24 okt 08, 15:10:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 68
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fullmetal Alchemist  (Megtekintve 164710 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #405 Dátum: 09 júl 06, 13:48:50 »

Hát nekem akkor is puhány volt (jó, mondjuk én mangát olvasok). Ahány ember, annyi benyomás. Én jobban szeretem az oplyan női karaktereket, akik nem csak villáskulcsal, vagy egyéb eszközökkel tudnak a főszereplő fejére csapni, mert tudják, hogy úgyse jön válaszjobbos, hanem akik oda tudnak állni egy ellen elé, és mutatni is tudnak valamit. Azt, hogy a mangát követő anime-t - legalább is a magyar - fanok nem fogják örömmel fogadni, onnan szűrtem le, hogy átnyálaztam pár fanoldalt, és ott mindenhol mint haldokló az utolsó szalmaszálba kapaszkodva mondják, hogy Ed és Winry csak barátok, semmi több, nyugalom, meg fúj Winry, rengeteg helyen ezt láttam. Na most manga Winry és Ed elég nyilvánvalóan össze fog jönni, Winry még ki is mondja, hogy szerelmes Edbe (persze csak magában). Egy női karakternek mit kéne csinálnia, sírnia? Ne máááár. Tisztára lealacsonyatod a nőket. Egy nő ne csak sírni tudjon már. Persze ez is csak szimpla személyes vélemény - szubjektív.
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #406 Dátum: 09 júl 06, 15:24:26 »

Nem lealacsonyításnak szántam, de nem lehet minden női karakterből fightert csinálni...+1 auto-mail szerelő miért állna ki az ellen elé? Nevet
Az meg h jópáran fikázzák a dolgot...ugyanúgy vannak akiknek meg tetszik szóval túlzottan nem mérvadó.
Továbbá az hogy "CSAK" sírni tud eléggé nagy túlzás...asszem folyamatosan ő pakolgatja össze Ed karját.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 06, 15:29:56 írta Feo » Naplózva

Saku
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #407 Dátum: 09 júl 15, 08:40:22 »

Nagyon jó anime. Most néztem végig. A befejezés az nem nagyon tetszett...
Elkezdtem nézni a BH-t. Remélem normális vége lesz.
Saruwatari Kumiko nem tudom miért van ilyen rossz véleményed Winryről... Feo jól mondja.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #408 Dátum: 09 júl 15, 09:01:42 »

Nekem a befejezése is tetszett:) Nekem az az 51 részes anime sorozat nagyon tetszik... Most  a mangát olvasom és az teljesen más meg nézegetem a BHt is... Nekem egyébként Winry nagyona  helyén van, pontosan ilyennek kell lenni egy automail szerelőnek. Winry egyáltalán nem az az idegesítő határozatlan lány, aki mindig hezitál, én azokata  szereplőket nem kedvelem (pl. Orihime a Bleachből). De Winry tudja mit akar és jó h. nem nagy harcos, de nem is kell annak lennie, én azt bírom az FMAban hogy az alkímiát leszámítva nagyon valóságos. Meghalhatnak az emberek kis sérüléstől is szenvednek, ami normális, és nem tudnak szuperhatalmasakat ugrani meg irreálisan sok vért veszíteni. Mert más animében pl. Mustangon nagyon látszott h. szenved amikor a Führer a kardját végig húzza rajta, ez máshol meg se kottyant volna  főhősnek (Bleach).
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #409 Dátum: 09 júl 15, 11:06:35 »

Nagyon jó anime. Most néztem végig. A befejezés az nem nagyon tetszett...
Elkezdtem nézni a BH-t. Remélem normális vége lesz.
Ha megnézed a Movie-t akkor más lesz a befejezés tartalma Mosolyog
É pl. Nagyon szívesen nézném ahogy éldegélnek. Szerintem tök muris lenne, csak nem FMA :S Szal mondjuk az Elrics néven lehetne animét csinálni Nevet Sajnáltam , h nem láttam a movie valóvilágában Mustangot. Kíváncsi lettem volna neki milyen munkája lehetetett xD Tuti valami mogorva Gondnok , vagy egy csajozós Sznob xD
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #410 Dátum: 09 júl 15, 11:10:15 »

Nem tudom szerintem pont h. az animének jó a lezárása és a Movie egy kicsit olyan utánérzet. Nagyon hiányoltam a rendesen kibontott eseményt hiszen 15 p alatt lezárja a csatát aztán mindenki elhúz oda ahová akar.
Mustang szerintem politikus lenne a mi világunkban Nevet Nevet Nevet
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #411 Dátum: 09 júl 15, 11:13:50 »

Kitudja , lehet ,h Mustang volt Hitler xDDDD Na jó ez rossz poén volt Nevet
De Sebhelyesen szakadtam a végén. Annyira nem számítottam , h látni fogom. Kis RomaSofőr x'DD
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #412 Dátum: 09 júl 15, 11:20:41 »

Az egyik OVAban láthatjuk Mustangot gyerekként ahogy kártyázik... Én nagyon bírom Mustangot, ő aza  karaktera  sorozatból aki Ed mellett abszolút kedvenc. Meg vannaka  hibái, és tanlut a múltból... Illetve karierista de azért  abarátság is nagyon fontos neki, fontosabb mint h. hatalmat kapjon. Nagyon bescülöm h. azta  végső döntést meghozta a régi sorozatban... Meg háta  kutyás rész az egyszerűen utánozhatatlan..
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 15, 11:21:26 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Saku
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #413 Dátum: 09 júl 15, 11:31:04 »

Ha megnézed a Movie-t akkor más lesz a befejezés tartalma Mosolyog
Láttam, és pont, hogy annak vége nem tetszett :/
Naplózva
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #414 Dátum: 09 júl 15, 23:35:50 »

Egyet kell h értsek Nyelvesít
Az alap 51 rész lezárása végülis nem volt olyan rossz...nem teljes happy ending de nem is kell mindig annak lennie, azzal úgy különösebb gondom nem volt.
Viszont a movie már más téma...az utolsó 20 percet leszámítva még nézhető...az ember reménykedhet h csak visszajutnak kellemes kis világocskájukba....deh nemmm. Feltétlenül erre az unalmas és fantáziamentes világba kellett toszni őket Nevet (Uh de felhúztam magam rajta amikor először végignéztem Nyelvesít )
Legalább a mangában eddig még nem volt szó ilyen "másik világ" cuccosról..remélem nem is lesz.
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #415 Dátum: 09 júl 19, 11:48:21 »

Én is. Nekem sem jött be annyira a másik valóvilág cucc viszont az is igaz, hogy mégis tetszett a  befejezés az 51 rész után...Szóval eza  régi anime úgy tökéletes ahogy van de azért a manga ne így fejeződjön be... Nyelvesít
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
bulldog696
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73

szippancs


« Válasz #416 Dátum: 09 júl 19, 23:46:52 »

Ez 1 nagyon klassz anime , nekem nagyon teccet 2 nap alatt le daráltam Nevet
lenne 1 kérdésem : a FMA és a FMA brothershood manga 1 be van? vagy hogy van ez? mert olvastam onemangan - án és teljesen mas  van benne mint az animebe jah es honnan birok letolteni FMA brothershoodot online nezheto is jo
Naplózva

ÖÖÖ csak a buták szoktak gondókodnini... ikszdé
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #417 Dátum: 09 júl 20, 08:17:36 »

A régi FMA a manga alapján indul aztán eltér tőle s kreáltak neki egy befejezést. Végeredményben eltér a mangától a történet. Viszont az új FMA Brotherhood arra válalkozik hogy a manga történetét kövesse.
Én  a Narutowire-n néztem angolula  részeket jó minőségben az összes fennt van ami eddig megjelent.
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #418 Dátum: 09 júl 20, 15:21:25 »

Szóval az 51 résznek van folytatása? Mosolyog

Amúgy én is végignéztem, bár nekem két hétbe telt..Napi 3-4 résszel, persze.. :'D

Az anime tetszik, jól megvan szerintem csinálva, főleg a chibis képek tetszenek.. :''D
Kedvenc szereplőm talán Buja, mert az elején negatív képet vesz fel, a végére meg Edward oldalára áll...részben.
Akit még úgy megkedveltem az az Elric tesók mestere..Neki a stílusa tetszik nagyon. Nevet
A számomra legutálatosabb személy pedig So Taker, aki feláldozta a saját lányát, és egy ennivaló kutyát, tulajdonképpen a semmiért..
Plusz pont, ami nagyon tetszett az a kettősvilág megoldása a Kapu segítségével..Kicsit elgondolkodtam, hogy vajon most is van egy ilyen világ a Kapun túl?  Hümm-hümm

Amit hiányoltam a végéről, az az a beszélgetés, ami Winry és Mustang között zajlott volna a csaj szüleiről...Én azt beleírtam volna a sztoriba.

Mint ahogy minden animének, ennek is van tanulsága. Számomra ez a FMA esetében az volt, hogy kemény munkával bármit el lehet érni, de a fizetség nem mindig az, amit várnál.
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #419 Dátum: 09 júl 20, 17:01:06 »

Az 51 résznek nincs folytatása, a movie-val lezárult oszt szevasz.
Az új sorozat előről kezdi az egészet, csakhogy a manga szerint folytatja.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 68
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!