24 jún 15, 07:40:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki a perverzebb, Kakashi vagy Jiraiya?  (Megtekintve 24639 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #60 Dátum: 12 jún 14, 12:30:23 »

Sztem se Kakashi a perverzebb. Ero- sennin magasan viszi prímet sztem Kakashi csak egy rajongó aki szívesen olvassa a könyveit. Nevet
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #61 Dátum: 12 jún 14, 15:23:55 »

Egyértelmű a válasz: Jiraiya. Ő ír mindig ilyen könyveket, és szerez mindig ichletet kukkolással a "kutatás" érdekében. ikszdé
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #62 Dátum: 12 júl 17, 15:56:52 »

Szerintem Jiraiya mert ő írja a könyvet amit egyébként Kakashi olvas, és folyamatosan kukkolta a nőket a fürdőkben meg mindenhol hogy "ihletet" szerezzen a könyvéhez. Nevet
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #63 Dátum: 12 aug 17, 10:11:56 »

Egyértelmű h Jiraiya, Neki jósolta ezt az Öreg Bölcs h perverz lesz... xD
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #64 Dátum: 12 aug 17, 15:02:15 »

Egyértelmű, hogy Jiraiya ő szokta kukolni a nőket és narutonak is mondja, hogy nem egyszerű perverz hanem szuper perverz. Kakashi még nem láttam kukolni, csak Jiraiya könyvét olvassa.
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #65 Dátum: 12 aug 17, 15:41:34 »

Jiraya annyira perverz, hogy képes lenne enyelegni narutoval, egy fiúval!! női alakban. (szexi jutsu) Azért sztem ez durva. Nevet Mintha egy transzvesztitával lenne kb olyan. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 17, 15:42:52 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #66 Dátum: 12 aug 17, 16:17:54 »

Én amúgy nem értem ,attól még hogy naruto átváltozik nővé attól még a fütyköse megmarad,mert ino alakját is felvette és akkor is megmaradt,gondolom az is ugyanazon a technikán alapszik...Mivel az is női test.Azért takarják el azok a felhők Nevet Az lenne jó ha elszállna és rádöbbent volna jiraya (RIP) ...az igazi valóságra xD,,A kérdésre válaszolva .Igen jiraya volt a főboss a perverzségben.Meg amúgy is szerintem naruto perverzebb mint kakashi ,vagy lehet hogy kakashi álcázza. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 17, 16:19:14 írta dreamfolow » Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #67 Dátum: 12 aug 17, 17:53:11 »

Ááá jiraya átlátott azokon a felhőkön, csak nekünk voltak ott. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #68 Dátum: 12 aug 17, 18:26:18 »

Oké akkor tegyük fel átlátott a felhőkön,de akkor is csak a fütyköst látta nem? Leirtam az előzőbe.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #69 Dátum: 12 aug 17, 23:54:10 »

Hát ha "átváltozik" akkor rendesen "átváltozik", vagyis ott van "az" csak Jiraya mást lát a helyén (na ezt most jól megmondtam)  smirksweat
De Jiraya az nagyon perverz (perverzebb bárkinél) állandóan nőzik. Kakashi meg hát...  Gondolkozik lehet h azért olvassa a könyvét mert a küldetései miatt nincs ideje nőzni és már.. öhm.. "valami nagyon hiányzik neki" [csak az a baj h ezzel csak "fokozza" a problémát]  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #70 Dátum: 12 aug 28, 09:33:26 »

Ezen röhögnöm kell. ikszdé
Jiraya értelemszerűen a földkerekség legnagyobb perverze a Naruto-ban, Kakashi meg csak olvassa a könyvét, és szereti a romantikus dolgokat, és vele kapcsolatban Ayumi már elmondta azt amit én is megállapítottam.  Nevet

( szerintem Kakashinál még Naruto is perverzebb, nekem még mindig az jár a fejemben, hogy a naptáron ami Narutonál volt kiakasztva a falra egy bikinis meglehetősen nagy adottságokkal megáldott nőszemély pózolt. Pedig akkor csak 12 volt! ikszdé )
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #71 Dátum: 12 aug 28, 12:41:24 »

Egyértelműen Jiraya a perverzebb. Bárhova mentek Narutoval mindig kukkolt. Bezzeg mikor Kakashival mentek valahova ő csak a könyvet olvasta így igaza van Lunának.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Morause
Vendég
« Válasz #72 Dátum: 12 aug 28, 22:32:47 »

Ez egyértelműen így van... még manga béli bizonyíték is van arra hogy Jiraiya a perverzebb.

Így reagál Jiraiya a sexy jutsura: http://www.mangareader.net/93-96-7/naruto/chapter-91.html
Kakashi meg így: http://www.mangareader.net/93-352-8/naruto/chapter-347.html

Jó értem én hogy Kakashi csendes típus de legalább ha van annyi ero mint jiraiya akkor legalább kellet volna úgy reagálnia rá mint Ebisu annak idején: http://www.mangareader.net/93-2-16/naruto/chapter-2.html
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #73 Dátum: 12 aug 29, 20:06:25 »

És ha már itt tartunk, akkor mekkora perverz volt Sarutobi. ikszdé Még ő is orrvérzést kapott a sexy no jutsutól. ikszdé Azt legalább tudjuk, hogy Kishi milyen jól tud nőket rajzolni...
De Kakashi az ilyesminek már csak elvből nem dől be, és amúgy sem perverz Jirayahoz képest. Természetesen egészséges módon igen. Nevet

Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #74 Dátum: 12 aug 29, 20:35:49 »

Az eggyik omakéban,amikor sakura megüti az új rekordját közel 400 m-ert repült naruto,azt azért kapta mert kakashinak meg akarta mutatni az uj sexy no jutsuját.Kakashi várta...Nem tiltakozott :DXD Mondta hogy : óóóóó
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 20:46:06 írta dreamfolow » Naplózva

Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!