24 júl 01, 21:42:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 25
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tales Runner  (Megtekintve 58580 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
adampatrik98
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 130


Captain Teemo on duty


WWW
« Válasz #120 Dátum: 11 okt 03, 17:04:08 »

Megtanultam a dash jumpot ikszdé!
Ezt nézétek:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=JiGbp0GV8Ak" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=JiGbp0GV8Ak</a>
és ezt:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=t4wZrNI0rKg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=t4wZrNI0rKg</a>
ItsChipino a neve ikszdé
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #121 Dátum: 11 okt 03, 17:25:28 »

Grat, nekem is meg kéne már tanulni mert úgy megy, hogy azt se tudom, hogy megy-e ikszdé. Mert néha érzem h gyorsabb aztán meg csak azt, hogy sikítozik hogy "öh, öh öh hjáá öh öh ván mór tájm!" ikszdé. Szerintem 7 körül megyek és letolok még 1-2 menetet Nyelvesít.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
adampatrik98
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 130


Captain Teemo on duty


WWW
« Válasz #122 Dátum: 11 okt 03, 18:10:45 »

Mi a játékbeli neved?Én nehezen tanultam meg mert elöször roszul csináltam smirksweat aztán már belejötem valahogy ikszdé
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #123 Dátum: 11 okt 03, 18:31:50 »

LHatsu vagyok, csak ha ingame vagyok akkor nem írok vissza, de utána álltalába, ha nem felejtem el visszaköszönök ikszdé.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #124 Dátum: 11 okt 03, 19:47:40 »

Én még mindig nem értem o.O z+ugrás+ugrás de akkor ugyanúgy ugrasz mint alap futásnál o.O Hagyuk ez nekem túl sok ikszdé Am most már zöld zokni vagyok és holnap már meg lesz maki ^^
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #125 Dátum: 11 okt 03, 19:57:34 »

Akkor "egyszerre" szerezzük meg Nevet. Tulajdonképpen annyi, hogy dupla ugrás és nem tudom mennyi ideig megnyomod az "Y"-t. Partik, meddig kell nyomni kb? Éppen, hogy benyomom és már ugrok megint vagy olyan 1-2 másodpercig hagyjam? ikszdé
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #126 Dátum: 11 okt 04, 13:04:31 »

én úgy tanultam meg, hogy eleinte hosszabb ideig nyomtam a föld közelében, és aztán, amikor belejöttem, rövidítettem ezt az időszakot. tehát, amikor elrugaszkodsz a földről, AKKOR IS KELL nyomni még a Y-t
apropó: 11-én új co-op boss, a Toy Gorge!! Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=_vJ5LQh4_r4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=_vJ5LQh4_r4</a>
ez koreai gameplay
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 04, 13:06:19 írta Viktor-sama » Naplózva
adampatrik98
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 130


Captain Teemo on duty


WWW
« Válasz #127 Dátum: 11 okt 05, 14:19:38 »

Tök jó a koreaiaknak mert minden TR nekeik Szomorú meg minden ujj pálya megvan már nekeik
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #128 Dátum: 11 okt 05, 16:35:38 »

Annál az Arin vagy milyen alkímiásnál hogy tudom megnézni milyen cardot kell gyűjtenem egy ruhához?  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 06, 17:29:41 írta Rikan » Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #129 Dátum: 11 okt 06, 19:56:51 »

Az Arin alchemynél csak festéket tudsz venni a már meglévő ruhádhoz

holnap:
New Co-Op Map - Toy Gorge Nevet

később:
Kuro and Yuki bekerül a boltban lévő rendes karikhoz (nem csak setek lesznek) így még lehet hogy Kuro tr lesz Nyelvesít Nevet
Master Toy Gorge Event - Tudnivalók később jönnek
Dragon Capsule's is jön *-*
Halloween package bundles nem tom mi ikszdé
2x exp/tr weekends for the month of October Kúl
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #130 Dátum: 11 okt 06, 20:01:17 »

Áh, köszi az infót Nevet.

Holnap/holnap után ráveszem anyum h rendeljen GP-t, aztán veszek karaktert, csak nem tudom hogy Rought-ot, Kai-t vagy esetleg valaki mást kéne-e vennem. De eddig a két első között variálok, de mind kettő jó, szóval nem tudom ikszdé.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #131 Dátum: 11 okt 06, 20:34:42 »

Hát elégé drága mert 300 gp az 1875 forint és asszem rough a legolcsóbb 850-be kerül (ha nem bocsi utoljára ezt az árat láttam ) azaz 6 ezer forint kb ami nem kevés pénz de én karira sztem csak ezt fogom kérni (vagy neki állok gyüjtögetni ingyen gp-t)
Naplózva

Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #132 Dátum: 11 okt 06, 21:11:29 »

jah Andor a telóról tényleg Szomorú de bankkártyával 2000 Ft = 1000 gp
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #133 Dátum: 11 okt 06, 21:15:03 »

Váú, ezt jó tudni  Ohh My God. Akkor már csak döntenem kéne Kai és Rought között. Szerintetek melyikük éri meg jobban? Csak mert Kai cuccai jobban bejönnek, de ha Roughtal jobban lehet játszani akkor őt veszem inkább.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
adampatrik98
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 130


Captain Teemo on duty


WWW
« Válasz #134 Dátum: 11 okt 07, 06:10:59 »

Én Kai-t venném de te tudod.Meg ajándékozol egy Kai-val? ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 25
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!