24 szep 27, 21:22:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 459 460 [461] 462 463 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1495022 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6900 Dátum: 13 jún 16, 22:49:13 »

Az pedig, hogy ott megölte a Lannister kölyköt saját magáért valahogy nekem nem volt összeegyeztethető azzal, hogy ő sírva könyörgött az őrült királynak, hogy ne engedje be Tywinékat, mert el fogják őt árulni.



Idézet
Az az ember nem hitte, de Jamie erről nem tudott, ha visszagondolsz, akkor eléggé meglepett arcot vág, mikor egyel kevesebb keze lett, mint amennyi alapjáraton volt neki.

Köszönöm, hogy te is megerősítetted azt, amit írtam. Mosolyog
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6901 Dátum: 13 jún 17, 08:09:02 »

Lol mik mentek itt. xDD

Jaime-t én nagyon bírom. Nevet

 OFFFF

Egy kicsit beleoffolok a GoT topicba egy kérdéssel: nem tudja valaki, hogy van e olyan film vagy képregény, amiből az Avengersben szereplő vörös hajú szovjet jócsajról tudhatunk meg többet? Eléggé bejövős karakter. ikszdé (Főleg mert régebbi itteni frpg-ben tesómmel terveztünk egy karit, aki eléggé hasonlított volna rá. xD) Meg érdekelne, hogy mi a fenét csináltak az íjas csávóval Budapesten, amire a filmben utalnak. ikszdé

(És igen, gugli a barátom, de nem ebben az esetben, mert milyen barát az aki ilyenkor gyakran a spoilert is a képembe tolja egyből? xD Inkább nem kockáztatok.)
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6902 Dátum: 13 jún 17, 09:01:59 »

A vörös hajú jó csaj Fekete Özvegy.

És nemrég jelent meg a képregény, amelyben kiderül, mit csináltak Sólyomszemmel Budapesten: http://www.origo.hu/filmklub/blog/hir/20130215-a-marvel-uj-kepregenyebol-kiderult-mit-muveltek-a-bosszuallok-budapesten.html
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6903 Dátum: 13 jún 17, 09:06:14 »

Köszi, ennek utána kell majd néznem. Nevet Jó fej az a csaj és jól is néz ki. xD

Bertesy András Nevet Csak nem nemesi származású? xDDD
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #6904 Dátum: 13 jún 17, 09:08:26 »

Aztán utána állj neki az általam már sokat emlegetett Ultimates 1-2-nek (a harmadikat nehogy elolvasd, nagyon rossz). Ott is van bőven Black Widow, főleg a másodikban.
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6905 Dátum: 13 jún 17, 09:15:18 »

Most, komolyan kérdezem, aki benne van a témában írja már le milyen pozitív dolgokat lát az Avengersben film-képregény?

Még nagyon-nagyon régen szerettem a Marvel Extrát, de valahogy ami most van, nem igazán jön be. Nem vagyok sznob, csak szeretném szeretni ezt az univerzumot.  Mosolyog
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6906 Dátum: 13 jún 17, 09:23:57 »

Err majd Laterneman tud neked érdemben válaszolni, én csak a filmről írok pozitív dolgokat: egy jó, izgalmas akciófilm, sok bunyóval, szép látványvilággal, elfogadható történettel és remek színészekkel. Nevet Nekem ezért tetszett.
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #6907 Dátum: 13 jún 17, 09:28:59 »

A film szerintem gagyi lett, de az mindenképp elmondható róla, hogy az első és eddig egyetlen alkotás, amely képes volt több képregénykaraktert összefogni. Az előzményfilmek is működtek és végül az Avengers is, ami nagy szó. Nem csak a geekek mentek el megnézni, hanem azok is, akiknek sejtésük sincs az egészről - kasszasiker lett.
Az más kérdés, hogy szerintem a sztorit jobban összerakhatták volna, és Loki a filmtörténelem egyik leggagyibb főgonosza lett, aki bár God of Mischief, mégis folyamatosan szív, és mindenki úgy veri át, ahogy akarja (lásd a Black Widow-os jelenet)

A képregényeknél én csak az Ultimate univerzumos csapatot ismerem, a régi 80-as évekbeli Avengersről maximum kiskoromban olvastam néha utána wikikből. Az Ultimates viszont nagyon jó és szépen kidolgozott képregény, legalábbis az első két volume. Loki ott valóban a megtévesztés mestere, aki nyilván a végén elbukik, mint minden főgonosz, de addig elég rendesen zavarja a rendet.
Szóval azt nagyon ajánlom mindenkinek elolvasásra, mindenféle előismeret nélkül is élvezhető.



Meg tele van gyönyörű képekkel is
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 17, 09:33:29 írta Laterneman » Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6908 Dátum: 13 jún 17, 09:32:55 »

A filmben sok a jó szereplő és a rengeteg klisé. A CGI meg tényleg jó.

Viszont már ott kiakadtam, mikor földre hulló antiprotonokról beszéltek.Szomorú

A történet meg nem volt kidolgozva, nem fektettek rá igazán hangsúlyt, kicsit átment a bohóckodás szintjére. Loki terveinek hátterére egyáltalán nem derült fény.

De még mindig az antiproton a legnagyobb fájdalom. Szomorú
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6909 Dátum: 13 jún 17, 09:40:22 »

Hát Avengersben a technoblabla kifejezetten súlyos volt. ikszdé Én többször is felröhögtem, sztem még Star Warsban is jobb. Nevet

Ami Lokit illeti szerintem jó volt, nem a képregényhez viszonyítva, hanem önmagában, nekem tetszett a balf*szkodása.

Az előzményeket is meg kell néznem mindenképpen, amint megint tudok végre rendesen torrentezni, összeszedegetem őket. Főleg Hulkra vagyok nagyon kíváncsi. Nevet

Egyébként én nagyon várom a folytatását a filmnek.

Szerk.: baromi jók ezek a rajzok.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 17, 09:43:49 írta Aes Sedai » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6910 Dátum: 13 jún 17, 09:53:54 »

Látom most már mindig meg fogom kapni ezt a CGI-t.  Nevet

Köszi a válaszokat, csak megint le fogtok sznobozni, ha azt mondom, hogy a lassabb hangvételű képregények jöttek be eddig, mint pl: a Watchmen, vagy a noir-os Sin City.

Marvellel is pont úgy jártam, hogy akkor kezdtem képregényt olvasni speciel a  pókembert, meg a Marvel Extrát amikor a Kraven utolsó vadászata volt, meg Gwen halála, szóval pont a 80-as évek történetei voltak akkor középpontban, amelyek megint komolyabbnak számítottak.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6911 Dátum: 13 jún 17, 09:56:16 »

Csak az a baj, hogy az igazi Loki nem volt balf*sz.

Bár nekem nem valók az ilyen filmek. Már ott is minden kínom volt, mikor megtudtam, hogy ilyen Amerika kapitány típusú szuperhősök fognak germán istenekkel harcolni... Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6912 Dátum: 13 jún 17, 09:59:19 »

Én egy évvel a bemutató után néztem meg a filmet, mert addig elrettentett előle, hogy a kedvenc külföldi mitológiám szereplői ilyen közegbe kerülnek. ikszdé De ha Loki nem is Thor legalább tényleg menő volt, és jó volt Thornak is. Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6913 Dátum: 13 jún 17, 10:15:19 »

Hát, szerintem Loki még így is menőbb volt, min az agyatlan izomdarab. Nevet

Kedvenc mitológiád? Ezért még számolunk, Aes...
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 17, 10:15:52 írta Saphira » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6914 Dátum: 13 jún 17, 10:26:21 »

Most milyen legyen Thor? ikszdé Olyan, mint a nép ami hitt benne. xDD (ez persze erősen sztereotíp volt  Pojén)

Am meg a "kedvenc külföldi mitológiám"-at írtam, a külföldi direkt azért került oda, hogy hangsúlyozzam, hogy a magyart nem véve, nehogy valaki felbőszüljön itt nekem és agyoncsapjon egy random kéziszerszámmal. ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 459 460 [461] 462 463 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!