24 jún 18, 18:39:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 704 705 [706] 707 708 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1359660 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10575 Dátum: 14 okt 22, 07:16:28 »

Azt sajnáltam hogy jesse nem hal meg. ez tövis marad bennem.

Nekem nem volt emiatt hiányérzetem. Inkább Jesse ölhette volna meg Walt-ot, amiért annyi szenvedést okozott neki.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10576 Dátum: 14 okt 22, 07:37:33 »

Papa. Elegem van már, hogy mindig Waltot oltod. Nevet Az egyetlen hibás cselekedete az volt, hogy nem ölte meg a családját.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10577 Dátum: 14 okt 22, 07:49:10 »

Ja, kapzsi és egoista vadállatnak lenni, aki veszélybe sodor mindenkit a környezetében (akkor is, amikor már nem lenne szüksége pénzre a betegsége miatt), becsülendő dolog. Nevet

Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10578 Dátum: 14 okt 22, 10:03:58 »

TWD 05x02

Ez a rész nagyon durva volt Nevet

Mondjuk Bob már a 4. évad 2. fele óta gyűjti a death flageket, a mostani részben meg már biztos voltam benne. hogy történik vele valami a végén. Mondjuk én arra tippeltem, hogy átváltozik, vagy lelövi magát.

Szerintem a pap összejátszik/játszott a Terminusiakkal, hogy kapjon kaját.

És meg már azt hittem, hogy Kormányzó után nem tudnak kattantabb karaktert beletenni a sorozatba. Nagyon durván tévedtem Oo

Beth-et akarok  Pirul
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10579 Dátum: 14 okt 22, 10:06:42 »

Ne kezdd már te is, itt most épp Breaking Bad-ről van szó, az hiányzik még, hogy mindjárt a Doctor Who-ról is elkezdjen valaki áradozni. Nevet
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10580 Dátum: 14 okt 22, 10:28:51 »

Remélem a Doctor Who-ban Capaldi több ideig marad végre, mint az előző Doctorok, mert az nagyon rosszat tett a sztorinak szerintem minden esetben, hogy nem volt velük elég időnk. A Klasszikus részeknél ugyebár a 4. doctor 7 évadon keresztül volt. Elnézném addig Capaldit is. És imádom, hogy kimaradt az új részekből a Tannent érára jellemző bugyutaság és komolyan van véve. Mindennek jót tesz ha komolyan van véve. A Batman is azóta lett igazi kultfilm.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10581 Dátum: 14 okt 22, 11:20:10 »

Én azért nem is írtam DW-hez mostanában, mert annyira rossz, hogy kisregény nélkül nem tudnám nemhogy kifejteni, de felsorolni se a rengeteg bajt ami van vele Nevet És még ha csak a szokásos Moffat-szindróma lenne meg, de hogy milyen szisztematikusan basszák el Clara karaterét az valami hihetetlen. Na meg maga a Doctor is egy ilyen Sherlock-House-Malcolm Tucker hibrid lett, nagyon fáj látni hogy nem tudott egy egyedi, de mégis Doctoros karaktert kapni mint amilyen az előző három volt  Neeem

A Batmanek meg túlhypolt, unalmas szarok a hírverésükhöz képest és amúgy is, nem kultfilmek. A kultfim az egy Blade Runner, egy Fight Club vagy egy Keresztapa.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10582 Dátum: 14 okt 22, 11:25:54 »

A Doctor alapjáraton Sherlock karakterére lett felépítve. Clarával mi a bajod?
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10583 Dátum: 14 okt 22, 11:56:09 »

Ha már Sherlock feljöt, ezt beakartam rakni már egy ideje:
Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10584 Dátum: 14 okt 22, 11:58:35 »

Mindenki megnyugodhat, október 28: Avengers: Age of Ultron trailer.
Naplózva


 
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10585 Dátum: 14 okt 22, 12:17:33 »

Hát ez a doktor rideg. Matt jóságos volt David is, volt bennük egyfajta tűz. Capaldi nagyon jég pont ő lehetne felszabadultabb mert nem nyomja a vállát a Time War terhe mégis megkeseredett és szűklátókörűbb mint az általa lenézett emberek.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10586 Dátum: 14 okt 22, 12:18:41 »

Egy lényegtelen sorozat kitárgyalása a reakciód Micsudi a hónap legfontosabb hírére?
Naplózva


 
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #10587 Dátum: 14 okt 22, 12:25:46 »

Senkit nem érdekelnek a bosszúállók amikor holnap után jön ki a Civ. 6.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10588 Dátum: 14 okt 22, 12:26:45 »

Igen, de eddig nem volt a koppintása, és nem volt közvetlenül belekeverve a karaktere. Most meg ugyanolyan arrogáns bunkó, csak neki meg nem áll jól, mert pont az lenne a karaktere lényege, hogy tisztelje életet satöbbi. Ha belegondolsz, Nine, Ten meg Eleven is nagyon különböztek, és volt nem egy nagyon durva húzásuk, de alapvetően mégis megvolt ez a tulajdonságuk. Ha bunkó, okos embert akarok nézni, ott a House, a Sherlock meg még ötezer másik műsor arrogáns főszereplővel, nem a DW-t rakom be. Meg ráadásul nem is olyan nagyjelenetei vannak amikor egyszer elkomolyodik, de akkor nagyon mint mondjuk a Family of Blood-os Tennant, vagy a Dalekek elleni Nine, hanem teljesen céltalanul az, pl beszól Clara hajára, vagy letesitanározza 8x Pink-et mint valami autista aki nem fogja fel amit mondanak neki.

Clara meg feleslegesen drámázik minden szaron, ez a legutóbbi otthagyjam-e a Doctort dolog is nem csak kurva idegesítő, de felesleges is volt annak tükrében, hogy nem lett belőle semmi. Meg a karakteréhez egyáltalán nem illik az egész, főleg az impossible girl-ös dolog után, amit mondjuk én nem bírtam, de annak volt értelme és helye is. Meg eleve, mostani rész elején is ahelyett h örült volna, hogy valami új, ott nyávogott h menne haza- WTF? A rész végéről ne is beszéljünk, mikor azt hitte, hogy jó Doctort játszott, én nem hittem el amit látok, de szerencsére a Doctoron is nagyot nézett. Meghalt csomó ember, de azért összességében jó nap volt, nemdebár?! A Doctor a jobb időkben minden apró szerencsétlen halálát sajnálta, többek között ez is az ami annyira szerethetővé tette, és ez is az ami nagyon hiányzik már belőle. Persze, első részben volt valami monológja arról hogy "hát nekem az emberek mind nagyok, és látom őket, blablah', de ehhez képest leszarja Nevet Meg már Clara is ahogy láttuk.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10589 Dátum: 14 okt 22, 13:43:51 »

Üzenet azoknak, akik Doctor Who-s/Walking Dead-es hozzászólásokat írnak ebbe a topicba Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=pLMF7p8hO7A" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=pLMF7p8hO7A</a>
Naplózva

Oldalak: 1 ... 704 705 [706] 707 708 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!