24 ápr 27, 19:51:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gogeta  (Megtekintve 6496 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Dátum: 11 okt 30, 22:40:09 »

Nem találtam sehol ilyen témát csak Vegitot, szóval kell egy ilyen is. Son Goku és Vegita egyesülése a Fúziós tánccal  . Csak az egyik filmben volt benne kb egy percig meg egy dagi formában de a GT-ben SSJ4-ben szerepelt és szabályosan felmosta Omegával a padlót csak lejárt az idejük :/ . Méltán megérdemli a legerősebb karakter címet(legalábbis animében , mert mangában nem szerepelt, habár szerintem egyenlő erejű Vegitoval , hisz ők eggyek csak külömböző módon fuzionálódtak)
Naplózva
labzo01
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #1 Dátum: 11 nov 01, 14:16:59 »

"a GT-ben SSJ4-ben szerepelt és szabályosan felmosta Omegával a padlót csak lejárt az idejük."
Ez nagyon jó mondat! xD
Igen, a tánc fúziós lényeknek, a nagyobb Ki által, sokkal kevesebb idejük van. SSY4 alakban (felszabadított energiaszint szerint), ez 10 percet jelent, csak a Csillagharcosoknak ez hátrány, mert ők, élvezik a harcot és szeretnek közben játszadozni is (Guko így méri fel az ellenfele erejét, hogy direkt nem védi ki, az ellenfél legnagyobb támadását, mert ezzel, jobban ki tudja ismerni, még akkor is, ha emiatt, padlóra is kerül).
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2 Dátum: 11 nov 01, 18:19:58 »

Janemba azért 10 másodpercig életben maradt a fuzió után , tényleg kár , hogy keveset láthattuk . Lehetett volna köré építkezni azért egy kicsit mint Vegekura vagy a kicsik fúzójára. Kid Buu ellen elnéztem volna még , ahogy beaprítja Nevet bekapja ugyanazt mint Janemba és vége  Nevet
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #3 Dátum: 11 nov 01, 18:29:52 »

Vegito a legerősebb karakter a DB-be... A Potara fúzió jóval erősebb, mint a táncos. Ha egyforma erősek lennének Buu ellen miért nem a táncos fúziót választották? (Költői kérdés)
Naplózva

labzo01
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #4 Dátum: 11 nov 01, 19:11:36 »

Gyorsabb a Potara fúzió, illetve itt, bárkivel is, fuzionálhatnak, nem kell, KI-ben, hozzá hasonlót választani, arról meg nem is, hogy itt, nincs idő limit és, egyedül, csak Buu gyomrában levő anyag hatására tudnak kettéválni (nem hiába, nem tudott fuzionálni Guko, Pikkoloval).
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 26, 13:39:00 írta samdav » Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #5 Dátum: 11 nov 01, 20:42:41 »

Vegito a legerősebb karakter a DB-be... A Potara fúzió jóval erősebb, mint a táncos. Ha egyforma erősek lennének Buu ellen miért nem a táncos fúziót választották? (Költői kérdés)

Nem erősebb semmivel . Annyi , hogy az gyorsabb semmi más. Ha meg láttad a filmet Goku mutatta Vegetának , hogy kell a táncot , és egyszer el is rontották. Majd pont ez a Buu , haggya , hogy eljárják fél oránként a táncot amíg nem sikerül. A filmnek meg amúgy sincs köze a dolgokhoz csak úgy lett. De semmire nem tudod alapozni , hogy erősebb csak hatékonyabb és a 2 nem ugyanaz.
Naplózva
MajinDLX
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #6 Dátum: 11 nov 05, 20:15:48 »

"In a line by Old Kai, he said that the potara fusion was "better" than the fusion dance. This leads many to think that Vegito is stronger than Gogeta. However, he may instead have been refering to the drawbacks of the fusion dance itself: a 30 minute time limit on the fusion, the possibility of performing the dance incorrectly resulting in a weaker form, and that the dance is restricted to beings of comparable size and power level (individuals performing the dance can suppress or raise their power level to match if necessary). Or, this may just be embellishment on his part." /DragonBall Wikia/

Toriyama állítása szerint Vegito az egész Dragon Ball széria legerősebb karaktere. Természetesen ez arra vonatkozik, ameddig ő egyengette a sorozatot. SSJ Gogeta a legerősebb karakter a 3 sorozatban, de azonos szinten Vegito elvileg erősebb lenne. Persze ezek csak találgatások. Apropo Gogeta... hogy tetszik az avatarom és az aláírásom?Mosolyog

Durva amúgy, hogy a fúzió hogy megdobja az erőszinteket. janemba ellen sem SSJ3 Goku sem SSJ2 Vegita nem tudott semmit sem tenni. fúzióban pedig SSJ1 (vagy hát tudja a franc...) alakban szétkapta Janembát Gogeta.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 05, 20:17:07 írta MajinDLX » Naplózva

Focou
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


Xenotyle


WWW
« Válasz #7 Dátum: 13 máj 30, 16:30:33 »

Szerintem az SSJ2 volt. Iszonyat jó abban a filmben a háttérzenéje (persze az angolban). Imádom, mikor egy sorozatban kétszer ugyan azzal a térdével rúgja képen Janit, majd sparkles-el és glitter-rel szétszedi. Jó az a jelenet, mikor a kölyök elfut, s Gogeta elmosolyodik. Nekem az egyik kedvenc karakterem (a GT-t nem néztem végig, csak mikor elkaptam Animax-en, de azt a Gogetát nem láttam), angolul néztem, iszonyat jó a hangja, a jelleme (Goku és Vegita között van), de az abszolút favoritom rajta, az a gatyája. Iszonyat jó az a buggyos fehér naci a kék oldalra kötött övvel...

Moderátor: Kérlek mellőzd a kék és a piros színek használatát!
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 30, 16:48:40 írta Shiro » Naplózva

Utálom, mikor veszek egy tasak levegõt és van benne chips is...
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8 Dátum: 13 máj 30, 16:51:59 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=fYjru7gzziA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=fYjru7gzziA</a>

Menő a háttérzenéje. Nevet És az is szimpatikus, hogy nem tököl túl sokat, hanem a lényegre tér, és hamar végez az ellenfelével (ellentétben a GT-vel, ahol folyamatosan poénkodik harc közben, és emiatt bukik el).
Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #9 Dátum: 13 jún 19, 00:54:27 »

Szerintem ss1-ben van, mivel nem látok villámot, mint vegetto esetében.
Az a gömb amit eldob, mintha Rayman-es BandLand kelne életre abba a csillivilli diszkógömbben, nagy hessz.

Nem tudom hogy toriyama közreműködött-e, ebben a speicálban, mert ha nem akkor lehetett volna erősebb gogéta, de csak ha a janemba film később játszódik, mint a buu saga.

Persze vegeta és goku mindketten halottak, ami vagy 5percig volt érvényes a mangában és közben buu örjöngött Nevet, szal ennyire lehet cannon.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #10 Dátum: 13 jún 21, 17:22:18 »

A dbz filmek egyike sem canon, csak úgy készültek. Gogeta meg kb pont olyan erős mint Vegeku. Az erősebb verziója meg ott van a Gt-ben ahol szó szerint körberöhögi Omegát, egész gt-ben az a kedvenc részem, bárcsak happy end lett volna a vége Mosolyog
Am ez valóban ss1 mert nincsenek villámok körülött ami az ss2 védjegye. De most érdemes belegondolni mert ugye ss4 nem hivatalos, így tegyük fel ss3 a max. Most milyen dúrva lenne ha ss3-ba átment volna? Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #11 Dátum: 13 jún 22, 13:39:33 »

Simán lehetett volna SSJ3, pont úgy, ahogy Goten és Trunks esetében. SSJ1-ből rögtön 3-ra ugrottak, nem is értettem, hogy Toriyama miért nem használta ki ezt a lehetőséget. Sokkal jobb lett volna, ha SSJ3 Gogeta leveri Buu-t, mint a párszor már "lerágott csont" Genki Damával, Goku lenyomja.
Persze, értem én, hogy így kell lenyomni, mert főszereplő és tanító jellege is van ennek a dolognak, meg összefogás és a többi... csak már számomra kicsit megszokottá vált a végén, hogy így nyomták le.
Pedig Gogeta fúzió, ha mondhatjuk úgy Goku és Vegita azért elismerték egymást és nagyon is közelit barátok lettek, így az is kábé hasonlóan ütött volna, hogy összefog Vegitával és lenyomják. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #12 Dátum: 13 jún 22, 17:51:03 »

Hát ez gogeta topikja nem vegettoé, aztán még én kaptam hogy témába nem illik  Pojén (csak viccelek!)

De hogy ahhoz is írjak mihez ti: sokszor nyomták be a zben a genki damát, de senki sem halt bele, kivéve a legerősebbet buut, hát ez elég furcsa. Főleg hogy mi alapján sebesíti meg? Sejtek nélkül alkotta magát újra vegita önfeláldozása után is.

Gogeta elintézte volna buut, nem szórakozott volna rajta mint vegetto gumilabdaként pl. Sokkal eredményorientáltabb mint a "haverja".
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
samdav
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #13 Dátum: 13 jún 22, 20:20:39 »

Táncos fúzió---> Gogeta
Fülbevalós---> Vegetto
Köszöntem ^^
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!