24 szep 21, 18:21:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 506286 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2295 Dátum: 11 nov 20, 13:29:11 »

Gondolj csak Hakura...Nem ordibálta mindenkinek a fülébe h nézd milyen jó Kekkei Genkaiom van! >.<# Söt, ellenkezöleg kacsint
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2296 Dátum: 11 nov 20, 14:01:46 »

Értelmetlen dolgokon veszekedtek. Nagy a shinobi világ. Ki tudja melyik hegyen él egy remete olyan képességekkel mint Muu vagy Oonoki? Azért, mert vissza húzódó életet él valaki meg nem híresség lehet erős. Szóval ki tudja mit hoz a jövő:D.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 20, 15:55:49 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
renato
Vendég
« Válasz #2297 Dátum: 11 nov 20, 17:51:24 »

Három elem is ritkaságnak számít, ha jól emlékszek egyedül Nagatonak volt háromnál több eleme és azért ő nem egy "hegyekben élő remete" volt.  Nem biztos, hogy nincs több Kekkei Touta, de azért mérget se kell rá venni, hogy valaki egy eldugott kis putriban élve három/négy elemet kombinálgat.
Ezt az inferno elemet meg totál nem értem, ezt ki használta egyáltalán és hol?
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 20, 17:52:07 írta renato » Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2298 Dátum: 11 nov 20, 18:05:07 »

Szerintem a láng elemre gondolot amit Sasuke használt.(http://images.wikia.com/naruto/images/2/25/Blaze_Release-_Added_Tool_Earth_Lord.png)
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2299 Dátum: 11 nov 20, 18:09:22 »

Az az Inferno elem az az Enton(láng elem), magyarán az irányított Amaterasu.  Mosolyog

Valamint azt sose tudtam feldolgozni, hogy melyik hülye találta ki, hogy tűzből és villámból tevődik össze. Technikai KO

megelőztek ikszdé




Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2300 Dátum: 11 nov 20, 19:35:11 »

Tüz szél jobban passzolt volna >.<#
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2301 Dátum: 11 nov 20, 19:52:24 »

Szerintem meg a tűz+MS passzol a leginkább. Hümm-hümm
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2302 Dátum: 11 nov 20, 21:57:32 »

gman: Ott a pont, az Enton/Amaterasu az MS segítségével létrehozott speciális tűz.
Az is lehet, hogy csak egyszerű tűz elemű jutsu, csak olyan csakra az alapja, mint a Susanoonak. Az a hideg és sötét, amit Karin érzett, amit a Juubitol örökölhetett a szemeivel együtt.
A másik lehetőség, hogy egy másik dimenzióból hozza elő.

Az az egyedi ebben vérvonal elemben, hogy nem két elem keveréke, s ezért tartom hülyeségnek azt a villám+tűz dolgot.

Habár még lehetnek olyan vérvonal elemek, amik nem a keverésen hanem valami speciális csakrán alapulnak.   
Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #2303 Dátum: 11 nov 21, 08:37:03 »

Az is lehet, hogy csak egyszerű tűz elemű jutsu, csak olyan csakra az alapja, mint a Susanoonak. Az a hideg és sötét, amit Karin érzett, amit a Juubitol örökölhetett a szemeivel együtt.
A másik lehetőség, hogy egy másik dimenzióból hozza elő. 

A Susanno, attól még hogy chakrát zabál, nem feltétlenül kell hogy abból álljon. Az egy esszencia. És mivel a Sharingan egy dimenzionális jutsu az eddig látottak alapján, az Amaterasuval együtt a Sussano is egy más helyről jön.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #2304 Dátum: 11 nov 22, 21:17:14 »

Nem értem. Sasuke bátyja Itachi volt képes egyedül az időt is befolyásolni a Tsukoyomi alatt. Az öccse nem lehet, hogy a ninjutsuk terén tehetséges, és ezért tudja így irányítani az Amaterasut?
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #2305 Dátum: 11 nov 22, 21:24:48 »

Gondolom viszont ems-el szerintem képes lessz mindkettöre ,de ez még a jövő.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2306 Dátum: 11 nov 22, 23:45:46 »

Szerintem szimplán arról van szó, hogy akik képesek előhozni az ms-t, azok az egyik szemre "specializálódtak". Tehát itachi a genjutsuban ász, míg szöcske amaterasu bűvész lett. Sajnos kb csak az ms-üket ismerjük teljesen, ezért más példát nem tudok felhozni.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2307 Dátum: 11 nov 23, 15:11:14 »

A lávára visszatérve, most hogy láttunk egy technikát Roshitól, én úgy ítélem meg a különbséget, hogy Roshi lávája nem sokkal a kibocsájtás után megszilárdul kővé, míg Mei lávája folyékony marad sokáig. Talán így akarja érzékeltetni azt, hogy elvileg Roshi tüzet és földet kombinál, és Mei meg vízet, bár hogy láva legyen mindenképpen kell a föld meg a tűz.

Nekem amúgy nagyon bejönnek a láva jutsuk Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 23, 16:29:25 írta Domynyk » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2308 Dátum: 11 nov 25, 17:06:10 »

Lehet, hogy páran hülyeségnek fogják gondolni, amit írok, de szerintem a kristály elem egy kekkei touta. Ezt abból gondolom, hogy valahol láttam( talán egy mesében, nem vagyok biztos benne), hogy valaki homokot megolvasztott és azt vízzel lehűtötte, és ezáltal üveg/kristályszerű cucc lett. Tehát én úgy gondolom, hogy a kristály elem a föld, tűz és víz elemek keveréke.

Ja amúgy meg visszatérve, hogy csak Guren tudja-e használni a kristály elemet. Hát szerintem azért nem csak ő az egyedüli, mert Tsunadétől hangzott el, hogy az egyik háború alatt találkozott ilyen technikával, vagy legalábbis hallott róla, szóval kell, hogy legyen egy másik ember is. Guren akkor még gyerek volt, amikor Tsunade háborúzgatott.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 25, 17:30:58 írta Domynyk » Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2309 Dátum: 11 nov 25, 17:36:21 »

A kristály elemet Fa, Föld és Víz keveréke.De ez csak filler elem amit az animések találtak ki Pontosan
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!