24 máj 01, 21:06:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact (PSP)- 2 soros szabály  (Megtekintve 6444 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kontera
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 33


« Dátum: 11 okt 15, 10:03:08 »

http://terminalgamer.com/2011/05/11/namco-bandai-announces-naruto-shippuden-ultimate-ninja-impact-for-the-psp/

Október 21-én fogják hivatalosan kiadni.
A trailer alapján sztem olyasmi lesz , mint az Ultimate Ninja Storm(persze nem lesz olyan szépen kidolgozva psp-re)

A történet az Öt Kage talkálkozóig lesz kb. A videó alapján már nagyon várom, hogy kijöjjön?

Vélemények a játékról?? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 15, 15:10:57 írta Hiei D. Legend » Naplózva
A Sokadik
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 249


Beton használó


« Válasz #1 Dátum: 11 okt 15, 13:15:57 »

ez szerintem nem megy el a kage tali-ig
EDIT: De Elmegy
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 16, 13:34:24 írta A Sokadik » Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2 Dátum: 11 okt 15, 15:10:39 »

Két soros szabály erre a topicra is érvényes. Szóval innentől ehhez tartsátok magatokat.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
kontera
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 33


« Válasz #3 Dátum: 11 okt 21, 09:44:01 »

ok hivatalosan ma jelent meg. európában Nov. 11.ben adják ki. ha vki talál egy faja linket a letöltéshez az írja ide lécc  Pontosan
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4 Dátum: 11 okt 21, 11:42:20 »

Már ne haragudj, de a kollégám az előző hszben írta, hogy ebben a témában két soros szabály van. Komolyan, nem vetted észre? Ennyire buta vagy? Legközelebb ügyelj erre, különben mehetsz szabadságra!

Moderátor
Naplózva
itachi22
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #5 Dátum: 11 okt 22, 17:39:47 »

Figyeljetek nekem ez a Game megvan ugyértem PC-n csak 1 bajom  van vele hogy mikor elinditom akkor megy meg minden de ha már elenségel kell szembe kerülni akkor megáll vagyis megy tovább a játék csak a kép áll meg és nem megy tovább haveromnak meg megy rendesen valakinek valami tipp ?????
Edit: olyan mint ha lemenne az FPS-em és megálna a kép csak nem tolt visza amugy jó gépem van a gépigenynek megfelelő haveromé szarabb és neki mégis megy
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 22, 17:43:50 írta itachi22 » Naplózva
dbx123
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 4



« Válasz #6 Dátum: 13 jan 15, 20:12:38 »

Ez az egyik kedvenc psp játékom  Nevet Szerintem messze a legjobb narutos játék pspre. Nekem Itachi meg Dei a kedvenc karakterem a játékba, de Sasuke se rossz, mármint a Taka-s.   :(Sajnos elveszett a mentésem , de már majdnem kijátszottam   Szomorú
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #7 Dátum: 13 márc 01, 18:44:00 »

Tényleg jó kis game, el lehet vele tölteni pár órát.
Dei és Itachi nagyobb szinten nagyon keményen nyomják . Deivel távolról és közelről is lehet aprítani ,ami azért ritka jó tud lenni. Itachival ha ügyes az ember elérheti ,hogy az ellenség még hozzá sem tud érni ( ez 1 vs 1 max 2  ben ment nekem ,de persze ez személyektől is függ).
Nekem személyes kedvencem Naruto(sage mode) , tömegben az alap támadásával gyorsan lehet elöre jutni , normál fightban pedig a rasengan comboi elképesztőeket tudnak sebezni ( nem is véletlen ,hogy ez a karim egyik mentésben majdnem 100 as).
Abban a mentésemben ,ha jól emlékszem ,már csak pár wallpapert nem szedtem ki , küldik és vadászatok kész , a cardok mind megvannak és minden karom min 50.
Naplózva



balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #8 Dátum: 13 márc 18, 21:07:04 »

Nekem is a kedvenc Psp-s játékaim között van, csak egy hatalmas hibája, hogy nincs igazi 1vs.1 benne. Vagy esetleg sörvájvör mód. Ezek hatalmasat dobnának a játékon.
De ha már itt vagyok lenne egy kérdésem is! Mi az a Best Combos?  smirksweat Ne vessetek meg de tényleg nem tudom, hogy mit kéne csinálnom azokkal a mobokkal...
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #9 Dátum: 13 márc 18, 21:30:16 »

balint002:
Best Combo ban ugy kell harcolni a mobok ellen ,hogy adott ölési combot el kell érni (számomra ezek voltak talán a legnehezebb részei az egész játéknak ) . Elsőnél 100 majd 200 végül 300 ölést kell megállás nélkül elérni .
Ha elfogadsz egy tanácsot ,akkor olyan harcost használtj ezeknél a küldiknél ,ami alap ütésekkel is gyorsan megtudja őket ölni és relatív nagy területen üt (én erre Sage Narutot használtam,de Sasuke is hatásos lehet ,bár a sok ugrálás nem mindig jön jól.)
Amugy megéri ezeket is kivinni ,mert utána még megnyillik 3 küldi és ha azokat is kiviszed ,akkor kapsz egy cardot is (ebben már nem vok biztos ,de ugy rémlik).

És igen igazad van ,egy olyan 1vs1 rendszer amiben te állíthatod össze az ellenfelet minden szempontból (szint , cardok) retteneteset dobna rajta.
 
Naplózva



feary teiru
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 13



« Válasz #10 Dátum: 13 dec 07, 23:38:48 »

Én ezzel jatékkal 80 órát átszottam.A grafikája ne m olyan jó de már végigvittem a sztorit az extra battlet és a team battleket is szóval maximálisan kész. a kedvenc karim Naruto(Sage mode).
A legtöbb combóm a sage modedal van(1400 valamennyi)és a Sage modeddal 150-szer voltam.
Kisame is jó,Minato is a Taka is.
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #11 Dátum: 13 dec 08, 00:39:44 »

Igazából sage narunak van egy mérhetetlen előnye az összes többi karival szemben, neki van a legnagyobb area sebzése az alap hitekből ,szóval ha jól kap el kb meg sem lehet érinteni.
Amúgy nekem is ő a bestem.


Már jó rég nyomtam vele ,lehet valamelyik nap elöveszem.

Amúgy ha a grafikából akarsz jobbat szerezd meg a Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Strom 3 Full Burst-ot pc re.
Nem akarom reklámozni ,grafikában sokkal jobb ,de nekem az alap stuktura az impackt-ben jobban bejön
Naplózva



Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!