24 jún 26, 02:56:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 848 849 [850] 851 852 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1384604 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12735 Dátum: 16 jan 20, 21:39:26 »

Na, visszatért a Flash.

Alig emlékeztem már valamire. Kicsit lassan csordogál az évad, így esnek ki a dolgok azért. A legjobb dolog a részben persze az volt, hogy egy Battlestar Galacticás színész bukkant fel benne. Azonnal fel is ismertem. ikszdé

Egyébként nem volt ez rossz rész, csak hát tényleg lassúcska. Joe és a majomképű fia közti szappanopera nagyon érdektelen. És a majomképű itt most nem rasszista kijelentés, mert szószerint van majomképe. Nevet

De mindegy, megint az utolsó pár perc volt a legérdekesebb. Főleg, hogy újra van Reverse Flash.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12736 Dátum: 16 jan 21, 10:00:49 »

 <a href="http://www.youtube.com/watch?v=CmRih_VtVAs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=CmRih_VtVAs</a>

A dc rájött hogy minek egy normális Batman, Flash stb film ha Bumeráng kapitány is itt van. Amúgy meglepően szórakoztató.

Szerk: Arrow: Valószínűleg Diggle fog meghalni az évad végén, Felicity kizárva most már. Laurel ugye a fő szerelmi szál, őt nem hiszem hogy kinyírnák,  Thea már tavaly egyszer meghalt, Lance felügyelő meg nem olyan akiért így sírnának és Barry is eljönne a temetésére.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 21, 11:45:10 írta Kazekage sama » Naplózva


 
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12737 Dátum: 16 jan 21, 17:54:49 »

Ez a revenant film nagyon szar. Egy mély drámának álcázott mondanivaló nélküli fos. Egyszerűen lehetetlen együtt érezni a karakterekkel, egyáltalán nem lehet átélni az egészet, főleg nem azt a kutyaképű indián csipszart sajnálni, és az elnyújtott bear grylles túlélési leckéket lesve végül már csak arra vártam, hogy dögöljön már meg végre az összes. Soha többé a közelébe se megyek ennek a filmnek.

Sőt a gépről is törlöm, mert még megfertőz itt valamit az idegesítő jellemével.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 21, 17:55:34 írta Saphira » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12738 Dátum: 16 jan 21, 18:11:50 »

Azon fogok röhögni, ha az Oscaron tarol majd és még Leo is kap egy szobrot. Gyakran a kifutott színészek kapják a szobrot, persze néhány kivételtől eltekintve. Ha meg Sly oscart kap , akkor tényleg világvége vár ránk! Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #12739 Dátum: 16 jan 21, 18:54:50 »

Mondtam neked, hogy középszerű az a film.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12740 Dátum: 16 jan 21, 19:03:16 »

Az a baj, hogy syzy annyiszor mondja minden szerintem egyszernézhető filmre, hogy középszerű, sőt szar, hogy már immúnis vagyok erre, és nem vettem komolyan. Pedig tényleg hallgatnom kellett volna rád.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #12741 Dátum: 16 jan 21, 19:47:11 »

Én imaxban néztem. Azért mondtam szerintem, hogy középszerű és nem rossz. Imaxban az ilenne egy 10-es skálán 4-es, ha egy darab szart néznénk 90 percig. Akkora élmény.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12742 Dátum: 16 jan 21, 21:11:04 »

Bátyám mondta hogy utálja ezt a rendezőt, viszont minden filmjéért kap oscart. sajnálnám ha Leo PONT ezért kapnak, mikor annyi remek szerepe volt. Megérdemne egy Oscart, nem láttam ezt a filmet, de nem ezért. Durci
Én moziban akartam meglesni, de lelkesedésem sajnos lecsökkent eléggé.
Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #12743 Dátum: 16 jan 22, 09:44:17 »

Ezt én is meg akartam nézni moziban. Ezek szerint annyira nem érdemes. Mondjuk nekem gagyibb a filmízlésem, szóval lehet tetszene.  Pirul Nevet
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12744 Dátum: 16 jan 22, 10:28:51 »

Syzy, Mini? Véleményetek a Mojo listről?
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MjTIaLGYpVU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=MjTIaLGYpVU</a>
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12745 Dátum: 16 jan 23, 10:21:09 »

Itt vannak az első teaserek a GoT 6. évadához.
Nekem a Lannister nagyon bejött.
http://www.hbo.hu/series/tronok-harca/article/gyuljetek-a-lobogok-ala-a-tronok-harca-vi-evadanak-teaserei-megerkeztek_52708
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12746 Dátum: 16 jan 24, 01:53:19 »

Én a Hetedikre mennék el, bár kevés esélyt látok arra, hogy a Bemben levetítsék miközben a másik opció a Ponyvaregény... Nevet
Nézd, nézd, NÉZD!


Uh, majd meglesem a videót amit beraktál, csak most ezt megláttam és megakartam neked mutatni.
Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #12747 Dátum: 16 jan 24, 12:11:12 »

Megnéztem ma a Tenger szívébent és nagyon király film. Eddig azt hittem Chris Hemsworth a Thor-os bohóckodáson kívül nem nagyon ért semmihez, de nagyon nagyot alakít.   Sajnálom, hogy anno nem moziban láttam, mert ez a film megérdemelte volna. Csak mindenki annyira lehúzta, hogy végül nem mentem el. Hiba volt.


Rengeteg releváns kérdést vet fel ember és természet kapcsolatáról és a végén levonja a következtetést, hogy a természet nem gonosz, csak békén kell hagynunk és nem tör az életünkre. Sokszor hallottuk már, de ilyen remek körítésben utoljára talán a Mononoke Hime-ben láthattuk.

https://www.youtube.com/watch?v=k9-Ojwp-als

a soundtrack pedig nagyon szép.
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12748 Dátum: 16 jan 24, 13:01:21 »

Star Trekben és a Rushban is jól alakít szerintem.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12749 Dátum: 16 jan 24, 21:29:42 »

Jól indult a The 100 új évada. Nevet Úgy nézem ez is akció dús lesz nagyon. ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 848 849 [850] 851 852 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!