes hordókig minden lánggal robban ami létezik. De itt most már nem állt meg a kis aranyos. Sikerült szinte minden rassz előítéletet beleerőltetni a filmbe. Ugye ott van a dumbass nigga őrmester, a gusztustalan csigazabáló franciák, az egyiptomi törpe, a geek mexikói és végül a dicső amerikaiak akik mindenhol ott vannak jót cselekedni.
Ott van Megan Fox akit a világon létező összes sexi ruhába beöltöztettek hasáig érő dekoltázzsal. Nem értem, hogy az akciójelenetek alatt miért nem csak a melleit mutatták, hisz úgyis mindenki azt nézte.
A sztori túl láma ahhoz, hogy szót ejtsek róla. De van pár kérdésem, aki megválaszolja őket kap egy Scooby-snacket. Ha volt még ötszázmilliárd álca, akkor azok hol voltak az első részben? A Fallen tud teleportálni, egy mozdulattal szarrászed egy piramist… miért várt egészen a végéig ha ennyire imba? Simán szarráalázhatott volna mindenkit. Ugyebár ha magadhoz veszed egy álca vagy egy autobot „szívét” akkor magadba építheted a részeit. Mi a redvás bayért nem csinálták ezt az összes álcával? Úgy túl egyszerű lett volna győzni?
És végül a Fallen terve. Biztos nem figyeltem de miért olyan jó neki ha a Földtől elveszi a napot? Csak mert az gonosz, oszt kész? Kicsit hasonlít a South Parkban Káosz professzorra. Mi motiválja a tetteire? Miért nem jó neki más nap a világegyetemben?
Infantilis poénok (lerágtam az alkaromat amikor Fox lábát dugta a robot), undorító pátoszos zene, idegesítő karakterek (Sam anyját egy trágyás lapáttal basztam volna fejbe) egyszerűen minden van. Az meg már mindennek a teteje, hogy Bay pofátlanul odatolja az arcunkba az összes általa készített film poszterét. Lehet utalgatni, oké, de azt lehet diszkrétebben is tenni, mint ahogy pl az SW-ben is vannak Indiana Jones utalások.
Tele van fölösleges nyállal, a múvi végén meg már meg sem lepődtem, megint van eltűnés a naplementében egymás amerikai farkát ráncigálva közben. Egyedül a júeszéj zászló hiányzott.
A vicc, hogy Bay azt nyilatkozta, hogy most valami nagyon EPIC dolgot fog alkotni ami az SW Birodalom visszavághoz hasonlítható. Ehhez képest nem jutott tovább a pisi-kaki poénokon. Kíváncsian várom, hogy a harmadik részben a robotok milyen testfolyadékot fognak folyatni, ha menstruálnak akkor már meg lesz az összes kellék.

4/10

...és egy gyöngyszem...

Los Cronocrimenes


A film a feléig nem okozott semmiféle döbbenetet számomra, aki már elég sok időutazós, időhurkos filmet látott, könyvet olvasott, azonban a felén túl igencsak pofán csapott.
Hősünk Hector, egy már idősödő, pocakos ember, fáradtan tér haza a boltból, nemrég költöztek a gyönyörű új házba, ahol ahogy ő gondolja, már életük végéig fognak élni a feleségével. Azonban egy az erdőben vetkőző fiatal nő olyan események láncolatát hozza magával, amire még gondolni se gondolt volna Hector mikor kinyitotta reggel a szemét.
A film középpontjában a változtatni akarás áll. Hector aki először még csak meg akarja javítani az időutazás okozta reprodukciót, egy szörnyű dolog szembesülése után, már csak a változás lebeg a szemei előtt. És itt jön a filmnek a nagy kérdése, vajon minden előre meg van írva ami a múltban történt, s képtelen bárki is változtatni azon, vagy vannak azért variánsok amiket képes Hector megváltoztatni a múltban. És ha képes, akkor vajon fel lesz képes használni egy ártatlan életet arra, hogy rendbe hozzon mindent?
A zene valahogy számomra a LOST sorozatot idézi, a cliffhangereknél feltűnően hasonlítanak, és még mindig fel tudják borzolni a hátamon a szőrt ezek a hanghatások.
Egyedüli rossz pontként talán a színészeket hoznám fel, legalábbis Hectort mindenkép. Nincs vele sok baj, de a dolgokra való reagálás nem az erőssége, vagy csak én értettem félre valamit. De például egy ember szerintem annyiban nem intéz el egy súlyos sérülést, hogy egyszer felkiált, aztán már jól is van. Ettől az apróságtól eltekintve kitűnően hozza a teljesen elkeseredett, amolyan „miért is kellett nekem oda mennem” embert.
Egyszerűen mindenkinek ajánlom aki bírja az ilyen időparadoxonos, időutazásos dolgokat. Külön megemlítem, hogy elég kisköltségvetésesnek néz ki (körülbelül fele annyiba kerülhetett mint Megan Fox sminkje meg digitális feltuningolása), szal aki csak a modern csili-vili CGI cumókra van rákattanva az itt csalódni fog.

8/10
Naplózva
Oldalak: 1 ... 252 253 [254] 255 256 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!