24 ápr 27, 19:11:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 11
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Guilty Crown - befejezett  (Megtekintve 46561 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #15 Dátum: 11 okt 16, 20:25:59 »

Jól gondolod a dal ezen verziója tényleg külön az animehez készült.

Innentől csak az angolosoknak fog menni, bocsánat érte, de, ha akarja valaki lefordíthatja én biztos nem fogom.

About the song:
INSERT1 「Euterpe」/EGOIST(Vocal:chelly [­supercell])
Ezen LINK leírásából van.

Euterpe by Egoist
Ez pedig ezen LINK leírásából.
Meg persze kifejtés a kommentek között:

Idézet
Is this song name "Inori (祈り)"
because i saw
[PV] INORI - ...... at 0:13 ~ 0:14 when a girl singing in his tablet
Akezel 1 nappal ezelőtt

Válasz:
@Akezel Inori is her name
KXLIU210 1 nappal ezelőtt

Who is EGOIST? is she Nagi's alter ego or something
she sounds like Nagi. and song done by Ryo(supercell). it made me think she actually Nagi...
bowwwo 2 nappal ezelőtt 5

@bowwwo I think EGOIST is the band/group in the anime that Inori is the vocalist for. The actual singing is done by Chelly, who does the insert songs for Guilty Crown~
KXLIU210 2 nappal ezelőtt 9

Gondolom Nikol-nak nem okozott problémát a megértése, ha már egyszer fordító. Mosolyog

Összegezve valóban nem fogjuk megtalálni, de nekem is tetszik, bár nem csak a zene, hanem az anime is.
Egy kissé GITS hangulata van, de nagyon jól meg van rajzolva és szerintem a hangok is jók kíváncsian várom a folytatást.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #16 Dátum: 11 okt 18, 00:11:40 »

Ezen ne lepődj meg, hogy hasonlít a GitS-re, hisz az cyberpunk volt, ez meg poszt-cyberpunk. Nevet

Az első rész alapján az anime jónak tűnik, de remélem nem rontják el mindenféle ökör mágiával a sci-fis hangulatot. A főhős nem szimpatikus, de ő még változhat. 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #17 Dátum: 11 okt 21, 16:22:43 »

  Hát... ez egyszerűen nagyon jó volt.
  Az elején az előző rész utolsó mozzanatait ismételni jó ötlet volt, mert így minden bevillant az 1. részből, tudniillik az iskola néha eléggé lehangoló tud lenni, aztán meg mikor megláttam Daryl viselkedését legszívesebben kicsináltam volna, ami a rész végén meg is történt (vagyis én így vettem ki a látottakból). Egy kicsit unalmasnak találtam azon részét, amelyben Gai próbálja felvilágosítani Shu-t a történtekről és, hogy mibe keveredett bele. A végén meg egyszerűen szó nélkül maradtam. Megvolt benne az az érzés mint a Code Geass elejln, hogy "minden a terv szerint halad" és "elsőre meg kell mutatni az erőnket", habár ez a verzió kicsit jobban tetszett, mivel nem volt eltúlozva a sok mecha-s részlet, egyszerűen egy jó sci-fi-t láttam az egészben. A mentési akció során egészen felpörögtem, mikor láttam, hogy elkezdik öldökölni az embereket, majd még nekik állt feljebb, és a gázzal fenyegetőztek, majd az üvegházhatás szerű fegyver fölülmúlta minden képzeletemet.  A végénél meg a jól megszokott új osztálytárs=mendokksai-al trükk eléggé jól sült el, a régi dolog új kivitelezésben, illetve úgy megoldva, hogy a jövő heti részért képes lennék kibírni 3 németórát is. ikszdé
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #18 Dátum: 11 okt 21, 19:56:51 »

Nem rossz anime. Gyönyörű grafika, és kedvelhető szereplők. Főleg Gai és Inori, viszont nagyot ront rajta a nyámnyila, nyafogos és idegesitő főszereplő.
Naplózva


Rayner
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 5



« Válasz #19 Dátum: 11 okt 22, 12:30:08 »

Remélem hosszú életű anime lesz. Pontosan
A 2. részben amikor a csaj a fenekével "nyomta meg a gombot" vagy micsoda, szinte csorgott a nyálam Nyelvesít Jól néznek ki benne a csajok ikszdé
Shu jelleme remélem az idő során változni fog, mert még így eléggé nyámnyila Mosolyog
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #20 Dátum: 11 dec 02, 12:38:57 »

Érdekes Anime, az első részétől nézem.  Nevet

Amúgy egyedül vagyok aki nem érti, hogy Shuu miért is fogadja el Gait a 6. részben? Mert nekem valahogy kicsit zavaros az a rész.  smirksweat

Remélem Inorival majd  össze jönnek. Mert ez így nem jó. Neeem Főleg hogy mid a ketten szeretik egymást, de most csak fájdalmat okoznak maguknak és a másiknak is.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
drakehun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 10


« Válasz #21 Dátum: 11 dec 05, 09:09:00 »

Nekem van egy olyan sejtésem, hogy nagy szerepet játszott Shu döntésében Inori is hisz tetszik Shu-nak.Szerintem azért egyezett bele mert így többet lehet vele.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #22 Dátum: 11 dec 05, 11:49:30 »

Talán mert megismerte Gai emberibb oldalát? Azt amit a csapata előtt rejtve tart.

Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #23 Dátum: 11 dec 05, 12:22:59 »

Ötletnek nem rossz sőt nagyon is jó lenne. Csak az van, hogy amikor a bázison vannak akkor Inori vagy Gai-al van vagy a többiekkel / magában ücsörög (Gai szerintem kimondottan tiltja is neki, hogy találkozzon Shuu-val) Sőt mikor otthon van akkor az iskolában minden órán láthatja és ha haza mennek akkor Inori nála lakik. Ez szerintem sokkal ideálisabb környezet lenne Shuu számára.

Most sokadjára néztem végig, de szerintem rájöttem. Mikor verekednek a "beteg szobában" Gai direkt nem hajol el Shuu ütése elől.  És utána ezt mondja.
,,Azt gondoltad a vállamra veszem mindenki életét és nem érzem majd ennek a terhét?
Én nem akarok különbözni tőlük!
Méltó akarok lenni ehhez a teherhez! "
Ez után látszik, hogy Shuu szemén hogy megbánta, hogy megütötte Gait ( vagy valami ilyesmi) és segít felvenni a nyaklánca egy darabját (ami egy kereszt). És akkor mondja, hogy ,,majd én segítek".
Bár még mindig nem értem, hogy ezek a szavak miért hatják meg ennyire, de az tuti, hogy ezek a szavak miatt segít ezután neki.

Shiro: lehet hogy igazad van és azért Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 05, 12:25:44 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #24 Dátum: 11 dec 05, 17:12:35 »

Shiro jól mondja, hozzáteszem Shu egyszerűen túl gyenge és nem tanulta még meg azokat a dolgokat, mint pl a "mindenki hazudik" vagy "az élet egy nagy színjáték, ahol bizony jól kell játszani"  Neeem
Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #25 Dátum: 11 dec 24, 09:04:40 »

ÁÁÁ Shuu végre össze szedi magát és rájön, hogy hogy tudja használni a voildokat lelkiismeret furdalás nélkül. Erre meg jön az a másik voild kiszedős és elront mindent. Szomorú  Remélem Gai nem fog meghalni, nagyon megkedveltem. Ha Hare a közelben lenne akkor nem lenne kérdés de így lehet, hogy nem fog időben oda érni Szomorú
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #26 Dátum: 11 dec 24, 10:14:08 »

Gai túlságosan is főszereplő ahhoz, hogy ilyen korán meghaljon. Mindazonáltal nem tartom kizártnak... hisz alapból beteg, most meg kapta ezt...
Kíváncsian várom.
Az előző két rész kulcsában én akkor is Inori "pálfordulásást" érzem, hisz eddig mindig csak "Gai parancsolta" katerógia volt, most viszont már felvállalja, hogy nem közönbös számára Shu.
Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #27 Dátum: 11 dec 24, 12:25:49 »

"most viszont már felvállalja, hogy nem közömbös számára Shu" Hát ezt már akkor felvállalta amikor Gai parancsát megtagadva elindult kiszabadítani Shu-t.  Nevet

Gai-t én is azért féltem mert már így is elég ramaty állapotban volt, pont nem hiányzott még neki az támadás.

Viszont az hogy Pont Inori/a voildja kell neki az igen érdekessé teszi az egészet. Szerintem ez azért van mert az Inorié különlegesebb mint a többi, bár ez most még csak találgatás.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #28 Dátum: 11 dec 24, 13:09:00 »

Kolléga az utána következő részben Inori elmondja, hogy az is Gai utasítása volt, pont azért, mert tudta, hogy Inori Shu gyenge pontja
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #29 Dátum: 11 dec 25, 11:26:50 »

Viszont az hogy Pont Inori/a voildja kell neki az igen érdekessé teszi az egészet. Szerintem ez azért van mert az Inorié különlegesebb mint a többi, bár ez most még csak találgatás.

Az eddig látott Voidok közül egy sem említhető egy lapon Inori void-jával. Egyértelműen az a legerősebb. Egy ilyen kis átlag béna srácot mint Shu gyakorlatilag egy megállithatatlan harcossá tesz. Képzelem mit tudna művelni Gai Inori voidjával O.o

Egyébként én nem csípem a Shu x inorit. Inkább Shu x Hare ^^
Naplózva


Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 11
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!