24 okt 07, 14:36:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 68
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fullmetal Alchemist  (Megtekintve 164301 alkalommal)
0 Felhasználó és 55 vendég van a témában
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #720 Dátum: 10 aug 14, 13:10:41 »

Nem tudtok egy jó honlapot véletlenül ahol direktbe le lehetne tölteni az összes manga fejezetet? Jó lenne ha lenne mert úgy döntöttem ez mangában is kell...Előre is köszi a segítséget
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #721 Dátum: 10 aug 19, 11:21:26 »

Igazából én a Brotherhoodot animéből jobban szeretem. A sima FMAban az első 47 részben alig történik vmi lényeges, a maradék 4ben meg lezavarják a történetet, vannak külön olyan epizódok is, amiknek magában a sztoriban szinte semmi jelentőségük ( bár bevallom, azok se rosszak), és konkrétan azt követjük végig, hogy Edward hogyan komolyodik meg, ráadásul a vége felé már egy kicsit gonosz is lesz, ahogy szemrebbenés nélkül irtja a homunculusokat. A Brotherhoodban minden részben van valami, akár egy kilőtt töltény is, aminek később komoly következményei lehetnek, ugyanakkor alig van olyan rész, amiben nincs valami vicces, amiben pedig nincs, annak erősen elgondolkodtató, érzelmi tartalma van, de lehet egyszerre mindkettő is (vicces az elején, elgondolkodtató a végén), Edward pedig végig komoly, ennek ellenére szinte bármikor képes elhinteni egy-egy jó szöveget, cselekvést, és a célját (a 49 részig biztos) sikerül úgy elérnie, hogy tényleg nem öl embert.
 Az viszont mindkettőből kiérződik, hogy Izumi sensei bármilyen kegyetlen a fiúkkal, mégis úgy bánik velük, mintha a saját gyerekei lennének... Vígasztal
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #722 Dátum: 10 aug 25, 09:16:13 »

King Bradleynek (Harag?) Sharingan Byakugan kombó szeme van? Lát hátrafelé, és valamennyire látja előre a mozdulatokat is.
Naplózva

....................................................................................................................
Takeda Miroku
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24


ISTEN


« Válasz #723 Dátum: 10 aug 27, 15:14:15 »

Én még nem láttam végig a BH-t de annyira már rájöttem hogy eléggé elrugaszkodott az eredeti FMA-tól és talán egy kicsit durvább is. Remélem jobb vége lesz mint a sima FMA-nak.


Azoknak az animéknek amiket eddig láttam hát hogy is mondjam sz*r vége lett, vagyis inkább szomorú.  Sír
 

 Éljen a Happy End!!!!! Nevet
Naplózva

Egy Istent csak egy másik Isten tud felismerni.
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #724 Dátum: 10 aug 27, 15:17:15 »

Inkább az "eredeti" FMA rugaszkodott el ettől^^
Ez ugyanis az eredeti történet, és jobb szerintem, mint az előző.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #725 Dátum: 10 aug 30, 02:03:11 »

Na az eredetivel végeztem. Jó kis anime volt,az utolsó részt leszámítva. Szerintem sokkal jobb vég lett volna ha Ed/Al meghal,szvsz ez hülyeség volt hogy az egyik tovább élt a kapun túl... A harcok tetszettek,az is tetszett hogy nem halt meg az összes karakter aki tetszett(bár nagyrészük igen) és maga az alaptörténet is jó volt benne.

Azt nagyon sajnáltam hogy Hughes meghalt,a kedvenc szereplőm volt:asdfghj:...ráadásul amikor azt hittem hogy Mustang se éli túl tényleg felbosszantott,de szerencsére neki nem lett baja:D. Ed-et is nagyon bírtam hogy fel lehetett idegesíteni a méretével xD
Meg a hülye félreértései,azokat nagyon bírtam:D

Úgy összesítésben nálam 9 pontos anime,az utolsó rész miatt nem kap 10-t:D

Ui:
Brotherhood-hoz tud valaki letöltési linket adni priviben? Amiket én találtam oldalak vagy 300 megásak a részek,vagy 20 kb-tal jött. Köszi előre is^^

-------

Köszönöm kaptam már^^
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 30, 10:12:51 írta Mistich » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #726 Dátum: 10 aug 30, 10:43:12 »

PM ment , onnan nekem 190-200 kbps-sel jön. Persze csak azért mert a szolgáltatóm ekkorára korlátozza a maximum letöltési sebességem. Nevet
Am. arra a befejezésre van egy Movie ami arról szól , hogy Ed a másik oldalon van... '30as évekbeli Németországban , ahol világrengető Nazi tervek vannak készülőben , az Alkímia világának elpusztításának érdekében , melnyek a végkifejlete , hogy az alkímia mentes Németországban fogják élni az életüket tovább.
Van egy ilyen párhuzam , hogy az alkímia mentes világban az Alkimisták a Nazik és az Ishvaliak a Cigányok. Nah meg King Bradley egy tehetős zsidó xD Láthatjuk újra majd Hughest enyhén fajgyűlölőként x'D
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #727 Dátum: 10 aug 30, 11:03:40 »

Jah és az egész így egyben akkora baromság, hogy az már fáj. xD
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #728 Dátum: 10 aug 30, 12:15:27 »

Tényleg. Ahonnan származik Sebzett az Ishbal vagy Ishval ? Bölcsekövésben még b-vel mondják, de testvériségben már v-vel. Bár ez apróság, de én mindig ilyeneken akadok ki  smirksweat.
Naplózva

....................................................................................................................
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #729 Dátum: 10 aug 30, 15:34:45 »

Ishval az. Magyarok Isbalnak ejtették az első seriesben. Vajon miért? Mert idióták dolgoznak a szinkron munkálatok előkészítésében. A Fordítók úgyszint. :'D
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #730 Dátum: 10 aug 30, 16:34:53 »

Hát ez nem teljesen igaz.
Még a full metal alchemist wiki is úgy írja, hogy Ishval, vagy ahogy másnéven ismeretes: Ishbal.
Annak meg nem sok köze van a magyarokhoz, amint azt tudniillik.
De hát mindenben a magyarok a hibásak.  Hümm-hümm

Amúgy mindkét néven előfordult az animében. Ha jól emlékszem FMA-ban váltogatták a kettőt...
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #731 Dátum: 10 aug 30, 16:35:45 »

Én először az Ishbalt jegyeztem meg, úgy hogy nekem az is maradt. Nevet Most már mindig így írom, mondom, stb. Mosolyog
Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #732 Dátum: 10 szep 03, 14:44:03 »

A wikipedia szabadon szerkeszthető ugyhogy az ottani infók sem biztosak minden esetben, és akár magyarok is írhatták.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #733 Dátum: 10 szep 03, 17:43:41 »

Nos igen, tényleg nagy a valószínűsége, hogy magyarok írták a Fullmetal Alchemist cikket.
És persze csak azért adtak meg hibás információt, mert a csúnya Animaxon így ment.
Ejnye.  

De egyébként wikipediától függetlenül, Ishbalként is szerepelt az animében - szóval az a név is helyes.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #734 Dátum: 10 szep 04, 08:20:32 »

Saphi, nem érted a lényeget. xD Neem az számít, hogy Ishbal vagy Ishval, vagy akármi. CSak az, hogy amit a magyarok csinálnak az sz*r. Tök mindegy, hogy miről van szó, animéről, vagy atomfizikáról, a lényeg, hogy ha lehet, akkor rúghassunk egy jó nagyot ebbe az országba.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 68
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!