24 jún 16, 21:52:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 673 674 [675] 676 677 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1355017 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10110 Dátum: 14 júl 26, 11:54:37 »

Aes a linked nem tudom sajna lejátszani, szóval beteszem én is.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=6IF7QX8uMhg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=6IF7QX8uMhg</a>

Először is leszögezném 0:35-nál én Gareth helyében összef*tam volna magam Nevet Ember láttuk már azt a fejet Ricktől és akkor egy bizonyos valaki elvesztette a gigáját.

Trailer:

Ezt a Graeth-et addig ütném, amíg mozog. Remélem minél hamarabb elpatkol. Glenn sorra gyűjti a death flag-eket :S
De azok az akció jelentek  Ohh My God Csak pislogtam, hogy milyen állati jól néztek ki.

Szerintem Gareth rájött, hogy Rick-ék túl profik ahhoz, hogy csak simán kajaként végezzék. Hogy is mondjam, pocséklás lenne.

Ááá ez az évad nagyon ütős lesz Nevet
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10111 Dátum: 14 júl 26, 12:36:37 »

Valahogy úgy érzem, hogy a trailerek is egyre jobbak lesznek mostanában. Nevet

Most így belegondolva, lehet Glenn mégse hal meg. ikszdé Túl sok az utalás rá. Helyette kinyírják Maggie-t inkább, ha szemetek akarnak lenni.

Gareth gyerek nagyon elmebeteg azért. Az az egész arc meg hang, ahogy beszél. Á, a hülyék mindig utolérik Rick csapatát. ikszdé Gareth befogadhatta volna Lizzie-t, tök jól kijöttek volna szerintem. ikszdé

Ja, ez a vízágyús zombiaprítás se rossz. Bár ez azért csak nagyon szétrohadt zombikon működhet szerintem. xD
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10112 Dátum: 14 júl 26, 14:15:10 »

Megnéztem egy nagyon érdekes filmet. A címe Kill Your Darlings (Öld meg kedveseid). Még nagyon régen láttam róla trailert - vagyis 2012-2013-ban - akkor kicsit érdekelt is, tesóimnak el is küldtem, hogy hallottak-e róla?! A nővérem egyszer megnézte a közel múltban és mondta, hogy mivel a múltkor én megmutattam neki az Only lovers left alive-ot ezért most ő mutatja meg ezt nekem. Annyira elfelejtettem mi volt a trailerben, hogy az égegyadta világon semmire nem emlékeztem, így teljesen tudatlanul kezdtem el nézni, ami bevallom, néha nagyon jó.

1944-ben járunk, főhősünket ifjú Allen Ginsbergn-et (Daniel Radcliffe) felvették a Columbia egyetemre. Anyja "kissé" beteg, nehéz rá vigyázni állandóan, apja pedig íróként dolgozik.
A Colunbián rögtön találkozik egy - gyönyörű kék szemű - férfival, Lucien Carr-ral (Dane DeHaan). Aki kissé vad, kissé más. Aki mutat Allen-nek egy új világot, teli írásokkal, drogokkal és élettel, kalandokkal. Lu által ismeri meg William Burroughs-t (Ben Foster)és Jack Kerouac-ot (Jack Huston). Az élet az irodalom szabályai és konformitása elleni lázadásként ők négyen elhatározzák, hogy harcba szállnak a hagyománnyal és valami újat hoznak létre. Így veszi kezdetét a később beatkorszaknak nevezett időszak. A film egy bűntény, a barátság és egy olyan kapcsolat igaz története, aminek eredményeként egy új kulturális mozgalom született.

Sok más színész is megfordul a filmben. Michael C. Hall-t (Dexter főszereplője) egy ilyen szerepben látni. Nem is tudom mit mondja, rohadt jó volt, elhitted és a vörös szakáll.... jól áll neki.  Be van tépve
Elizabeth Olsen (Syzygy!!) nagyon édes volt ebben a szerepben. Persze annyit nem szerepelt, mert nőknek sok szerepe nem volt ebben a filmben, de jó volt látni, remélem használni fogják.
Daniel Radcliffe-et érdekes volt látni kicsit más szerepben. A Harry Potteren kívül láttam már másban, de ez... különleges volt. Egyre jobb a csávó, nagyon élveztem ahogy játszott.

Nem kellene elmondanom, de ha valaki megszeretné nézni, készüljön fel, hogy kicsit a melegekről szól, egy kis szexualitásról. Így, ha valaki még a melegek létezését se bírja vagy, hogy filmben egy igaz történetként bemutatják őket, annak kicsit sem ajánlom. Aki kicsit nyitottabb a világ felé és nem zavarja hasonló mű, hasonló dráma, annak ajánlom. Hozzá teszem, nem a melegek nyávogásáról szól, kicsit sem.

Itt a trailer:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=AxGgkEHmHHg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=AxGgkEHmHHg</a>
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 26, 14:19:56 írta Minagi » Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10113 Dátum: 14 júl 26, 14:25:47 »

Azért meredek, hogy nővéred az only lovers left alive-ért cserébe képedbe tol egy b kategóriás buzifilmet.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10114 Dátum: 14 júl 26, 14:37:49 »

Ez nem arról szólt, hogy egyenértékű filmet mutogassunk, hanem amit egyikünk látott a másikunk meg nem, azt megmutatjuk a másiknak. Amúgy fasza film lett, tényleg. Egyszer mindenképpen nézhetős.
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10115 Dátum: 14 júl 26, 16:08:48 »

Ez szerintem szomorú dolog! Brian de Palma, Martin Scorsese, Coppola, Sergio Leone... Vicc , hogy Nolan az első. Szeretem a Nolan filmeket, de azért nincs helye a filmművészet trónján! Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10116 Dátum: 14 júl 26, 16:20:21 »

Az egy dolog. Elhiszem, hogy Chaplin híres, mert akkoriban nem volt más. De én egyszerűen nem látom mitől lennének jók a filmjei.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10117 Dátum: 14 júl 26, 16:41:50 »

Én már rég megmondtam, hogy Chaplin csak fel van fújva. Engem Coelho szólt le amiatt, hogy tehetségtelennek neveztem, de a mai napig nem értem, mi olyan rettenetesen értékelendő a munkájában.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10118 Dátum: 14 júl 26, 16:46:12 »

Dehogynem volt más ! Buster Keaton vagy Harold Lloyd sokkal jobb!!!! némafilmeket csinált annak idején, a különbség az volt, hogy Chaplinnek saját filmstúdiója volt, így az ő neve maradt fent, és szerintem is eléggé túlértékeltek a filmjei.

Szóval ez az akkoriban nem volt más khm.....

Coelho meg inkább nézzen Buster Keatont, még a karaktere is sokkal jobb mint amit chaplin hoz.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10119 Dátum: 14 júl 27, 18:31:36 »

Új Mad Max film trailere:

https://www.facebook.com/photo.php?v=544261719012687&set=vb.210575762381286&type=2&theater

Hát nem tudom, szerintem az eredeti Mad Max filmek is a világ legtúlértékeltebb filmjei közé tartoznak, és úgy nézem, ez is pont ugyanolyan lesz. xD

Az eredetiek közül nekem egyedül a legszarabbnak tartott harmadik tetszett igazán, a többi azok nem voltak túl jók, csak így autóztak végig, erről szólt az egész. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 27, 18:32:43 írta Aes Sedai » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10120 Dátum: 14 júl 27, 18:36:31 »

Nem voltak olyan rosszak a Mad Max filmek, de tényleg kicsit túl hypolták. Borderlands szerintem sokkal jobb hangulatot ad, mint a Mad Max filmek.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10121 Dátum: 14 júl 28, 06:08:32 »

https://www.facebook.com/photo.php?v=964612633555388&set=vb.159746560708670&type=2&theater

Új Hunger Games 3 trailer. Szeretet Nagyon jó. Ezt nagyon várom már. Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10122 Dátum: 14 júl 28, 10:55:40 »

Jónak néz ki, bár én még a kettőt se láttam Nevet Csak a Hanging Tree-t beletegyék, és nekem már jól lesz.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10123 Dátum: 14 júl 28, 11:01:41 »

Hát, remélem is, hogy beleteszik, különben FAF nekik. Nevet

A kettőt meg nézd meg, jó volt az is nagyon.

Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #10124 Dátum: 14 júl 28, 15:08:35 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dtFK2dc8Fiw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=dtFK2dc8Fiw</a>

Elvileg ma kellene kijönnie a trailernek.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 673 674 [675] 676 677 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!