24 szep 27, 21:11:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 651 652 [653] 654 655 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1494932 alkalommal)
0 Felhasználó és 82 vendég van a témában
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #9780 Dátum: 14 jún 02, 08:54:17 »

You know nothing Syzy Snow.  Nevet

Missandei jó hogy egy 11 éves kislány a könyvben.  Nevet Bár nekem tetszik filmben a szála Szürke Féreggel.
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9781 Dátum: 14 jún 02, 08:57:22 »

Ser Friendzone jelenete váratlan volt számomra egy kicsit, régen olvastam már a könyveket, na.

A bogárölős jelenetnek nem láttam sok értelmét, biztos van valami mély filozófiai mondanivalója, ha már 5 percet rászántak, majd elgondolkodom rajta a Dust In The Wind dallamára. Nevet

Az előzetest készítők meg bekaphatják, Sansa jelenetéből kivágták a legfélreérthetőbb mondatot, ami utána az epizódban teljesen más kontextusba került. Már bejátszották ezt egyszer, amikor Arya "leszúrja" a Vérebet.

« Utoljára szerkesztve: 14 jún 02, 09:00:45 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9782 Dátum: 14 jún 02, 09:39:42 »

Örültem hogy végre Jorah lelépett Danytől, nem tudom hogy a könyvekben milyen filler részeket raktak még hozzá, de ez így volt jó hogy csak egyszerűen lelépett.

Néztem a jelenetet amikor a lándzsát törölgeti a fegyverhordozó de ott nem tűnt fel hogy bármivel is bekente volna a pengét, kár pedig jó lett volna ugyanúgy eldugva részletezni mint a nyakláncot az esküvőn.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9783 Dátum: 14 jún 02, 11:16:25 »

A következő rész is izgalmas lesz.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=-FqIe6ID0ms" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=-FqIe6ID0ms</a>
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #9784 Dátum: 14 jún 02, 18:13:09 »

Megnéztem a harcot,mert már szinte a csapból is ez folyt.Úristen de durván szétnyomta a fejét.A könyvben nem volt ilyen hatásos Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9785 Dátum: 14 jún 02, 18:16:05 »

Még nem láttam a részt, de a facebook-os kommentek meg egyéb netes infók alapján a világ nem TWD-rajongó plebejus rétege most valami meglepőt látott, hogy jé ilyen is van. Nyelvesít
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9786 Dátum: 14 jún 02, 18:37:41 »

A twd más. Ott egyáltalán nem szerethető karakterek néha, meghalnak, de az is elviselhető látvány. Itt szerethető is volt és nagggyon kellemetlen látvány volt. Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9787 Dátum: 14 jún 02, 18:43:52 »

Ez sokkolt, nem olvastam a könyvet. Bosszantott hogy Oberyn az elvakultsága miatt halt meg, lazán győzhetett volna. A hegy csak lóbálta azt a pallost látszott hogy ki dominálja a harcot... Bosszantó volt... ÉS a vége, hát nyeltem nagyokat és anyáztam magamban. Ser Friendzone-t sajnáltam nagyon. Arya nevetésén felnevettem én is. És Sansa Sexy abban a ruciban a végén... huhh ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9788 Dátum: 14 jún 02, 18:47:34 »

AKKOR OLVASSÁTOK EL!

Oberyn herceg közelebb lépett.
- Mondd ki a nevet! - Egyik lábával a Hegy mellkasára lépett, és két kézzel felemelte a pallost.
Hogy Gregor fejét akarta-e vele lecsapni, vagy a sisak szemnyílásába kívánta döfni, Tyrion
soha nem tudta meg.
Clegane keze villámgyorsan odakapott, és megragadta a dorne-i lábát a térde mögött. A Vörös
Vipera vadul lesújtott a pallossal, de elveszítette az egyensúlyát, és a penge nem tett egyebet,
csak újabb horpadást okozott a Hegy alkarvértjén. Aztán mindenki megfeledkezett a kardról,
ahogy Gregor marka rászorult a dorne-i lábára, csavart rajta egyet, és magára húzta ellenfelét. Ott
dulakodtak a porban és vérben, a törött lándzsavég ide-oda imbolygott. Tyrion rémülten látta,
hogy a Hegy a herceg köré fonta egyik hatalmas karját, és szorosan a mellkasára vonta, mint egy
szeretőt.
- Dorne-i Elia! - hallotta mindenki Gregor hangját, amikor olyan közel voltak, hogy összecsókolózhattak
volna. Mély hangja dübörgött a sisakban. - Megöltem a sivalkodó kölykét! - Szabad
kezével Oberyn védtelen arcába kapott, acélujjait a szemébe döfte. - Aztán erőszakoltam meg! -
Clegane ököllel a dorne-i szájába sújtott, apró szilánkokra forgácsolva a fogait. - Aztán bezúztam
a kurva fejét! Így! - Amikor hátrahúzta roppant öklét, a páncélkesztyűjéről lecsorgó vér mintha
gőzölgött volna a hideg hajnali levegőben. Hátborzongató reccsenés hallatszott.

Homok Ellaria az iszonyattól eltorzult arccal felsikoltott, Tyrionból pedig bugyogva feltört a reggelije. A térdein
találta magát, szalonnát, hurkát, almás süteményt meg két adag, hagymával és tüzes dorne-i borssal
sütött tojást okádott a porba.
Nem hallotta, ahogy az apja kimondta az ítéletét. Talán nem is volt szükség szavakra. A Vörös
Vipera kezébe tettem az életemet, ő pedig elejtette.
Amikor, túl későn, eszébe jutott, hogy a kígyóknak
nincs is kezük, hisztérikus kacagásban tört ki.
Már félúton jártak lefelé a csigalépcsőn, amikor rádöbbent, hogy az aranyköpönyegesek nem
a toronyszobába viszik vissza.
- Sötétcellába zárnak - mondta. A katonák nem feleltek. Miért is pazarolnák a levegőt egy halottra?
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 02, 18:49:29 írta Saphira » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9789 Dátum: 14 jún 02, 18:59:28 »

Hát igen, speciel ez is jobban megvolt oldva a sorozatban.  Faceg
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9790 Dátum: 14 jún 02, 19:12:37 »

Lol, éppen akartam is ínri hogy valaki adjon már egy oldalszámot, mert úgy emlékeztem könyvben menőbb jelenet volt Nevet És valóban. Bár a cenzúrával a sorozatban tényleg nem baszakodtak, maga a harc béna volt.

A többit áttekertem nagyjából, de Arya nevetése epic volt, legjobb jelenet részben, illetve hát abból amit láttam xD
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 02, 19:13:36 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9791 Dátum: 14 jún 02, 20:19:40 »

Megnéztem youtubon. Hú, de utálom a Hegyet. Megérdemli, amit kap, többet is érdemelt volna. Nevet

Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9792 Dátum: 14 jún 02, 20:43:17 »

Tényleg 3-4 perc volt összesen a nagy csata, vagy én valami cenzúrázott változatot néztem? ikszdé

Ami a végét illeti, hát Gregor módszere tényleg durva volt. 28 Weeks Later-ben pont nem rég láttam egy ugyanilyen ölést.

Szegény Oberyn, sajnálom nagyon mert a könyvben érdekes karakter volt.

Ez a jelenet jobb volt könyvben szerintem. Sokkal drámaibb volt az egész valahogy, meg hosszabb is. De azért jól összehozták szó se róla. Gregor meg egy fasz. ikszdé

A többi dolog se volt rossz, bár azért azok időhúzósak voltak kicsit. A Jorah-os jelenetet jól elkapták, a Missandei meg Szürke Féreg rész elég felesleges szerintem, időhúzás csak.

Arya kattant kissé, de király jelenet volt.

Ja igen, és a Ramsay és öreg Bolton jelenet tetszett még.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 02, 20:44:54 írta Aes Sedai » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9793 Dátum: 14 jún 02, 22:02:53 »



Mekkora hegyomlás ez az ember... értitek: HEGYomlás.  Kúl Azt hiszem, inkább megyek aludni...  Byebög

Californicationst néz még valaki?

"Yes we are fucking fucked, but we have been fucked before. In the ass, legs pinned behind our ears, not a drop of lube, but we always come out smiling. You know why? Because that's just the kinda happy-go-lucky sluts we are, my man."
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 03, 19:06:32 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9794 Dátum: 14 jún 06, 08:28:31 »

És igen  Nevet



Remélem, a Californicationt nem azzal fogják lezárni, hogy Hank megint összejön Karennel és boldogan élnek, amíg meg nem halnak... nagyon sablonos megoldás lenne. Az új csaj sokkal szimpatikusabb, szerintem vele kellene összejönnie, Karennel pedig végre békén hagyniuk egymást.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 651 652 [653] 654 655 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!