24 jún 26, 05:54:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 279 280 [281] 282 283 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1385656 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #4200 Dátum: 10 feb 08, 23:57:08 »

A Becstelen Brigantyk után elkezdetem megnézni Quentin Tarantino filmjeit. Őrült az az ember, de zseni.
Vélemények?
Ez mindenképpen így igaz, ennyire elvont, de mesteri rendező másik maximum csak Kevin Smith ugrik be Nevet
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #4201 Dátum: 10 feb 09, 06:30:31 »

Shiro
Igazából nincsen túl sok ilyen film. Talán csak a Honfoglalás, és a Sacra Corona nevezhető ilyen harcolós magyar történelmi filmnek, de ezek se valami kiemelkedő alkotások szerintem.
Még régebben olvastam egy Hunyadi - The Sword of God című 25 millió dolláros, amerikai sztárokkal készülő filmről. Aztán hosszú ideig elég nagy csend lett körülötte, de most a kérdésed miatt "kicsit" rákerestem, elvileg 2009-ben elkészült ez a film, csak a címe, Hunyadi - The Black Knight-ra lett változtatva. Egyszer majd biztos megfogom nézni, mert azért érdekelne, mit tudtak kihozni a témából.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4202 Dátum: 10 feb 09, 15:31:08 »

AZért ne feledkezzünk meg a nálunk Attila, Isten ostora címmel megjelent filmről sem, szerintem az határozottan jól sikerült, bár a történelmi hitelessége helyenként megkérdőjelezhető, ha a misztikus táltost figyelmen kívül is hagyjuk, de nem is ez volt benne a lényeg.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 09, 15:32:17 írta STM » Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4203 Dátum: 10 feb 09, 15:34:53 »

STM az a film nem magyar készítésű, bár kétség kívül nagyon jó film, már többször is láttam. Mosolyog
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4204 Dátum: 10 feb 09, 16:52:23 »

Miért, a Hunyadi - The Black Knight az? smirksweat
Egy kicsit félre értetted, itt a magyar történelemmel kapcsolatos, annak valamilyen eseméynét, vagy egy legendánkat feldolgozó harcolós történelmi filmről volt szó.. de közben visszaolvasva én is látom, hogy Shiro direkt említette, hogy az Attilát ismeri, szóval double facepalm... smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 09, 16:54:24 írta STM » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4205 Dátum: 10 feb 09, 17:00:00 »

Csibe, az mindegy kik csinálták, csak jó legyen.
Egyébként csak azért jutott eszembe, mert nemrég néztem a Csillagösvényen c. dokumentumfilmsorozatot.
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4206 Dátum: 10 feb 09, 19:18:10 »

Ezekkel a külföldi történelmi, történelmi időkben játszódó filmekkel kapcsolatban az a baj, hogy nem eléggé történelemhűek.. Főleg abban nem hogy Pl sokszor a mostani országhatárokat veszik figyelembe, nem az akkori határokat.... Pl Dracula, vámpír filmek... Mind középkori Romániát mond, de mint tudjuk A középkori erdélynek köze nem sok volt Romániához... A minap is volt az egyik kereskedelmi csatornán egy vámpíros film, és a falat vakartam... Vajdahunyad várában játszódott, és Romániát emlegettek...
Általánosságban:
Arról nem is beszélve, hogy elég szépen átírják a történelmet sok filmben.. A sztori érdekében mindent... Sokszor nézünk egy filmet, és annyi a reakció, hogy WTF?!

Hunyadi - The Black Knight.. Ha bírom asszem megnézem... Remélem nem szúrták el nagyon..

Shiro:
Tenkes kapitánya
Rákóczi hadnagya
Kőszívű ember fiai-ban is vannak jó csatajelenetek
van pár... Csak a címek nem jutnak az eszembe... smirksweat
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4207 Dátum: 10 feb 09, 19:38:06 »

A vámpír filmeknél ez engem is bosszant.. de mit várunk, a nagy részük amerikában készül, és tudjuk, hogy az amerikaiaknak a történelem a függetlenségi nyilatkozat, a polgár háboru, Lincoln, meg a rabszolgaság.. aztán arról már csak homályosan hallottak, hogy vótak egyiptomiak, meg Európa-országban (fővárosa Párizs) régen rómaiak éltek. Leüt

De amellett például, hogy az Attila nem volt egy rossz film, az is hát.. maradjunk annyiban, hogy tényleg legfeljebb történelmi ihletésű filmnek lehet nevezni..
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 09, 19:41:08 írta STM » Naplózva
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #4208 Dátum: 10 feb 12, 20:32:54 »

Láttam pár egészjokis filmet mostanában, gondoltam megosztom veletek :'D xD
szal. first : Daybreakers  (vámpíros film, de nem olyan szokványos..sztem. 5letes )
http://www.youtube.com/watch?v=W9roxtugaUo

aztáán: Paranormal Activity (horror.. de szintén nem szokványos fajta :'D )
http://www.youtube.com/watch?v=F_UxLEqd074

és végül : Sherlock Holmes 
http://www.youtube.com/watch?v=QUQbmFAE5WI
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #4209 Dátum: 10 feb 12, 21:40:37 »

Nos a DayBreakerst láttam véleményem szerint, az egy rakás sz*r én nagyon unalmasnak találtam. Sherlock Holmest is láttam tetszett. Jó volt a szereplő osztás is, de számomra nem adta vissza azt az élményt, amit az eredeti sorozat nyújtott.
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #4210 Dátum: 10 feb 13, 18:36:28 »

Mi barátnőmékkel láttuk, nekem tetszett. Mondjuk nagyon érződött rajta Hollywood. És persze az Holmesnak elején fogalma sem volt semmiről, már azt vártuk, hogy megoldás nélkül zárul a film, aztán ripsz-ropsz cakkompakk megfejtette a rejtélyt a végére. De voltak benne nagyon jó jelenetek is, és tetszett, hogy nem a beállított öreg Watson dokit látjuk. Sherlock korának James Bondja. A gonosz Lord Blackwood nem tett rám akkora benyomást. A kutya, Preston viszont nagyot alakított. ^^ Összefoglalva egész jó film kis hollywood-i és James Bond beütéssel. Egyébként engem már zavart, hogy  a végén már úgy lekerekítették a történetet, hogy helye lehessen a második résznek. Sokkal jobban is meg lehetett volna oldani, de hát a pénz az úr.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 13, 18:37:07 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4211 Dátum: 10 feb 15, 09:49:38 »

Tegnap, vagyis ma hajnali fél ötkor képes voltam megnézni egy filmet aminek The Man from Earth (Az őslakó) volt a címe.

A történet szerint Jhon Oldman költözni készül a kisvárosból, és a baráti kör összegyűlik a házában és felteszi nekik a kérdést, hogy szerintük milyen lenne a mai korban egy Crô-magnoni ősember. Elsőre úgy vélik, hogy egy könyvet akar írni a témáról, ám később elkezd egyesszám első személyben beszélni a tudósokból álló hallgatóság előtt. Van közük kételkedő, van ki elhiszi, van ki bolondnak titulálja Jhont és akad olyan is ki van olyan is ki egyszerűen élvezi az érdekes történetet.

Magam részéről érdekesnek találtam a történetet, még ha csak azt egész egy elbeszélős ként hangzik el a főszereplő szájából, mivel a faház nappaliján kívül csupán egy két díszlettel rendelkezik a film. Továbbá elgondolkodtató, hogy az egyes emberek miért is reagálnak úgy ahogy.

Szal ajánlom mindenkinek jó film xD


Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4212 Dátum: 10 feb 18, 21:24:59 »

http://www.youtube.com/watch?v=9W1dhqc-JBs
http://www.youtube.com/watch?v=3XCEbXZwjzs&feature=popular

Íme az egyik film, amit a leginkább várok az idei évben. Remélem, ismeritek páran... Ha valaki el tudja magyarázni nekem. Hogy lehet az, hogy a rajzfilm címe az, hogy Avatár, erre az ebből készülő élőszereplős film nem viselheti ezt a címet, mert James Cameron ellen pert vesztett a film készítője... Ezt hogy gondolták, hogy a rajzfilmből készült film nem, de egy olyan, aminek köze nincs hozzá jogosan viselheti a címet... Ezt nem értem... Jár ide valami jogász, vagy olyan, aki érti ezt?
Naplózva
mates07
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 223


« Válasz #4213 Dátum: 10 feb 18, 22:17:07 »

Egyszerű a válasz mert a rajzfilm 2005-ös a Cameron pedig már jóval előtte tervezte az Avatart sőt ki is jelentette még a film bemutató előtt egy interjuban "Az Avatar több mint egy 14 éve készülő fantasztikus film" szóval ennyi Cameroné a név joga.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4214 Dátum: 10 feb 19, 09:19:01 »

De ha ez így van, akkor a rajzfilmet sem hívhatnák úgy nem?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 279 280 [281] 282 283 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!