24 okt 09, 08:11:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 68
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fullmetal Alchemist  (Megtekintve 164957 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Ultimate Ninja
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111


« Válasz #165 Dátum: 07 okt 29, 16:39:24 »

szerintem jobb ha az ember végigizgulja a napot hogy mi lessz benne és utánna rájön hogy semmi, és megint izgul hogy.....
Szóval értitek mit akarok mondani Nevet
Naplózva
Tanist
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189


« Válasz #166 Dátum: 07 okt 30, 13:57:48 »

Sikerült megnéztem filmet de a hangyányit kiakasztot a vége...:S (1 anime sem volt amire aszontam volna hogy sz*r a vége valamiért jó volt, de ez sz*r ....). Ok mindegyikben marad 1-2 elvarratlan szál, de egyik sem fontos itt viszont lényegében a főszálat vágták keresztbe....

Benne maradt pár apró kérdés ami elsősorban az angoltudásom hiányosságai amitt van feltenném őket remélve választ kapok.Nevet

1.:Al is tud körök nélkül alkémiával játszani vagy neki a kesztyűjén vannak körök?

2.:A végén Armstrong karján a kér gyerek az egyik Hughese-é a másik Roze-é ugye?

3.:A végén mikor Ed visszamegy a másik világba Winry aztmonja, hogy: "Megint megváratsz minket Ed"??? (ezt kérdem,hogy jól értettem-e?)

4.:MIkor Ed és Al a végén a teherautón ülnek Ed valami olyasmit mond, hogy: Mostantól itt (mármint ebben a  világban) fogunk élne. ??? (szintén kérdem)

Az, hogy átkerültek és elindultak 1 új kalandra jelentheti azt is, hogy vissza akarnak térni és Winry várni fog de ez ellentmondásos ezekszerint nem akarnak viszamenni?
Mert elsőre azt gondoltam ok biztos "lezs még 1 film vagy röv. sorozat, de így kétlem" (ezt olvastam 1 oldalon miközben néztem terveznek e folytatást, de igaza van lehet.Szomorú()

Igazából az lett volna a jó ha a saját világukban vannak Ed monjuk elveszi Winryt és Al is állami alkemista lesz vagy  Ed is lement a tisztségről, de valami happyendesebbet. Nem lenne rossz ez ha aszondanák lesz foyltatás, de így....

Várom mások véleményét is erről.Nevet
Napokban kicsit amugy is tele van a fejem szal lehe még később a 2. megnézés után lesznek újabb kérdések, de addig is nagyon várom a válaszokat.
Naplózva
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #167 Dátum: 07 okt 30, 14:11:41 »

Hmm, hátha lelőtted valakinek az FMA poénokat a végéről  Nyelvesít
A válaszokat inkább áthúzom pont emiatt:(de azt előre leszögezem hogy nagyon rég láttam az animet szóval lehet nem lesz pontos minden  Nevet)

szóval ha jól emlékszek Al transzmutációs kör nélkül használ alkímiát, bár erre pont nem emlékszek de mivel ő is látta a kaput mint Ed így logikus lenne

A két gyerekről sajnos nemtok mit mondani viszont: ha jól emlékszek nem azt mondja hogy Megint megváratsz hanem azt hogy "nem hagyod hogy tovább várjak"....nem szó szerint de ez volt a lényege

Hmm, nemtom hogy mi a gondod a teherautós résszel...ezt majd fejtsd ki bővebben légyszi

Nos ha nézed az ovákat akkor kiderül hogy visszajutnak e vagy sem

Ez meg még neked is poénlelövés lehet szal saját felelősségre Nevet
Ezzel én úgy vagyok hogy mivel emberi transzmutációt követtek el nem lehet minden ugyanúgy mint régen volt, sztem tök logikus hogy a másik világban ragadnak különben nem lett volna súlya az emberi transzmutációnak

Remélem nem írtam el túl sokmindent Nyelvesít
Naplózva

Dei
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 838



« Válasz #168 Dátum: 07 okt 30, 14:15:56 »

1. a kesztyűjén volt neki a transzmutációs kör
2. ne ezt nem tudom :-X
4. szerintem soha nem akarnak visszatérni a világukba
Naplózva


Ultimate Ninja
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111


« Válasz #169 Dátum: 07 okt 30, 14:18:20 »

Én még csak az első pár részt láttam, de nekem nagyon tetszik. Mangát még nem is néztem, és nem néztem túlra őket. Szerintem előbb értsük meg az alapokat úgy hogy magyarul értsük, utánna meg már jöhetnek az idegen nyelvűek, amikhez majd kitalálom a szöveget  Nevet
Naplózva
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #170 Dátum: 07 okt 30, 14:19:12 »

Hát azért azt nem hiszem hogy nem akarnának visszatérni, legalábbis sztem. Mivel az anime nem felyti ki hogy ebben a világban mit csinálnak így csak saját ötletet took leírni: Vagy megpróbáltak hazajutni csak nem jött össze vagy miután megint együtt voltak nem is foglalkoztak vele(Ez így Dei elmélet lenne  Nyelvesít)
Naplózva

Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #171 Dátum: 07 okt 30, 15:24:00 »

Csak annyit lehet megtudni a jövőjükről hogy valami olyat monnd hogy"Akkor, én filmeket fogok készíteni....... ,Egy káprázatos álmot egy másik világról, aminek nem kellene léteznie" de előte megkeres valamilyen uránium bombát .
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #172 Dátum: 07 okt 30, 15:30:29 »

Poénlelövősdi:
Az 1ik ovában mutatják Ed-et megöregedve ebben a világban, nemtom azt mennyire gondolták komolyan de csak az az 1 dolog utal a befejezésre
Naplózva

Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #173 Dátum: 07 okt 30, 15:34:01 »

Hát igen de azértigazán megmutathaták volna az arcát és kinyöghetet volna pár szót az ováva.
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #174 Dátum: 07 okt 30, 15:38:38 »

Hmmm...én úgy emlékszek hogy pont úgy néz ki mint az apja, az unokái meg úgy néznek ki mint Ed,Al és Winry kiskorában
Naplózva

Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #175 Dátum: 07 okt 30, 15:40:06 »

Hát énis igy gondolom de100% biztosak nem lehetünk.
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #176 Dátum: 07 okt 30, 15:41:52 »

Nem úgy volt hogy futottak oda Ed-hez? Asszem szülinapja volt és ő meg ott ült a székben akkor mutatták hogy úgy néz ki mint a faterja.Ha komolyan gondolták az ovát akkor sztem lehet biztosra menni Nyelvesít
Naplózva

Tanist
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189


« Válasz #177 Dátum: 07 okt 30, 20:52:25 »

A "nem hagyod hogy tovább várjak"-nak mi értelme lenne vagy azt mondja akkor nem várok tovább vagy azt hogy megint megváratsz:D - ezt cska logikusan gondolom:D

A teherauós mikor ebben a világban ünek a teherautón és beszélgetnek ahol ED mondja, hogy valami bombát kell megkeresnie....

Na várjunk csak ennyire nem rossz az angoltudásom hol beszélnek ott filmről?Nevet (bár egyik ovában tényleg 1 filmplakátot mutatnak szal.... lehet arról volt szó:P:D


Mellesleg felmerült bennem még 1 kérdés az apjuk azt mondja, hogy ebbe a világba kerül át aki meghal?(ezt kérdem) ezt jól értettem? mert akkor hogy került ide Hughes felesége és lány?
A másik azt írtad Ed azt mondta a teheraúton, hogy olyan világról forgat filmet aminek nem kéne léteznie már miért ne kéne?Nevet Vagy ezt azért monja mert ennek a világnak a halotainak az energiáját használják az alkémiához?Nevet
ÁÁÁÁÁÁ elegem van minek kellet nekem belekezdeni az előrehozott érettségik elött egész du ezért nem tudtam a tanulásra koncentrálni:P (najó csak részben e miatt:P, az ilyenekene nagyon fel tom húzni magam:D)

Amugy mi a véleményeteke a végéről? személyesen ti hogy gondoljátok jó nem jó és miért?Nevet engem érdekelne a válasz...
Naplózva
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #178 Dátum: 07 okt 30, 21:00:20 »

A "nem hagyod hogy tovább várjak"-nak mi értelme lenne vagy azt mondja akkor nem várok tovább vagy azt hogy megint megváratsz:D - ezt cska logikusan gondolom:D

A teherauós mikor ebben a világban ünek a teherautón és beszélgetnek ahol ED mondja, hogy valami bombát kell megkeresnie....

Na várjunk csak ennyire nem rossz az angoltudásom hol beszélnek ott filmről?Nevet (bár egyik ovában tényleg 1 filmplakátot mutatnak szal.... lehet arról volt szó:P:D


Mellesleg felmerült bennem még 1 kérdés az apjuk azt mondja, hogy ebbe a világba kerül át aki meghal?(ezt kérdem) ezt jól értettem? mert akkor hogy került ide Hughes felesége és lány?
A másik azt írtad Ed azt mondta a teheraúton, hogy olyan világról forgat filmet aminek nem kéne léteznie már miért ne kéne?Nevet Vagy ezt azért monja mert ennek a világnak a halotainak az energiáját használják az alkémiához?Nevet
ÁÁÁÁÁÁ elegem van minek kellet nekem belekezdeni az előrehozott érettségik elött egész du ezért nem tudtam a tanulásra koncentrálni:P (najó csak részben e miatt:P, az ilyenekene nagyon fel tom húzni magam:D)

Amugy mi a véleményeteke a végéről? személyesen ti hogy gondoljátok jó nem jó és miért?Nevet engem érdekelne a válasz...
Az esőhőz:Sztem ugy érti ezt hogy tudja már hogy nem kell várnia rá mert eddig várt de tudja már nem fog visszajönni.

A teher autoba meg uránium bombáról beszélnek.

nem tom énis jol érelmeztem e de ez csak egy párhuzamos világ a másikkal tehát előfordulhatnak hasonlóságok.De hát nem biztos.
 
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
szilvi
Vendég
« Válasz #179 Dátum: 07 okt 30, 21:52:36 »

valaki meg tudná mondani honnan lehet letölteni a moviet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 68
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!