24 okt 07, 18:18:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 68
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fullmetal Alchemist  (Megtekintve 164448 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #630 Dátum: 10 jún 21, 22:08:39 »

hát lehet h. nem RoyXRisa lesz majd meglátjuk Nevet Nevet Nevet

tetszett a mostani rész is. Főlega a végén May és Al. Sokkal jobban mi lett hozva miért is illenek ők össze. Pirul
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
TheHell Demon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 8



« Válasz #631 Dátum: 10 jún 24, 13:52:38 »

Bírom ezt az animét..

Csak egy vlamit utálok.
Pl. amikor lenézik Edwartot akkor elkezd visítani , ez még el is menne, de harc közben meg amikor sír....
Isten bizony olyan hangokat adnak mint a hentaiban(ide mást írtam volna de tudom hogy vannak gyerek olvasól is).

De ez sajna nem csak ebben az animében van.
Off:
Tudja vlaki miért raknak bele vísító hangokat a harcokba?
Sztem ez nem növeli az élvezetet, engem csak idegesít.
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #632 Dátum: 10 jún 24, 20:42:54 »

Nme tudom nekem nem tűnik úgy h. vísítnának de majd megnézem ilyen szemszögből is...Engem ami ideegsít aza Bleachben vana Kurosaki-kun skálázása...De ilyen a FMAban nincs...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #633 Dátum: 10 jún 26, 16:12:44 »

Egy kis segítségre lenne szükségem ezzel az animével kapcsolatban. Mosolyog El akarom kezdeni nézni az FMAB-t. Csak annyit szeretnék tudni, hogy most hányadik résznél jár a sorozat? (amit töltök az torrent, ebben asszem 60 rész van. Ez már a vége? vagy van még belőle.) (és tudom gugli a barátom, meg ilyenek, csak nem akarok spoilert látni, ezért nem merek rákeresni FMAB-s dolgokra.  Pojén)
Naplózva
itachiuchiha
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 39


« Válasz #634 Dátum: 10 jún 26, 16:17:33 »

Összesen 64 részes a sorozat, jelenleg a 62.-nél tart a sorozat.
Naplózva


Join Soul-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Bleach Game !
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #635 Dátum: 10 jún 26, 16:48:34 »

Köszi szépen az infót. Mosolyog Mire ezt végignézem talán már meg is lesz a hiányzó két rész. Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #636 Dátum: 10 jún 26, 21:21:02 »

Vááá. Nevet

Most hogy vége a mangának, érezni kezdtem, hogy valami hiányzik az életemből... Így hát úgy döntöttem bepótolom az utóbbi elmaradt két részt animéből. Nevet
Bazz 62. részben Mustang belépője nagyon durva... Nevet Imádom ezt a részt.  Szeretet *.* Meg Mustangot természetesen, akiről mindig is tudtam, hogy a legjobb.  Pojén)

Amúgy hiányozni fog... Valahogy az életem szerves részévé vált...  Hmm..
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 26, 21:22:08 írta Saphira » Naplózva

itachiuchiha
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 39


« Válasz #637 Dátum: 10 jún 26, 21:28:06 »

Saphira: Én is így vagyok ezzel, meg kb szinte az összes animével amit nézek. A végénél már észbekap az ember, hogy nincs több rész.
Naplózva


Join Soul-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Bleach Game !
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #638 Dátum: 10 jún 27, 20:03:51 »

Ja kicsit szomorú, hogy vége de szerintem ez érezhető volt az utolsó pár résznél, hogy lassan vége lesz. Amúgy szerintem méltó befejezést kapott, remélem aza nimében nem csak ilyen képek lesznek a végén, hanem mutaják rendesen, hogy kivel mi van, mert pár kép elég rosszul látható.

nekem ami fura volt az Animéban az az, hogy "father" (az eredeti homoculus) hangja ugyan olyan öreg akkor is amikor fiatal lesz.

Külömben azért jól kiszámolták, hogy amikor vége lett a mangának majdnem vége lett az animénak is.
Ó apropó nem tudja valaki, hogy a brotherhoodból kimaradt részek azok az eredeti 2003 as sorozatban meik részek? A bányavárosos meg a vonatrablós részekre gondolok amig megérkeznek a központi városba, mert azok benne vannak a mangában is és kipótolnám vele a jelenlegi sorozatot.
-meg asszem az új sorozatban a vizsga sincs benne, bár nem emlékszem, hogy a mangában benne van-e
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 27, 20:05:30 írta Exkirion » Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #639 Dátum: 10 jún 27, 22:35:05 »

Megnéztem a 63. részt. Szerintem jól megcsináltáka a finálét egyetlenegy hiba amit remélem bepótolnak: Mustang. Remélem a mangában lévő jelenet itt is meg lesza a szemével kapcsolatosan...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #640 Dátum: 10 jún 28, 01:15:54 »

tényleg szépen volt megcsinálva ez a rész, mondjuk azt hittem, hogy ezzel a résszel már be is fejezik, a 64.re meg maradtak volna a fényképek..nagyon elhúzták ezzel a Hohenheim végkifejlettel, bár annyira nem volt zavaró. Mustang jelenete biztos meglesz csak gondolom egy kórházban, ez szerintem jobb is így mint a mangában.. ott olyan menekült tábor fílingje volt a dolgoknak, mintha kb. egy épület se maradt volna a közelben és gyorsan felhúztak pár sátrat ikszdé Lingék lelépése is lehet valami epicesebb lesz, mangában azt is olyan furcsán gyorsnak találtam.
nagyon jó volt Ed sírós jelenete meg Greed halála (nem negatív értelemben), ezek az anime készítők tudnak valamit, a zenéket is nagyon jól odarakták : D
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 28, 19:44:08 írta Shiko » Naplózva
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #641 Dátum: 10 jún 28, 18:18:24 »

Pár hete ismertem meg ezt az animét ér rögtön imádtam Nevet Először a FMA brotherhood-ot néztem,csak múlt héten néztem meg az első sorozatot.A második messze jobb,mint az első.Nagyon megszerettem,az egyik legigényesebb anime,amit valaha láttam.A grafikája isteni és a zenék is nagyszerűek.Szomorú vagyok,hogy most vasárnap lesz az utolsó rész Szomorú
Ed-Winry -s dolgot várom nagyon.
Nekem tetszett egyedül Olivier Amstrong?Az a csaj egy pszichopata,de imádtam.Mellesleg neki is nagy szíve van,mint az öccsének,csak ő a zord természetével takarja.
Greed-et én is sajnáltam.Ő volt az egyik legnormálisabb Homunculus,bár az én kedvencem onnét Envy volt.Az ő halálát nagyon meghatónak találtam  Sír
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #642 Dátum: 10 jún 28, 20:22:28 »

Persze, hogy jobb az amit a manga alapján csináltak mert a másik csak ilyen hasraütés szerű volt, főleg a vége.
Amúgy eddig szinte képkockánként ugyan az volt a manga mint az anime nem értem miért kell a végén babrálni de attól még szerintem ugyan olyan jól sikerült.
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #643 Dátum: 10 jún 29, 15:30:44 »

Azért nekem elég sok kifogásom van a végével kapcsolatban. Igaz, valami hasonlóra számítottam, de azért - ha a az Arakawa csapat helyében lettem volna - néhány dolgot másként zárok le.

Spoilerek jönnek, aki nem akarja megtudni a történet végét, ne olvassa tovább!

Először is. Mi értelme volt annak, hogy Ed elveszítette az alkímia tudását? Semmi. Én a helyében simán felhasználtam volna a Bölcsek kövét. Igen, megfogadták, hogy nem használják, de már nem teljesen mindegy? Így legfeljebb hiábavaló lett azon emberek halála, kiket elpusztítottak elkészítéséhez. Ha viszont Ed felhasználja, visszahozhatta volna Alt és az alkímiát sem veszítette volna el. Valószínűleg így - alkímia tudásával - nagyon sok amestrisi lakón segíthetett, illetve életeteket menthetett volna. Gondolom többszörösen megtérítette volna a Bölcsek kövének árát. Mustang például nem nyávogott, amikor felajánlották neki a lehetőségét.
    A másik dolog,hogy nem fogadta el Hohenheim felajánlását sem. Nos, oké. Lehet én sem fogadom el. De a történetben ez így is hülyén jött ki. Hohenheim élt pár ezer évet, valóban megmenthetett volna egy 15-16 évet alig élő gyereket. De rendben, Ed sem akarhatta feláldozni saját apját. Mégis, olyan nevetséges lett, hogy Ed ilyen áldozatot hoz, erre pár képkockával odébb Hohenheim szépen, nyugodtan meghal. Ennyi erővel teljesen felesleges volt Ednek feláldozni magát - hiszen Hohenheim amúgy is meghalt volna. Ne, ne higyjétek azt rólam, hogy kőszívű, gonosz vagyok, egyszerűen ezt láttam a legkisebb áldozattal járó lehetőségnek.
     Egyébként Feo hívta rá fel a figyelmemet, hogy Al és Hohenheim áldozata is amolyan félmártírság volt. Al abban a hitben áldozta fel magát, hogy: "már csak Edre kell várni". Magyarán tudta, hogy meg fogja menteni.  Ha egyszer tudnám, hogy megmentenek, valahogy én is simán feláldoznám magam. Így oda az áldozat, a szomorúság, a tisztelet, oda a katarzis.
   És hogy szintén a fent említett személy szavait idézzem, ha Hohenheim tényleg annyira fel akarná magát áldozni, akkor beugrik a körbe és megteszi. Nem kérdezgeti Edet és nem fogadja el Ed elutasítását. Így inkább csak az önfeláldozós apa képében tetszelgett.
    Az meg elég rossz, hogy Ed nem tud többé alkímiát használni. Al meg visszakapott mindent. Sőt, így ő mérföldekkel megelőzi bátyját - hiszen alkímia tudása nem veszett el. (Lehet ezt csak azért kifogásolom, mert Al nem csinált semmit az egész sorozatban, csak a képemet cseszte. Gondolom biztos vannak, akik kedvelték, tőlük bocsánatot is kérek és tiszteletben tartom az ő véleményüket. De engem - személy szerint - Al teljesen hidegen hagyott végig.)

    Linék hirtelen elsuhanása sem tetszett. Nagyon elkapkodottnak tűnt, mintha csak az lenne a cél, hogy minél hamarabb eltűnjenek és elvarrjanak velük egy szálát. Valószínűleg nem az volt a centraliak legnagyobb baja - mikor vérben ázott az egész város - hogy ők illegálisan tartózkodnak ott. Persze oké, Linék biztosan siettek haza, de ez kicsit gyors volt.

   Az Ed-Winry dolog nagyon jól össze lett hozva, az ellen semmikifogásom sem lehet.  Pirul
   Az viszont szivatás, hogy Mustang csak dandártábornok lett... És ki is lett a Führer? omg. <-- Arra csak ezt tudom mondani. Számítottam rá, hogy nem Roy lesz (bár reménykedtem benne) na de hogy pont az?! xD

Na mindegy, szóval a lényeg annyi, hogy nekem egy kicsit összecsapottnak tűnt a vége. Azért a kicsi Fekete Hayaték nagyon tetszettek.  Nevet


Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #644 Dátum: 10 jún 29, 20:03:25 »

Amúgy Ling csak viccből mondta, hogy illegálisan vannak ott és mivel Ed nek sem tudott segíteni így inkább tette ami  dolga és hazament segíteni a saját népének. A Hoenheim dolgot te is kifejtetted, és a bölcsek köve ugyan az, azért nem fogadta el egyiket sem Ed mert megígérték Al al, hogy nem áldoznak fel életet a saját testükért, és a bölcsek köve az ugye egy halom emberi élet. Roy is csak azért fogadta el (és ezért is nem lett Führer) mert fontosabbnak tartotta Kompenzálni Ishivalt és helyrehozni a saját hibáit.

Én nem éreztem összecsapottnak, azt sajnálom csak, hogy ilyen képes dolog lett a vége és nem rendesen bemutatta, hogy kivel mi lett, nem tudom mért fájt még az a 10 oldal amibe került volna
Naplózva

Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 68
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!