24 jún 24, 13:59:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 277 278 [279] 280 281 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1373525 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4170 Dátum: 09 dec 28, 20:00:35 »

Oh jajj... Hát akkor én elég könnyen lekenyerezhető vagyok Hmm?
Naplózva
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #4171 Dátum: 09 dec 29, 11:27:28 »

én is láttam már 3 -szor és nem untam meg nagyon jó film de izlések és pofonok Slane nyilván a Fantasy nem a te világod ezért nem tudtad élvezni a filmet am Clash of Titans szentem is nagy lessz tuti megnézem moziban Pince of Persia-ról meg annyit hogy a herceg karakterét nem egy olyan színésznek kellett volna adni aki egy love story-ba illik bele de alapjába véve az előzetest látva azt mondom számomra közép kategóriás de ezt ne csodáljátok mivel az Avatar nagyon mély nyomot hagyott bennem és szinte istenítem Cameront és a filmet egyaránt  bow
am láttam egy előzetest mikor Avataron ültünk a címe a filmnek Pacific nemtoom rémlik e valakinek de az se lessz rossz film annak aki szereti a második világháborús filmeket
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4172 Dátum: 09 dec 29, 11:32:06 »

Ezzel csak az a baj, hogy az Avatar nem fantasy, hanem sci-fi, de mindegy. Nyelvesít
 Am meg nem volt rossz film, én is 3Dben néztem meg. A történet ugyan nagyon sablonos volt, standard amerikai cucc, amerikai "tanulságokkal", de a látvány nagyon ott volt, és én ezért is néztem meg. Ha másért nem már csak azért is érdemes megnézni, hogy lássuk, hol tart ma a CGI. Nevet
Naplózva
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #4173 Dátum: 09 dec 29, 11:37:46 »

 smirksweat oh télleg kicsit elhibáztam nem fantasy hanem sci-fi  Hmm? sry a nyelvbotlásért  smirksweat
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4174 Dátum: 09 dec 29, 11:55:24 »

Hát valóban a tanulságok nagy része tényleg amerikai sablon. Viszont bejött egy új tanulság is... Félig meddig látszik a filmen, hogy katasztrófafilm, de itt most valóban maga az emberi faj van beállítva parazitaként. Ahogy mutatják, hogy ahova mennek, mindenhol pusztítani akar... Végre valami környezetvédelmi tudatosságot láttam ebben... Lehet, hogy ezzel egyedül vagyok... De nekem ez is lejött a filmből...
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #4175 Dátum: 09 dec 29, 20:04:21 »

Én ma anyukámmal néztem meg az Avatar-t és azon gondolkoztunk el,hogy-bár ez lehet csak belemagyarázás-de kicsit hajaz ez az egész az indiánok leigázására,mármint,hogy ők is a természettel milyen nagy kapcoslatban álltak meg,hogy a szellemek meg a különleges hagyományok és egyéb ilyenek.
Amúgy nekem maga a film nagyon tetszett 3D-ben meg isteni volt nézni Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4176 Dátum: 10 jan 03, 01:56:50 »

Aki még nem látta a Zöldsapkások című amcsi háborús drámát, az szerintem feltétlenül nézze meg! A háborús filmek között etalon! Mosolyog Igaz propaganda jelleggel készült 1968-ban... Tehát ne várjon senki semmi fantasztikus látvány effektet! De ilyenre nincs is szükség! Mosolyog
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4177 Dátum: 10 jan 07, 10:41:31 »

Ó!! Hamarosan lesz végre!!! Komfortos mennyország! (Alice Sebold: Lovely Bones http://borostyan.multiply.com/reviews/item/10 )
Olyan lassan jön, mint egy csiga:/

Van még időtök elolvasni. Karácsonykor pont jó olvasmány. Nagyon szerethető könyv!

http://www.youtube.com/watch?v=s6CWWomXSlI Ha valakinek jelentenek valamit a rendezői nevek, akkor: Peter Jackson. Az előzetesben azt mondják, hogy Susie két világ között van. A könyvben mennyországot mondanak, a túlvilágot. Szóval a lényeg, hogy átjutott ő, csak figyelemmel tudja kísérni az élőkkel történő eseményeket.
Megnéztem jó film érdemes rászánni azt a két órát. xD Amúgy érdekes benne a "mennyország/túlvilág/két világ közt" dolog. Viszont lehet azért mondanak mást róla a könyvben és a filmben, mivel úgymond azt a helyet nem lehet egy szóval pontosan meghatározni. Úgy lehet ne meghatározni azt a helyet, hogy ebben a világban van (úgymond a szellemdimenzió), viszont Susie szellemként máshogy érzékeli a világot amit úgymond az ő és a többi halot lány szellemének az emléke, valamint az emlékeikhez fűződő tárgyak alkotják azt a másvilágot aminek részét képezi a mennyország. De érdekes, hogy ami ennek a világnak a magját adja az a valóságban voltaképp a szemétgödör.

ui: Nem ez a fa szerepelt a 4400 openingjében is? xD
ja nem, de akkor hol láttam? xD
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 07, 10:44:43 írta Shiro » Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #4178 Dátum: 10 jan 07, 18:54:14 »

Shiro dobj egy pü-t nekem, hogy honnan szedted le^_^ Köszike:)
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
mates07
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 223


« Válasz #4179 Dátum: 10 jan 07, 20:52:04 »

Leszedtem a Harry Potter és a Halál Ereklyéi előzetesét de viszont feliratos akinek kell az küldjön pm-et és küldöm a lin ket. kacsint
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #4180 Dátum: 10 jan 09, 22:26:17 »

A Komfortos mennyország nagyon jó volt. Persze itt is lehetne mondani, hogy a könyv és a film között vannak különbségek, de a film megállja a helyét.
Spoiler:
Kiemelnék egy jelenetet, amikor Lindsey kutat a szomszéd lakásában és csendben próbálja visszaengedni a parketta egyik fáját a helyére, közben lent fülel a szomszéd a földszinten. Óriási, ahogy a feszültséget fokozzák abban a pár másodpercben a tökéletes csenddel és az apró mozdulatokkal!
Spoiler end.

Amúgy a képi világa is elképesztő. Kedvem lenne meghalni:p

Azt hiszem, levadászom a zenéjét hamarosan.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Naryk
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 6



WWW
« Válasz #4181 Dátum: 10 jan 12, 22:20:28 »

Végre Nevet Így jártam anyátokkal 5. évad 12 rész letölthető felirattal együtt! Nevet
Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #4182 Dátum: 10 jan 13, 22:13:33 »

Már a 12. király. Én lemaradtam annál a taktikai könyvnél.
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4183 Dátum: 10 jan 13, 22:29:11 »

Najó... Láttuk a lábát. Ennél azért többre számítottam. Nevet
Naplózva
Naryk
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 6



WWW
« Válasz #4184 Dátum: 10 jan 13, 22:45:17 »

Hát jah Nevet pedig az elején h örültem h ez a csaj lesz az Nevet de nem... viszont a végén Barney öltöny dala nagyon nagyon nagyon ott volt!

It was LEGEN... wait for it.... DARY!!! Nevet
Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Oldalak: 1 ... 277 278 [279] 280 281 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!