24 szep 27, 21:00:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 331 332 [333] 334 335 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1494821 alkalommal)
0 Felhasználó és 83 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4980 Dátum: 11 júl 26, 14:46:25 »

Ritli a te kedvedért módosítok a mondaton , mert látom előtört belőled a nő. :'D
Próbálkozásaik látszottak abban , ahogyAN az ostrom lezajlott...
Remélem , így már érthető a mondat és sajnálom , siettem gépeléskor. ^^"

Kiskakas , olvass ne csak a betűket nézd kiemelve 5mondatonként 5 szót. Mellesleg a Gyűrűk Ura moziváltozata 3óra , de a rendezői változat ajánlott annak aki olvasta is.

Ott a gond Hiei , nem 20 évesen kellet volna a mesevilágba belekezdened. Ezek után nincs miről beszélni ezzel kapcsolatban , köszönöm a választ és valahogy éreztem , hogy nem olyan régen kezdted el a sorozatot. Mosolyog
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4981 Dátum: 11 júl 27, 12:23:48 »

Jajj bocs Nevet "Ahogy" helyett "hogy"-ot olvastam :3 Ezvan Nevet

De ami a buta hp-nél fontosabb, tegnapelőtt megnéztem az új Micimackót Nevet Hogy az milyen csodásmesés volt *-* Tisztára régi Micimackó feelinges Mosolyog Aki szerette annak mindenképp ajánlom annnnnnyira nosztalgikus Pirul Egyedül Róbert Gida a gyanús, mert kicsit másképp néz ki meg a hangja is más, de minden más fantasztik Ámor


"Meeert a Tigris az mindig egy jellem,
Sőt jellem és tigris az egy,
A fejében süvít a szellem,
A lába meg ugrik ha megy.

Tarka-barka, nyalka-falka, bam bam bam bam bam,
A szellemes jellemes kellemes Tigris az ééén vagyok magam.
Éééén vagyok magam! Rrrrr..."
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4982 Dátum: 11 júl 28, 05:38:09 »

Micsoda? Új Micimackó van? Miről szól? Én oda vagyok a Micimackóért, gyermekkorom egyik kedvenc mesélje, bár mostanában láttam sorozatot és szomorú hogyan elrontották, már nem is rajzolva van, és egyszerűen Undorító.
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4983 Dátum: 11 júl 28, 10:48:27 »

Igen új Micimackó Pirul No para a rajzolás tökre olyan mint a régi. A hangok is. Kivéve talán Róbert Gida meg Zsebiba hangja más ami feltűnt nekem Mosolyog Az egyetlen modern rajzolás meg talán az amikor Micimackó egy csomó mézet hallucinál maga köré Nevet

Rögvestről szól ikszdé De többet nem mondok nézd meg :3 Jahh és ugyanolyan könyvesen van mesélve mint az eredetiek Mosolyog Tessék itt egy előzetes:
http://www.youtube.com/watch?v=SPokq51yJm8
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4984 Dátum: 11 júl 28, 11:05:24 »

Juuuj én nem is hallottam erről. *.* De jóóó! Én is meg fogom nézni. Te moziban nézted meg vagy gépen? :3
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4985 Dátum: 11 júl 28, 12:08:19 »

Hehe gépen Nevet Tök hamar tök jó minőségben le lehetett szedni Mosolyog Már vagy 2 hete megvolt de csak most néztük meg Mosolyog
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4986 Dátum: 11 júl 28, 12:16:47 »

Én is le fogom szedni, ha lesz időm. *.* Hiei-jel nézted meg?  Ohh My God Nem tudom elképzelni Micimackót nézni.  ikszdé
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4987 Dátum: 11 júl 28, 13:15:00 »

Neeem Nevet Bátyámmal néztük meg ikszdé Ő is Micimackó fan Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #4988 Dátum: 11 júl 28, 22:53:27 »

Lelövök egy poént Gidánkról kacsint Tudtommal az original first Micmaccban, a mittomilyen Kristóf volt a gyerek hangja. Tudjátok Géza a Barátok közt-ből. Gondolkozik Mikor újraszinkronizálták, kapott egy másik hangot. A mostani moziban nem tudom ki a hangja, de lehet hogy megint új, elvégre a gyerekek felnőnek, a többi figurát (szerintem Zsebi is hasonló okokból kapott más hangot) felnőttként szinkronozták. (pl. Micmacc Mikó István)
Ürge a legjobb (Mert én benne se vagyok a könyvben áááááá *zuhan*)
Mellesleg: Az újraszinkronizáláskor cserélték le Róbert Gida hangját, sőt, mielőtt ürge belezuhanna a lukba más a szöveg és a hangsúly is.
Ilyen észrevételek vannak az Aladdinnal kapcsolatban is. (Az 1AÉ topicban már kiderült, hogy kényes vagyok a hangokra ^^")
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4989 Dátum: 11 aug 07, 20:55:22 »

Nah jöttem egy új filmmel. A címe, The Moon.

Sam Bell (Sam Rockwell) egy nagy multinacionális cég - a Lunar Industries - alkalmazottja. Feladata a Hold túlsó oldalán kitermelt Hélium 3 izotóp összegyűjtése és a Földre juttatása, mely tiszta energiát biztosít minden ember számára. Munkaszerződése három évre szól, melynek során egyedül kell élnie egy holdbázison egy Gerty (hangja Kevin Spacey) nevű számítógéppel. Ha a szerződése lejár, visszatérhet a Földre feleségéhez Tesshez és pici lányához. Tess Eve-vel terhes volt, mikor Sam elindult három éves útjára. Mivel a bázis a Hold túlsó oldalán van, és tönkrement a rádióadó, nem tud élőben kommunikálni családjával, csak videóüzeneteket tud küldeni és fogadni a cég műholdján keresztül.
Már csak két hete maradt a hazaútig de egyre nehezebben viseli az egyedüllétet. Hallucinációk gyötrik, munkáját egyre nehezebben végzi. Egyik kinti útján balesetet szenved: nekiütközik holdjárójával egy bányagépnek és eszméletét veszti.

És ez után kezd még izgalmasabb lenni.
Véletlenül találtam rá igazából a Film +-on Nevet ahol csak Z (vagyis elég béna, gyenge filmek mennek legtöbbször) véletlenül oda kapcsoltam és pont akkor kezdődött, és megtetszett a kép, ahogy fényképezve volt meg a kamera beállítás, mondtam is itthon, hogy ez nem lehet gagyi film hisz gyönyörű. Plusz a zenéjét Clint Mansel szerezte, akit nagyon-nagyon szeretek, mert gyönyörű a zenéje.  Pirul
Így megnéztem és kicsit sem csalódtam, nagyon jó film, tényleg.

Ui.: Kevin Spacey egy géphez add hangot, egy ronda nagy géphez, de van egy kis monitor, ami egy smiley-t mutat az állapotáról így egyszerűen tündéri.

Itt a trailer:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=twuScTcDP_Q" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=twuScTcDP_Q</a>

---------------------------------------------------

Köszi Ritli, felkeltetted a figyelmem, mindenképpen megnézem akkor. Nagyon szeretem a Micimackót. Nevet (Egyik kedvenc részem a Cowboyos  Pirul)
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 07, 21:09:48 írta Minagi » Naplózva


dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #4990 Dátum: 11 aug 08, 20:22:13 »

Hát,túlvagyok 3 elég érdekes filmen:

Amerika kapitány: Tökjól kezdődött,de a végére tök más lett. Egy II. Világháborús filmet mért kell olyan hiperszuper 2999 évi fegyverekkel feldobni, nemtudom. Alapötlet nemvolt rossz,de pölö a Hydra sajátos terjeszkedését,a németek mértnem vették észre? (Vagyis rájött 3 ember -.-""") Szerintem a film 7/10

A tébolyultak: Úgy ajánlották,hogy egy nagyon jó horror film. Erre: Holtak Hajnala + Kaptár 2 = ez a film. Egész nagy koppintás volt,nem nagyon ajánlom senkinek. 3/10

Zöld Lámpás: Azthittem sokkalta jobb lessz. Alapjáraton a sztorija idegesített: egy csóri kap egy gyűrűt,elkezd csakorolni vele,majd kiderül,hogy ő a legerősebb. TIPIKUS. 5/10
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4991 Dátum: 11 aug 11, 14:11:23 »

Most néztem meg a Limonade Mouth c. filmet. Nem rossz, kifejezetten jó, csak túlságosan vontatott meg minden olyan tipikusan csak a filmekben történik ilyen.
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
geryke5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 110



« Válasz #4992 Dátum: 11 aug 11, 17:56:41 »

Sziasztok, én nemrég néztem meg a Hol a kocsim haver c. filmet, nagyon nagy poénok vannak benne, mindenkinek ajánlom, egy kicsit korhatáros, de attol még kihagyhatatlan.
Naplózva

PSN név: gerykelf
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4993 Dátum: 11 aug 11, 18:12:34 »

a film címe "hé haver hol a kocsim" smirksweat
de a legdurvább az hogy az elején bemondják hogy valós események alapján o_O"
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4994 Dátum: 11 aug 12, 08:48:12 »

Hét igen , a pizza lehet behelyettesíthető egyéb tudatmódosító szerekre. X'D
Mint a HIMYMben a sandwich. :'D
Naplózva
Oldalak: 1 ... 331 332 [333] 334 335 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!