24 szep 27, 17:34:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 648 649 [650] 651 652 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1494496 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9735 Dátum: 14 máj 30, 22:43:49 »

Hát lehet, hogy a folytatása nem lenne jó, de hátha ez lenne a kivétel. Max egy mozijegy árát kockáztatnám vele, annyit megér. xD
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9736 Dátum: 14 máj 30, 22:48:45 »

Talán, hátha Disney elkezdi komolyan venni ezeket a folytatásokat.
 Én azért már csalódtam néhány kedvencem folytatásában (Kis Hableány 2, Aladdin: Return of Jafar, Atlantis 2, Pán Péter 2 stb.) Az egyetlen Disney folytatás, ami tetszett az az Aladdin és a tolvajok fejedelme volt. Nem valami jó rajzolás, de azért a történet, karakterek és a dalok jók voltak benne.

Egy Disney folytatás van csak, ai jobb volt az eredetinél: Mentőcsapat Kenguruföldjén. Azt moziban is adták, csak hamar levették és így nem maradt meg a köztudatban. Az tényleg jó lett.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 30, 22:54:35 írta zitagirl » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9737 Dátum: 14 máj 31, 19:45:07 »

Valahogy eszembe jutott a gyerekkoromból Pinky és Brain, fogalmam sincs, miért. Nyelvesít

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=snO68aJTOpM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=snO68aJTOpM</a>

Emlékszem, amikor valahol hülyeséget mondtak Attiláról, már 6 évesen is felháborodtam. Nevet
Itt: https://www.youtube.com/watch?v=n9aYrURLHh0

"Attila was a mighty Hun, he ransacked Asia Minor just for fun, but when he got to Europe's banks, he was routed by an army of heroic Franks", azért ez nem így volt, de mindegy, elég sok mindenkiről mondtak hülyeséget ebben a részben. ikszdé

A diktatorsong meg csak németül jó. kacsint

https://www.youtube.com/watch?v=B_STMGD1D8I

Bár nem értem, miért kezd Attilával (megint), az eredeti angolban ő nincs benne. ikszdé

Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9738 Dátum: 14 máj 31, 21:02:25 »

Az a nagy poén Aes, hogy volt egy jelenet 40 éve egy régi Doctornál és nem tudták ki mentette meg 40 évig. Volt egy csomó olyan rajongó is, aki már meghalt és nem derült ki számukra, hogy Clara volt. Szegények. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9739 Dátum: 14 máj 31, 21:16:25 »

De azt hogyan? xD Akkor még nem tudhatták előre szerintem 50 évre, hogy mit terveznek. xD
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9740 Dátum: 14 máj 31, 21:19:32 »

Egyszerű. Visszanézték a régi sorozatot és kitalálták ezt, hogy megválaszoljanak néhány kérdést.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9741 Dátum: 14 máj 31, 21:19:55 »

Hagytak egy rést, hogy majd később betömik. Nevet
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9742 Dátum: 14 máj 31, 21:24:44 »

Vagy tényleg előretervezték ezt és hagytak egy üzenetet a készítőknek, hogy ez legyen benne. Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9743 Dátum: 14 máj 31, 21:46:26 »

Igazából nagyrészét úgy írják hogy mindig maradjank nyitott kapuk a később magyarázatok miatt.
Plusz ugye a szálcsatolás.

Ezt még MOffat is mondta párszor.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9744 Dátum: 14 máj 31, 23:02:22 »

Na, megnéztem a The Day of the Doctor-t. Jóféle volt ez. Szerintem egy kicsit többet is ki lehetett volna hozni ebből a koncepcióból, de ettől függetlenül is jól össze volt rakva ez a rész. Nekem nagyon tetszett a War Doctor figurája, tényleg nem volt gonosz egyáltalán. xD De ő nem "számozott" Doktor ugye? Tehát nem tartozik azok közé, akiknek sorszáma is van? Akkor ő a Nulladik Doktor. ikszdé

És jó volt Rose-t is látni, még ha valójában nem is ő volt. Viszont tetszett ez az egész elképzelés, hogy a szuperfegyver a Doktor jövőjéből vesz egy képet, amit használhat.

Clara-nak egy kicsit kevéske szerep jutott most ebben, bár végülis ez a special most nagyon a Doktor karakterére volt kihegyezve. (Azért Martha vagy Donna még belekerülhetett volna. Meg Eccleston, bár tudtommal ő nem vállalta, el nem tudom képzelni miért. Bár annyi Doktorral már lehet zavaros is lett volna. xD)

Nagyon megható volt a War Doctor története, főleg, hogy az elején Tennant és Matt is mennyire iszonyodtak tőle, de aztán mégis sikerült feloldani ezt a helyzetet.

Az öreg a végén, aki a kép valódi címét megmondja, az hányadik Doktor volt?

Ja, és jók voltak a harcok is, csak kevés volt belőle. Ez a Time War aztán igazán egy embert próbáló küzdelem lehetett.

« Utoljára szerkesztve: 14 máj 31, 23:07:06 írta Aes Sedai » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9745 Dátum: 14 máj 31, 23:18:04 »

Idézet
Akkor ő a Nulladik Doktor.
Valójában úgy van hogy a klasszikus évadokban  van a Doktor 1-7ig, van egy '90es évekbeli movie (ő a 8.) és Eccleston ugye a 9.
A War Doki pedig a 8. és 9. közé tehető és a Doktor "megtagadta" őt mint doktort de a regeneráció szempontjából számít a létezése. 
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9746 Dátum: 14 máj 31, 23:20:46 »

Nemcsak, hogy ő számozott Doctor, hanem még a David Tennant kézéből lett Doctor is az. Úgyhogy teljesen felborult a számozás és Matt Smith lett így a 13.  vagyis utolsó Doctor. (Mert volt egy olyan infó a klasszikusból, hogy 12-szer regenerálódhat csak a Doctor.)

Rose nem szerepelt, de Nikuccia tűzzel-vassal harcol azért, hogy szerinte Rose a Bad Wolf, pedig nem. Nevet

Ecclaston egy gyökér, aki nem szereti a DW-t.

Az öreg a 4. Doctor. 7 évig volt Doctor és ő volt a legsikeresebb. Általában ha azt mondták, hogy Doctor, akkor ő ugrott be az embereknek az új sorozat előtt. A 7. meg szegény borzasztóan jellegtelen, róla kb. senki nem tud semmit és senkit nem érdekel. Nevet

Clara amúgy lemossa Roset szerintem. Roset csak azért szeretik az emberek, mert ő volt az első. Nevet
Ami tetszik benne még, hogy először láttam filmben olyat, hogy egy nő valami áldozatot hoz egy férfiért és nem csak sikítozik, hogy mentsék meg. Azóta sem láttam ilyet, csak Clara időörvénybe ugrását. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 31, 23:23:10 írta Gdat88 » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9747 Dátum: 14 jún 01, 09:41:33 »

Pedig még mindig Rose Tyler a Gonosz Farkas, Gdat. Mosolyog És nemcsak ezt az egy marhaságot írtad most, de mindegy, mindre azért már fárasztó lenne írni.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 01, 09:43:22 írta Nikuccia » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9748 Dátum: 14 jún 01, 10:01:43 »

Akkor csak arra az egyre válaszolj, hogy miért mondta azt a Bad Wolf, hogy most éppen Rose Tyler képét választotta a Doctor segítői közül? Nem azt mondta, hogy ő az. Hanem, hogy erre a kinézetre esett jelen pillanatban a választása. Mert a Doctor múltjából akart segítőt választani, csak mondta, hogy összekeverte, de mert a jövőjéből választott, de akkor már marad ez. Ha ő lenne Rose, akkor nem is kéne választania. Rose egy sima ember.

Rose később is szerepelt, de senki nem kérte tőle, hogy legyen szíves kezdeni már valamit az ellopott földdel, ha akkora hatalma van mint Istennek. Ez az állítás millió sebből vérzik és nem tudom, hogy a rajongáson kívül mi más okod lenne ezt hinni.

Idézet
És nemcsak ezt az egy marhaságot írtad most, de mindegy, mindre azért már fárasztó lenne írni.
Ez elég undorító és gyerekes "érvelés". Vagy indokold meg mire gondolsz, vagy ne vagdalkozz minden alap nélkül.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 01, 10:18:19 írta Gdat88 » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9749 Dátum: 14 jún 01, 10:22:29 »

Most biztos nevet a tudatlanságodon a képernyő előtt.  Nevet Niki elég sokszor "érvelt" már a leírtakkal, szóval változás nem lesz.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 648 649 [650] 651 652 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!