24 szep 22, 12:15:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Katon (tűz) elemű jutsuk  (Megtekintve 73263 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #165 Dátum: 08 ápr 28, 21:42:09 »

Itt elméletileg nem Fuuton - t használt Temari csak elfújta a cuccost ... Bár én ilyesmire eggyáltalán nem emléxem... Mikor volt ez ? Mikor a chunnin vizsgá szöszke megüldözte Gaara - ékat ?
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #166 Dátum: 08 ápr 29, 08:43:57 »

Akkor, ahha. Körbezárta Temari-t Housenkával, utána meg kapott egy Goukakyu-t, de simán a legyezővel "elfújta"
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #167 Dátum: 08 ápr 29, 21:10:08 »

Temari nem használ szél elemet a legyezős jutsujaihoz.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #168 Dátum: 08 ápr 29, 21:21:35 »

Tudtommal nem is írtam sehol, hogy Fuuton-nal fújta el, de akkor is szél ami előtör a legyezőjéből  Nyelvesít
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #169 Dátum: 08 ápr 29, 21:32:03 »

Nem is neked szólt, csak említették, hogy a szél felesősíti a tüzet... ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #170 Dátum: 08 jún 14, 22:53:59 »

de akkor ezzel a lendülettel már ha legyezővel csinálsz szelet az a szél is szél csak éppen nem egy "elemes"jutsu csak szél és a szél meg szerintem erősíti a tüzet akármilyen szél az a szél Nevet na ezt jólmegaszontam szóismétlés 4ever Nevet :'X
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #171 Dátum: 08 jún 15, 18:33:06 »

Ha szél egy bizonyos fokkal erőssebb a tűzné, akkor el tudja fújni, ugyanúgy, ahogy a gyertlyát is el lehet fújni.
Naplózva

Son111
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Válasz #172 Dátum: 08 jún 20, 20:33:23 »

nembisztos hogy eloltani mert ha a tűz marha nagy akkor aszt kb egy tornádó tudná eloltani szóval elég nehezen tudná a szél eloltani a tüzet Pontosan Pontosan
Naplózva
jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #173 Dátum: 08 jún 21, 15:52:25 »

lol akkor probálj ugy meggyujtani egy öngyujtot vagy egy gyertyát hogy közbe fújod... ez kb ennyi
de nem tudom igazábol elég hülyén van megcsinálva...
pl shippu muviban amikor narutot bezárták ilyen kö börtönbe ott kapott egy kis tüz gyürüt és azon átment a szél az milyet robbant már...szal én ezt az egészet nem értem...dehát ezt is kitalálták (NIDAIME POWER xD)
Naplózva
AVENGER
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 136


« Válasz #174 Dátum: 08 jún 23, 20:30:10 »

nekem ez a kedvenc jutsum mivel sztem nagyon pusztító.jólemlékszem h naruto vs sasuke a végzet völgyében akkor láva volt az a tűztől volt és én ezér nem értem h mért nem jó a tűz a homok ellen.
Naplózva
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #175 Dátum: 08 jún 29, 13:21:19 »

Én nem annyira szeretem a Katon jutsukat viszon van 1,2 ami tetszik Nyelvesít a Housenka no jutsu és a Goukakyu no jutsu Nevet
Naplózva

[/center]
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #176 Dátum: 08 jún 30, 22:42:37 »

elég fain lehet tűzet fújdogálni  Pojén én szeretem ezeket a jutsukat
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 30, 22:43:20 írta atka94 » Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #177 Dátum: 08 júl 01, 12:00:24 »

Eléggé kuki szerintem eddig amit láttam belöle...
1. Amikor oro ellen küzdött szászke az erdöben ott nagyon meg lett sorozva egy nem gyenge tüz jutsuval megse konnyant neki
2. Amikor 3. tüzetokádott 2.3 hokagéra még a hajuk sem égett le pedig volt rá idejük amig a 2 sinált egy vizfalat...
3.amikor a 3. tüzeket köpött az1.re csak kézzel kivédte lehet azok nem erös tüz jutsuk de rohadt könnyü kivédeni öket szerintem
Nevet meg az a kedvencem amikor kunaiokat dobálnak mindig igy összeguboznak és csak épp hogy surolják öket mutathatnának olyat hogy a szemébe belemegy vagy valami :(mindig csak azt látni hogy halott emberekben áll ki a shuriken
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #178 Dátum: 08 júl 01, 12:13:30 »

Nem tom jocoo te hol nézed a Naruto-t? Csak nem a Jetix-en? Amúgy meg szerinted egy Kage azért Kage mert dob egy hátast egy tűz jutsu-tól vagy mi?
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #179 Dátum: 08 júl 01, 19:14:12 »

pfhujj jetix?:Nevet:D ne nézz le ennyire kérlek:D
nem mondtam hogy hátast dob de eddig egy olyan shinobit sem láttam aki hátastdobott volna egy kis parázs miatt...
És én nem látom benne azt a nagy eröt mint mások lehet civilek ellen jó de ninjakra sztem nem olyan nagy szám:(
De ha mondasz nekem egy episod számot amiben látok valami fantáziát akkor sziesen megnézem ujra
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!