24 jún 26, 03:05:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 845 846 [847] 848 849 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1384661 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #12690 Dátum: 15 dec 21, 01:57:06 »

Háát. Nem igazán. Ott a tündék a nácik. De más a történet teljesen. És náci karlendítés sincs.
Vegyenek át elemeket. A Harry Potterben is Voldemorték nácik. De a SW-ben ez azért már pofátlanság volt.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #12691 Dátum: 15 dec 21, 09:15:19 »

...
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 03, 02:35:23 írta Nikuccia » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #12692 Dátum: 15 dec 24, 18:25:53 »

Miért a Gyűrűk Ura is egy második világháborús eposz.

Lel ez azért maximum csak féligazság mert Tolkien az élményeit az első világháborúból szerezte és az ihlette meg és nem pedig a második. Bár aki hots helyett lolozik attól nem is várható el hogy utána nézzen a mondatainak. : (((
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12693 Dátum: 15 dec 24, 21:02:19 »

Totál igaza van.Ezért imádom a csávó videóit.


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=cxdGWArSPig" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=cxdGWArSPig</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 24, 21:03:00 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #12694 Dátum: 15 dec 26, 13:39:36 »

Megjött az újabb előzetes ,ez a szuperhős filmek között egy kiemelkedő darab lesz.
https://www.youtube.com/watch?v=ZIM1HydF9UA
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12695 Dátum: 15 dec 26, 13:49:56 »

Na én ott állítottam meg a videót, ahol elhangozott az, hogy a Star Wars univerzumot kibővítette az előzmény trilógia. :'D Új bolygók... Amik már 10-15 évvel a film előtt le lettek írva a könyvekbe. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12696 Dátum: 15 dec 26, 21:03:39 »

SW Ébredő erő



Na megnéztem én is. Jó volt, tetszett. Az eredeti kánonnal nem ér fel, és ezt nem azért mondom, mert elfogult vagyok, abban egyszerűen jobban kidolgozott folytatás van. Persze arra volt több évtized meg több száz könyv, képregény, játék, stb. De ettől eltekintve ez az egész nagyon rendben volt. A néger nem idegesített, sőt tök jó arc volt, a robot nem idegesítően, hanem ténylegesen aranyos volt. Az internetes generációt pedig kellő mennyiségű Csubakka humorral látták el. ikszdé A poénok amúgy is nagyon jók voltak az egész filmben. A csaj szerintem menő volt, a gonosz pedig egy hatalmas lúzer. A gonoszok úgy általában egy gyenge pontja voltak az egésznek, Palpatine meg Vader sírva röhögnek a Sith pokolban, hogy micsoda emós tini hadonászik itt a piros pengével... meg ez az Első Rend se ér fel a Birodalommal.
Az igazi főgonoszra (Snoke) meg nagyon kíváncsi leszek, mert róla semmit se tudni. Ha tényleg Darth Plagueis az, azt nagyon bírnám. ikszdé

A logikátlanságokba (pl. fénykardozáshoz köthető ... khm érdekességek) most inkább nem megyek bele. Volt annyira jó a film, hogy elnéző legyek, most az egyszer. (De azért mégis, hogy a francba tudott itt minden jófiú kardozni egy elméletileg képzett sötét Jedi ellen??)
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #12697 Dátum: 15 dec 26, 23:15:35 »

Ha azt nézzük, hogy ez elvileg egy mellékszál, vagy kiegészítő történet... Kb az a szint mint a SW: Harc az endor bolygón...
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12698 Dátum: 15 dec 26, 23:38:12 »

Vader megtért és Jediként halt meg, ezért lehet ott a szelleme a 6 végén. Sidious meg nem biztos, hogy halott, mivel ő nem halt meg a 6-ban.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12699 Dátum: 15 dec 26, 23:50:21 »

Ishida te csak azért nem nézted meg a vidit,mert azt merte mondani hogy a nem létező előzmény trilógia hozzáadott valamennyit az SW univerzumához? Nevet
A legnagyobb bullshit benne a halálcsillag #3 Nevet de ezt el is mondja a videóban.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12700 Dátum: 15 dec 27, 11:58:38 »

ÉRdekes, hogy erre a dologra lettél figyelmes, a trollkodásból beírt Sidious kommentbe meg bele sem kötöttél... Szomorú
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12701 Dátum: 15 dec 28, 12:31:08 »

Elkezdtem nézni A szürke 50 árnyalatát, a könyvet annak idején meguntam, a filmnek adok azért egy esélyt  Nevet
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #12702 Dátum: 15 dec 28, 15:58:00 »

A Doktor keressen gyógyírt reá vala.  ikszdé

https://www.youtube.com/watch?v=6-roI5p5KNk
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12703 Dátum: 15 dec 28, 18:55:54 »

Na végre én is megnéztem a Star Warst!

Spoiler!


Nem tudtam semmit, direkt nem olvastam el semmilyen kritikát, nem törődtem a facebook posztokkal, amelyik ismerősöm meg látta megkértem, hogy ne beszéljen erről.
Mikor J.J. Megcsinálta a Star Trek új részét, elámultam. Itt, csak a látványtól ámultam el. Az... eszméletlen volt, de tényleg. Látszik hogy vért izzadt, hogy az tökéletes legyen, főleg az előzmények után, és meg is lett a gyümölcse. Fantasztikus.
Sztori szempontjából meg New Hope, szóval ez nem sok, ahogy már írtátok páran, ez tényleg ez felvezetés volt, a következő részekhez és ez látszik is.

A gonosz, mint Han és Leila gyermeke.... nos, azt beszéltük a tesóimmal, hogy ott volt Darth Vader akiről anno mikor valaki előszőr nézte az első részt, nem tudtunk semmit. Annyit láttunk, hogy kurva gonosz, erős és félnek tőle az emberei.
Most megkaptuk ezt a kis gyereket akinek még szőr sem nőt a mellkasán és próbál nagyapja nyomdokaiba lépni. Szép elképzelés, de azzal, hogy megölte az apját, lehet elindul eme úton, de a következő részekben sokat kell még gyakorolnia.
Az embere aki a Harry Potterben Bill (most nem keresem ki a nevét) aki előadta a néci beszédet... kurva jó volt. Nevet Látszik mennyit gyakorolt a srác, bár a beszéd mondhatni értelmetlen volt és felesleges szerintem, de látványilag ott volt az is.

Rey egy nagyon harcias csajszi. Elsőnek nem tetszett valami rajta mikor láttam plakátokon, de egyébként gyönyörű arcú nő. Van egy varázsa és nagyon jól vissza hozta a harcos nőt, bár mikor elkezdte érezni az erőt, eléggé nevetségesen oldották meg. Mármint mi az, hogy pl Luke-nak pár hét, év gyakorlás Yoda-nál, szembe nézett önmagával, megtanult koncentrálni stb, az pár sóhaj után megy a kis csajszinak aki eddig csak legendákból hallott a Jedikról.

Finn nagyon mókás volt. Tetszett a karaktere, bár a Rey és az Ő kapcsolatát eléggé sürgették. Elsőnek a bajtás, haver, harcos társ... következő pillanatban, gyere velem a peronra, vagy hova akart elszökni.

Egy dologra voltam iszoooooooonyatosan kíváncsi. És az Luke volt. Csak ő érdekelt mert nem tudtam róla semmit. Nem tudtam hogy róla fog szólni, hogy arról hogy eltünt stb. Így baromi boldog lettem, hogy a végén láttam. Nevet

Viszont szép volt, jó volt, nem volt olyan kurva nagy szám, de - és ez tény - jobb mint az 1-2-3, bár valljuk be, nem volt nehéz ezt überelni.

Zene szempontjából reméltem hogy valami új lesz, akár olyan mitn Darth Maul zenéje, de sajnos nem. Nem volt az igazi és ez elszomorít.
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12704 Dátum: 15 dec 28, 19:02:51 »

Jól van, akkor nem csak én mondom mindig Leilának Leia nevét Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 845 846 [847] 848 849 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!