24 jún 02, 04:41:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1311959 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #1530 Dátum: 08 márc 11, 19:39:18 »

A Fűrészben mi az undotító?  Hmm?

Jó kérdés! De mi a jó abban a filmben? Az egy még oké, azon csak majdnem elaludtam, olyan unalmas volt. A második része, mint egy elbénázottvígjáték, a harmadik meg mind közül a legbénább. Komolyan. Azt már nem bírtam megnézni úgy, hogy közben nem röhögtem Nevet
Naplózva

Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #1531 Dátum: 08 márc 11, 20:03:55 »

Én régen néztem már.Ma újra megnéztem és nem tudom miért írtam.Valszeg rosszul emlékeztem.És igazadok van, uncsi.
Naplózva

wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #1532 Dátum: 08 márc 11, 21:38:20 »

Most megy egy viszonylag jó film Nevet
Arnold Schwarzi van benne a címe: Végképp eltörölni
Naplózva
Chidori
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #1533 Dátum: 08 márc 11, 21:46:20 »

Filmek: Édes November, Pearl Harbor, Good Will Hunting, Bourne részek (1-3), Bagger Vance Legendája, A Tégla, Titanic,  A Sziget, Da Vinci kód, Túl a barátságon, Ned Kelly, Szabadság szerelem, Schindler listája stb...  Nyelvesít

Sorozat: Prison Break (1-3 évad) abszolúte kedvenc. Utána Dexter, Lost, Heroes...
Régebbiek közül pedig a Beverly Hills 90210. Kúl
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #1534 Dátum: 08 márc 11, 22:41:23 »

Most eléggé ledöbbentem. Ohh My God Fent jártam AnimeAddictson és mit látok? Csip-csup csodák!!!
A fene se gondolta volna, hogy az is amine volt. Egyre több régi kedvenc mesémről derül ki, hogy anime, csak jól álcázták. Pojén
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #1535 Dátum: 08 márc 11, 22:44:18 »

Bár csip-csup csodákról nem hallottam, de ezzel én is így vagyok.
Én az Ezüst nyílt szerettem nagyon kiskoromban, de a fene se gondolta volna hogy az is anime... Mondjuk az is igaz hogy akkoriban azt se tudtam mi az az anime  >.<#
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #1536 Dátum: 08 márc 12, 00:33:32 »

Eszembe jutot 2 régi magyar sorozat amit néztem kiskoromba.

Szomszédok és a Kisváros  Mosolyog
Ki mennyire emléxik ezekre és vélemény róla?
Naplózva
WillOfFire
Vendég
« Válasz #1537 Dátum: 08 márc 12, 00:37:31 »

A Szomszédoktól idegbajt tudtam kapni...mikor ott a végén mindenki elmondja a kis monológját
Viszont a Kisváros-t nagyon bírtam. Ha jól tudom, Szigetváron játszódik (?)...
Csak azt tudom, hogy mikor abban a városban voltunk, olyan volt, mintha a film elevenedett volna meg előttem. Mosolyog
Naplózva
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #1538 Dátum: 08 márc 12, 00:39:14 »

Ha ezeket a címeket hallom, a falat kaparom.  Ohh My God  Soha sem voltam oda a magyar sorozatokért és filmekért. Annyira látszik,rajtuk, hogy művi. Ráadásul még unalmas is. Napjainkban a barátoközt ilyen. Na az meg aztán tényleg egy rakás ...
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 12, 00:39:51 írta Minato » Naplózva

WillOfFire
Vendég
« Válasz #1539 Dátum: 08 márc 12, 00:41:18 »

Azért a Barátok Közt-öt nem kellene...semmihez hasonlítani.
A tipikus riasztó példa irodalom, és egyéb kultúrával foglalkozó órákon. :/
Avagy: ennél mélyebbre már nem süllyedhetünk. Remélem. Hümm-hümm
Naplózva
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #1540 Dátum: 08 márc 12, 00:45:26 »

Ezzel csak nem azt akartad mondani, hogy te szereted azt az izét.  Ohh My God Én sem vagyok oda a túlkultúrált emberekért, de ebben igazuk van. Ráadásul még unalmas is. Kiszámítható, és nevetséges fordulatokkal van tele. Egyster néztem bele múlt hónapban, és előre megmondtam, hogy miből mi fog kisülni a hónap végén.  Nevet Nevet
Naplózva

wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #1541 Dátum: 08 márc 12, 00:46:10 »

Jaj Barátok közt ne is emlitsétek olyan dolgok vannak amitöl rosszul vagyok és amikor befejezik a mondanivalojukat a kamera ráközelit és csak rángatják a fejüket, meg hasonló dolgokat csinálnak Nevet meg ez a eröltetett story...
Na de én nem is szeretem a sorozatokat max a régiket.
Pl. Szupercsapat, Knight Rider, Mcgayver ezek sorozatok  Nyelvesít
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1542 Dátum: 08 márc 12, 00:47:59 »

Ja... A szomszédokat én is utáltam... Nem tom anyámék mit szerettek benne annyira...  :/

A Kisvárost viszont néha most is nézem...  Mosolyog Bár az a gondom vele, hogy csak az eleje olyan jó, amikor több jelenet játszódik a laktanyában... A vége má egy szimpla unalmas rendőrségi krimi..  :/

Barátok közt... Az 1. évadot néztem... Azóta menekülök a TV közeléből, ha meghallom hogy kezdődik... Mondjuk nem sokat tv-zek... Hírek, Dr Haus, NCIS, + ha valami jó film van a TV-ben...

A Szupervcsapat, és a Mcgayver nekem is kedvencem volt!  Mosolyog Szinte mindig barkácsoltak valamit...
Naplózva
WillOfFire
Vendég
« Válasz #1543 Dátum: 08 márc 12, 00:50:54 »

Minato, nem, most már abszolút nem nézek egy sorozatot sem a TV-ben, nemhogy magyart. :/
Barátok Köztöt soha nem is néztem, a többit meg talán akkor, mikor általános iskola alsó tagozatába jártam kb.
Hmmm...ha már arról a színészről van szó...Csillagkapu. Hümm-hümm Jó, tudom, hosszú, sci-fi, stb...
Naplózva
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #1544 Dátum: 08 márc 12, 00:54:13 »

A csillagkaput én is néztem. Aztán ráuntam, még a goauldok kapcsán. Manapság már csak a House-t nnézem. Na meg nyáron volt a Hősök. Az még tetszett. Kíváncsi vagyok, hogy a kedves csatorna mikor szándékozik több részt leadni. Az tényleg izgalmas volt.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!