24 szep 27, 21:44:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 305 306 [307] 308 309 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1495228 alkalommal)
0 Felhasználó és 82 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4590 Dátum: 10 dec 05, 15:05:24 »

Nahh jahm itt is mellőzték az öreget. Sőt bakit is nyomtak.
Úgy zuhant le Harry látomásában-emlékében vagy mit tom Én milyében*mellesleg a 6ból vágták be a scene-t , szal azt a 6nál is eltolták , csak gondolták epic fail2x powaaa* az öreg , mint Piton/Alan Rickman a Die Hard 1ben x'DDDDD
Holott a zuhanás pillanatában már halott volt szegény duplaajtó. De mondjuk ott az egész át volt írva a toronyban. :/
4 és a 6 sikerült szerintem csak szarul , a többi részben volt azért feeling.
Viszont a partII. majd nagyon húzós lesz és amit kibliceltek remélem pótolva lesz. De így is a számtalan kötekedési ponttól eltekintve az egyik legjobb HP adaptáció volt ez a 7/1.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 05, 15:11:15 írta Ishida » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4591 Dátum: 10 dec 05, 16:12:56 »

Hát... Ha eltekintünk a a könyvektől, akkor egyik sem egy rossz film. De nem tekinthetünk el, mert könyv adaptációról van szó. Ahhoz pedig még lett volna mit fejlődnie a filmeknek. A gond az, hogy olyanokat is átírtak, kihagytak a filmekből, amiket a mai technikai hátterekkel meg lehetne valósítani, tehát az ilyen kifogásokat nem fogadom el. Tudom, hogy te nem mentegetted, régmúlt másokkal való beszélgetéseimre gondolok itt. Egyszerűen nem értettem az előző részben, hogy miért kell maximálisan Harry és Ginny szerelmére kihegyezni a filmet, mikor az adott rész Dumbledore kiiktatásáról szól. A jelenlegiből kicsit hiányoltam a varázslatot, ami a többiben meg volt, de ezt betudom annak, hogy itt már nem a Roxfortban folynak az események. A problémám csupán annyi, hogy az első rész után tisztán látom, hogy nem az elvarratlan szálak miatt, vagy a pontatlanságok pontosítása miatt csinálják 2 részben az utcsó részt, hanem azért, mert több pénzt ez után nem tudnak kipréselni a Harry Potter mizériából...
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4592 Dátum: 10 dec 05, 16:43:01 »

Nos igen a 6. film a romantikának nagy szerepet tulajdonított , de a Dumbledore és Harry közötti kapcsolat gyatrán volt megalkotva. Szomorú
Illetve technikailag tényleg nincs olyan dolog ami gátat szabhat évek óta a filmezésben. Hatalmas példa erre a Főnix rendjéből Voldemort és Albus harca. Állítom , hogy a 7részből az az egyik leglátványosabb harcjelenet. Szal arra alapozva hatalmas elvárásom volt a 6ban a toronyjelenetekkel , de Feniréket kiírták. xD Pedig ott talán a legnagyobb fight lehetett volna.
Ebben a partban nem is a varázsláson van a hangsúly. E Könyv első fele bőven egyfajta Darkos feeling , nyomasztó hangulatot nyújt. Ezt visszaadták a filmben számomra.
Illetve nem lehet ezt a 7. könyvet 1 filmbe sűríteni. Nem a pénzről van itt főként szó , hanem arról , hogy ténylegesen lehetetlen. Így is hiányos volt számomra ez a 2óra , hát még milyen undorító lett volna ha ennyiben lerendezik... Mert ugyebár itt több aktuális szál van , habár lehet a film pontatlansága miatt nem jön le mindenkinek.
A horcruxok , a Halál Ereklyéi , Dumbledore , Harry és Voldemort közti kapcsolat , Harryék útja. Igen ez is nagyon hiányos volt , mert a könyvben volt jelentősége annak a bizonyos jelenetnek az elején amikor ott szétzúzódott Lucius pálcája.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4593 Dátum: 10 dec 05, 17:25:37 »

A darkos feeling megvolt jah. Az 5. végén a DD vs. Voldemort harc a könyvben sokkal jobban sikerült, mint a filmben... Az, hogy a lezáró résznek nem elég egy rész egyetértek, de nem bántam volna, ha 2,5 óra helyett 3 órás a film. Szerintem nem nagy megeröltetés a nézőnek, ha plusz fél óráig nézhet egy tényleg jó filmet. Ezt az előző részekre mondom. főleg a 4-től azért a 2,5 óra elég kevés és az Avatáron is benn tudtak maradni az emberek, szóval nem hiszem, hogy itt ekkora akadály lett volna. Azért gondolom, hogy a pénz miatt megy így, mert kimaradtak fontos részek. Mint mondtam DD temetése egy sarkalatos pont. Számomra érthetetlen, hogy a történet szempontjából miért gondolta úgy a forgatókönyvíró, hogy jobb Harrynek, ha Billt, Mundungust később ismeri meg, mondjuk az utolsó részben, pedig Bill már a 4. részben is szerepelt ha jól tudom. Ez a film úgy nézett ki, mintha eddig nem változtattak volna semmit a történeten és mindenki mindent tudna az eddig történtekről. Jó példa volt, amit írtál a Főnix Rendje vs. Halálfalók csatája a Roxfortban a 6 végén. Azért ott volt izgalom a könyvben és nem annyi volt, hogy a halálfalók, kik jól végezték dolgukat végiggyalogolnak a Roxforton, ráadásul olyan aurorokat iskoláznak le, akiket pont a tudásuk miatt állítottak oda védeni...
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4594 Dátum: 10 dec 05, 17:38:27 »

Nem tudom , hogy a 4ben ott van-e. Ott asszem Charlie van a két idős fiú közül és Bill/Will asszem az 5. részben jön vissza Angliába a Gringottsba.
A cigány Mundunguson amúgy behaltam. x'D
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4595 Dátum: 10 dec 05, 17:42:53 »

Jah főleg mikor felveszik Harry alakját ikszdé Fleur és Mundungus a legjobb Nevet
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4596 Dátum: 10 dec 05, 17:53:10 »

Nem volt rossz a film, de hogy majd két órát elkempingeztek az életemből, na az eléggé dühítő.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4597 Dátum: 10 dec 05, 18:03:45 »

Nemtom... Ízlések... Engem nem zavart a kemping... Jó feeling, jó poénok voltak benne. Ez a "- még mindig esik az eső az irodámban mit csináljak? - Szerezzen egy esernyőt Nevet"
Naplózva
tsaba94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #4598 Dátum: 10 dec 05, 19:25:42 »

Tsaba: megnézted a Misfitset már? Hümm-hümm

Nem. Sajnos nincsen rá sok időm.
Naplózva



Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4599 Dátum: 10 dec 05, 19:41:42 »

Nekem ez a dialógus is nagyon bejött xD
- Meddig lesz még zabos rám?
- Háááát... Beszélj sokat a golyóról ami a melledbe szállt! Az hatni fog rá ! x'D
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4600 Dátum: 10 dec 06, 20:43:47 »

Jah ez is jó poén volt Nevet Poénok tekintetében a HP-vel eddig sem volt baj. A könyvhűséggel volt addig bajom, míg azokat a részeket láttam, amiből olvastam a könyvet is. Szerencsére ez most nem történt meg Nevet
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #4601 Dátum: 10 dec 17, 15:30:16 »

Tront tudom ajánlani , egész jó film lett , bár az eredetit nem láttam így nem tudom ahhoz hasonlítani.
Látvány szuper , sztori elfogadható ja és persze olivia wilde  Nevet   
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4602 Dátum: 10 dec 17, 15:41:32 »

Holnap este megyünk megnézni imax 3d.... még nem voltam 3d-s filmen...  alig várom Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4603 Dátum: 10 dec 19, 23:06:17 »

Az imaxnak egy nagy baja van. Hogy utána akármilyen filmet nézel nem imaxban. Az sz.r lesz.  Ördögi
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4604 Dátum: 10 dec 19, 23:22:24 »

Na igenXD.... Ám most vettem észre hogy a South Park Facebook-ot parodizáló részre anno az eredeti tron film mintáját követiXD  nagyon beteg....
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 305 306 [307] 308 309 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!