24 okt 07, 22:27:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 68
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fullmetal Alchemist  (Megtekintve 164508 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
JANOSHERCEG
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89


« Válasz #570 Dátum: 10 feb 14, 12:43:58 »

Ez remélhetőleg nem igaz.
Naplózva

Ninja Missions :
D/C - 10/10
B - 11/11
A - 12/13
S - 4/7
Shippuuden - 21/31

Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #571 Dátum: 10 márc 01, 17:17:12 »

eeeeezaréééész nagyon fejbevágott O__O fő megdöbenésem hogy... mitörtént Eddel??!! szteroidot szedett??!! nemkicsit lehagyta Winryt, izomról meg ne is beszéljek.. mangában is néztem itt, de ott mintha egy széken ült volna, bár még lekontrázom ezt  >.<#
az átöltözős jelenet meg... erre csak egy szó van: LOL ikszdé már épp hiányoltam az Edet fejbevágjuk egy csavarkulcsal jelenetet benne, de az is megérkezett XDD Greeling meg hozta azt a jól bevált fellengzős formáját..imádom (bár még szokom hogy a kedvenc karakterem elég erősen skizo lett, de még ez sem rontott rajta) >.<#
Pride hangja meg.. szabályosan rázott a hideg tőle O_O meg azzal a tenyérbemászó fejével ott Gluttony vállán,hát... nem túl rózsás összkép ikszdé
hohóó a heti részben meg nemkis fightolós rész lesz ahogy látom *o*
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #572 Dátum: 10 márc 01, 18:06:53 »

Nekem mind a heti mind a múltheti rész vége tetszett leginkább, nagyon eltalálják hogy mikor kell elindítani az ending zenéjét Nevet A vénség pedig bebizonyította hogy nem a semmire van ilyen magas rangban , a sok centrali fejessel ellentétben.
Edet pedig tényleg elméretezték, de ennek ő csak örül Nevet
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #573 Dátum: 10 márc 01, 22:01:43 »

Nagyon tetszett a 46. rész is. Tele van feszültséggel de megint mint mindig minden a ahelyén van..Nekem is nagyon bejön az előbb bejátszott ending zene Kúl S Mustang ismét megmutatta hogyan kell kavarnia a szálakat... A virágos jelenet nem semmi... Nevet Nevet
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #574 Dátum: 10 márc 01, 22:08:09 »

Nem csak Mustang mutatta meg Nevet Az öreg tábornok is jót vidult^^
Ez tényleg jó rész volt, csak a térkép szélen kimondhatatlanul idegesített. >.<#
Mellesleg, azok akik ismerik a mangát:
Azt hallottam Winry vallomást tesz Ednek. Attól még mennyire vagyunk?
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #575 Dátum: 10 márc 01, 22:28:00 »

A térkép azt hiszem érthető h. ott volt...Bár valóban nélküle azért jobb...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #576 Dátum: 10 márc 01, 22:31:08 »

A térkép engem is idegesítettxD

Winry vallomása...én olvasom a mangát de ilyen nekem nem rémlik Pojén
Lehet volt és csak kiment a fejemből, akkor bocsánat, de nekem mintha úgy rémlene hogy most Ed elment és azóta még a mangában se látták egymást...még1x mondom lehet hogy tévedek, azóta ráolvastam egy Claymore meg egy D-Gray Man mangát szal javítsatok ki ha nem így voltxD
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #577 Dátum: 10 márc 01, 22:34:05 »

Én sajna nem tudom h. volt merta a 100 fejezettől ismerem a magnát. Egyébként eza  arésza a mangában hol található meg hanyadék rész? Én úgy látom nagyon közeledik már aza a rész amit már én is olvastam mangában... Viszont az a afura h. azt mondták vagyis azt olvastam h. 63 fejezetes lesz az FMA BH és h. a amangával együtt befejeződik egyszerre lehetséges ez? Mert igazából ha szüntet akartak volna csinálni most kellett volna megtenni hiszen itt 1 év szünet van a történések között...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #578 Dátum: 10 márc 01, 22:39:31 »

Ennek a résznek manga viszonylatban a 85. fejezet közepénél lett vége.
A többi felvetésedre nem tudok mit mondani, semmiféle infóm nincs ilyesmikről Pojén
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #579 Dátum: 10 márc 10, 09:46:01 »

Új anime rész hát kicsit sötét meg azt hiszem a akövetkező részben kezdődik el a avégső harc... Nem egészen értettem miért nem látnak egyáltalána  asötétben hiszen ha engem kiraknak sötétbe az erdőbe egy ideig persze nem látok semit de utána azért körvonalakat igen szóval nem kezdek el úgy járkálni mint egy vak...
Hohenheim nem éppen rohant segíteni a fiának... Szomorú
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Gyurika666
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #580 Dátum: 10 márc 14, 13:15:20 »

A 46. részről beszélsz? Mosolyog Amúgy nagyon jó.
Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #581 Dátum: 10 márc 15, 09:25:11 »

Az uj manga rész nagyon király volt, tartalmas és akciódús. Tényleg közeledik a történet lezárása ugyhogy szerintem nem lesznek az animében fillerek.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #582 Dátum: 10 márc 30, 20:02:50 »

Hát ahogy lehetett utána jártama adolgoknak és a legtöbb helyről azt hallottam anime 63 részes lesz a mangából pedig még 3-4 rész van hátra.

Nagyon jó volt az 50es anime rész...Végre visszatért Mustang. S alatta a zeneXDXD. Nekem nagyot ütött, hiába Mustanga a legkirályabb Nevet Nevet Na meg Hohenheim és Ed is elkezdett mozgolódni.

« Utoljára szerkesztve: 10 márc 30, 20:03:29 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #583 Dátum: 10 máj 01, 12:18:08 »

Naná, hogy Mustang a legjobb. *_* 54. rész nagyon király volt... Végre többet is szerepelt benne. :'D

Egyébként Asthi hidd el, ha nincs semmi fényforrás akkor nem látsz semmit. Semmit. :'D Tapasztalatból mondom.

Egyébként egy kicsit már kezdek sajnálni néhány homonculust. Envyt például. Szegény olyan aranyos volt kis kukac formájában... xD

63 részes az anime? Az nem jó. Ha nemsokára vége lesz, nagyon fog hiányozni...
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 01, 12:43:35 írta Saphira » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #584 Dátum: 10 máj 01, 13:09:10 »

Az nagyon zsír volt éjjel néztem meg az előzővel együtt. Elég durván tolta a Parázsló.
Meg Envy haldokolása is nagyon jól megvolt csinálva, sajnáltam is szegényt.

Amit nézek most futó animéket, azok közül ez űberel mindent.
Komolyan nem bánnám, hogyha a homunculusok után jönnének az ufók és akkor lenne még száz rész xDD
Naplózva

Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 68
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!