24 máj 01, 18:33:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: My ninja 2 soros szabály!  (Megtekintve 8856 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Dátum: 11 aug 31, 18:08:07 »

"Create your own Ninja and battle others as you climb your way to the top of the Ninja Ranks."

FaceBook game!

Alkosd meg a ninjádat, válassz elemet és kezd el a harcokat. Nem kell sokat magyarázni, még Alpha verziós játék, sok dolog még nincs de így is élvezhető. Mosolyog

Mellesleg ez NEM olyan mint a Ninja Saga, inkább a Pockie Ninjához hasonlít. Én pár perce kezdtem, lvl 3as karakterem van. Aki gondolja elkezdheti, de mondom, még nincs a jutsukon kívül szinte semmi. Szóval nem kérünk olyan kommenteket hogy "de szar ez nincs itt semmi" meg hasonlók Nyelvesít

Ja és mint a többi game-es játékban, itt is 2 soros szabály van még ha egyelőre nem is volt itt moderátor.

Play now: Click Kúl

Azt írnak amit akarnak. Ha nem megfelelő majd mi megöljük, kivégezzük, megcsonkítjuk, felgyújtjuk a tettest. Szóval nyugodtan írjatok:). A topic pedig megérdemel egy esélyt.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 14, 18:36:30 írta Hiei D. Legend » Naplózva

MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #1 Dátum: 11 aug 31, 23:17:11 »

Már bocsi, de szerintem ha az embereknek negatív véleménye van egy játékról, akkor azt egész nyugodtan kifejthetik, nem lehet csak úgy kikötni, hogy ja nem, rosszat ne mondjunk. Egy alpha verziós játékról is tökéletesen meg lehet állapítani, hogy jó, vagy rossz irányba kezdték el fejleszteni. Ez pedig elnézést, hogy rögtön bele is kezdek a negatívba, de csak egynek tűnik azokból a tucatjátékokból, amelyek csak a Naruto népszerűségét próbálják kihasználni, így szerintem elég hamar el fog tűnni a süllyesztőben.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 31, 23:18:14 írta MoonTiger » Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #2 Dátum: 11 szep 01, 08:56:11 »

Már bocsi.. de arra célzott hogy nem egy soros fhujjogó/lehúzó kommenteket vár ehhez a témához, ami érthető is hiszen senki nem akarja hogy egy újonnan nyitott témának ez legyen a sorsa. Mivel facebook játékról van szó ki tudja lehet hogy van is jövője, de egy olyan ember akinek nagyobb igényei vannak egy játékkal szemben biztosan nem fogja huzamosabb ideig élvezni.
Elválik, bár engem különösebben nem foglalkoztat, esélyes hogy megnézem.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 01, 08:56:47 írta Ejfel » Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #3 Dátum: 11 szep 01, 12:34:02 »

Idézet
...még Alpha verziós játék...
hogy-hogy még... milyen kell? atom alpha? ultimate alpha?
egyébként nem jönnek be az ilyen játékok ... ha játszani akarok akkor PS3...
Naplózva

Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #4 Dátum: 11 szep 01, 14:07:30 »

Pockie Ninja az tetszett, csak 1000 év volt míg betöltött nálam, talán fészen jobb lesz. Kipróbálás folyamatban...
Mi a neved benne? (elnézést, átfutottam a beveztő szöveget a 2 soros szabállyal együtt, de nem is tudok mit írni)

EDIT: nem rossz játék, csak nem tom hogy lehet skilleket berakni. Villám elemű vagyok, viktorsama
EDIT2: rájöttem a skillre, venni kell
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 01, 14:59:38 írta Viktor-sama » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #5 Dátum: 11 szep 01, 16:48:17 »

Idézet
...még Alpha verziós játék...
hogy-hogy még... milyen kell? atom alpha? ultimate alpha?
egyébként nem jönnek be az ilyen játékok ... ha játszani akarok akkor PS3...

pölö  a ninja saganak van egy beta verziója ami sokkal nehezebb mint az alpha viszont több cuccok vannak benne...szóval lehet ez is viszi a beta-ig

Már bocsi, de szerintem ha az embereknek negatív véleménye van egy játékról, akkor azt egész nyugodtan kifejthetik, nem lehet csak úgy kikötni, hogy ja nem, rosszat ne mondjunk. Egy alpha verziós játékról is tökéletesen meg lehet állapítani, hogy jó, vagy rossz irányba kezdték el fejleszteni. Ez pedig elnézést, hogy rögtön bele is kezdek a negatívba, de csak egynek tűnik azokból a tucatjátékokból, amelyek csak a Naruto népszerűségét próbálják kihasználni, így szerintem elég hamar el fog tűnni a süllyesztőben.

itt konkrétan arra céloztam hogy azért ne szarozza valaki mert nincsenek benn még cuccok.
lehet negatív vélemény grafikával, vagy magával a játékkal kapcsolatban.
én a cooming soon! os cuccokra értettem

+ lehet hogy lesz jövője és igen egy újabb Narutos játék, de még csak most indult, bármi lehet még. egyelőre kb 30.000ren használhatják, pedig eddig semmit nem mutatott fel Mosolyog

Vikor-sama: Flexee néven van a karakterem, engem Ladich Lillaként találsz meg, a karakterem képével kacsint

Nem dupla.

« Utoljára szerkesztve: 11 okt 14, 18:40:48 írta Hiei D. Legend » Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6 Dátum: 11 szep 01, 20:20:49 »

akkor ott a pont xD én eddig azt hittem a beta a jobb hmm. na mind1 köszi a felvilágosítást :d

on: lassan rá kéne néznem a kisninjámra minny vennem kell egy új skillt. csak azt nem értem miér ver le egy ugyanilyen típusu kevesebb jutsuval rendelkező ninja :S és mért azt támad először >.<#
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7 Dátum: 11 szep 01, 22:44:45 »

Kiss off:

Azt hiszem ezt a dolgot nem árt tisztázni.

Ugye nagyjából ismeritek a görög abc-t? Ha máshonnan nem is de matek óráról biztosan:
alfa, béta, gamma.. stb.

Őszintén én csak az első hármat tudom így kapásból, van még ilyen hogy zéta, delta, epszilon. Egy néhánynál a kezdő betűből lehet következtetni hogy a magyar ábécé-ben melyikre vonatkozik. Viszont ez most lényegtelen is.

Az informatikában azért általában következetesen vagy ha nem is a legkövetkezetesebben de nagyrészt sorban vannak a dolgok.

Tehát:
első: alfa
második: béta

Ez a fejlesztéseknél játékoknál is így van. Az alfa verzió nem egy felhasználó barát szakasz, ez még igen csak a (fejlesztők általi) tesztelés része, béta verziónak azt nevezzük amikor már elvileg alkalmas arra hogy megfelelően használhassák, vagyis a kívánt funkciókat sikeresen végrehajtja.  Ebben a fázisban a játékot már felhasználók teszteltetik úgymond.

Tudtommal további hasonló megnevezés nincs.. vannak persze még szakszavak de ez a kettő lényeges jelen esetben.

Szerintem a játék béta verzióban lehet, de ezt tapasztalataim szerint felszokták tüntetni.

Még mindig nem volt időm játszani vele, de hétvégén végre megnézem melyik az a játék aminek a  topicjában aktívkodom. -.-"

Azért nem törlöm mert ebből tanulhatnak az emberek... viszont az off akkor is off. Nem érdekel, hogy jó szándék vezérelt. Nem akarok több ilyet.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 14, 18:42:27 írta Hiei D. Legend » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8 Dátum: 11 szep 02, 17:45:12 »

kiskakas2: igaz, és a facebookon belül lehetne Narutos meg nem Narutos de mind1
Ejfel: ouhh köszi az infót akkor mégiscsak tudtam miaz ikszdé csak elbizonytalanodom ha valaki nem így tudja ikszdé

nha 5ös szintű vagyok most a 900as jutsura gyűjtök. hátra van még a chidori a raikiri meg a final flash Mosolyog utána még van egy sor a jutsuknak, nem tom milyenek lesznek még Nevet
de remélem lesz majd attribute vagy micsoda shop xD
Naplózva

balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #9 Dátum: 11 szep 03, 09:40:00 »

Fúúú most kezdtem el a játékot csak egy valamibe kéne segítség hogy hogy a rákba tok jutsut használni egy harc során mert ott van a kis ikon miközbe harcolok de nem használja még akkor sem ha folyamatosan rákattintgatok segítség ikszdé
ja és tényleg a béta a feljavított változat az már a szinte végleges játék én is így tudom igaza van Ejfelnek
Naplózva
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #10 Dátum: 11 szep 03, 20:54:05 »

Végre elértem a 7-es szintet, már csak 1 szint a max lvl-ig. Ha jól tudom most 8-as a max. Már csak 2 skill kell az összesig, addig Raikirivel aprítok Ördögi ikszdé

balint002: magától harcolsz a játékban, véletlenszerűen jönnek a skillek. Szal hiába kattintgasz.
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #11 Dátum: 11 szep 03, 22:57:06 »

ja igen útközben rájöttem hogy butaságot kérdeztem bocsi smirksweat egyébként nagyon nagyot néznék ha a bétában mi irányíthatnánk a karakterünket a harc során már ez is meglepett hogy látjuk ahogy harcol de az valami fenomenális lenne szerintetek lehetséges hogy mozgathassuk vagy ne is áltassam magyam ilyennel Pirul
egyébként én végre elértem a hatos és meg van az Amaterasu  Ördögi nagyon zsír Nevet
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #12 Dátum: 11 szep 04, 08:13:14 »

ezeknek a játkékoknak az a lényege hogy a gép irányít...
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #13 Dátum: 11 szep 04, 14:56:43 »

No, ránéztem a játékra. Alpha verzió, várják a játékosoktól a visszajelzéseket hogy min kellene fejleszteni, illetve az adódó ötleteket.
Szóval lényegében akik most játszanak vele a teszterek.
Jah eléggé unalmas mivel valóban automatikus, lehet skilleket gyűjteni, és ruházatot vásárolni, meg még ki tudja mi lesz később.
Részemről ennyire futotta, sosem lesz olyan ami igazán leköti az embert, max üres pillanataiban elkattintgat. Egy flashtől facebook játéktól többet ne várjunk.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #14 Dátum: 11 szep 04, 20:41:24 »

á most nem voltam gépközelben szal maradtam 5ös :S
én harcoltam amaterasu ellen xD durva O.o
most még mindig csak pénzt gyűjtök, remélem lassan jönnek az extrák :S mellesleg beleszerettem a karakterembe xD olyan kis cuki ^^ :3

sztem berakom avatarnak ikszdé
Naplózva

Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!